"אני מאמינה באיזון. אפשר, ורצוי, ליהנות מאוכל ועדיין להישאר רזים"

לימור פרידנברג, מאמנת כושר ומלווה אנשים לאורח חיים בריא, משוכנעת שהדרך לשינוי מהותי ולהצלחה בדיאטה עוברת בתוכנית אונליין ובתמיכה צמודה גם בנפילות

 "בדרך כלל אנשים יורדים במשקל, נהנים לתקופה ואז חוזרים להרגלים הישנים. בנוסף, לרוב אין בתהליך הזה מי שיחבק את הנפילות שלנו". לימור פרידנברג (צילום: טל שחר, סגנון: רעות אופיר)
"בדרך כלל אנשים יורדים במשקל, נהנים לתקופה ואז חוזרים להרגלים הישנים. בנוסף, לרוב אין בתהליך הזה מי שיחבק את הנפילות שלנו". לימור פרידנברג (צילום: טל שחר, סגנון: רעות אופיר)

"יש נטייה לחפש את האשם המרכזי לכך שאנו לא מצליחים להתמיד בדיאטה, אבל למעשה לא קיימת סיבה עיקרית אחת - כל אחד ואחת מאיתנו נושא איתו עבר והרגלי חיים שמשפיעים ישירות על ההווה שלו", אומרת לימור פרידנברג, ממציאת שיטת ה־CoronaFit לירידה במשקל ומפתחת שיטת 3MS לחיטוב - שתי שיטות שמלוות אונליין בשילוב תוכנית תזונה, אימונים מגוונים ותמיכה צמודה לאורך התהליך.

 

לדבריה, הסיבות לחוסר הצלחה יכולות להיות מגוונות: מטען רגשי, חוסר ידע, הרגלים שגויים, חוסר תמיכה. "לכל אחד ואחת יש את הסיבות שלו, אבל קודם כל צריך לשנות הרגלים לעומק", היא מסבירה. "בדרך כלל אנשים יורדים במשקל, נהנים לתקופה ואז חוזרים להרגלים הישנים. בנוסף, לרוב אין בתהליך הזה מי שיחבק את הנפילות שלנו. הלקאה עצמית ותסכול ברגעי משבר גורמים לרבים מאיתנו לפנות לאוכל כנחמה, ומכאן זה רק הולך ומידרדר".

 

"אימוני האונליין שלי מרימים אנרגטית למקום מאוד גבוה, וזה משנה את הגוף וגם את החשיבה. המתאמנים גם נהנים מהדרך וגם רואים תוצאות"

מה האני מאמין שלך ביחס לדיאטות?

"אני מאמינה באיזון, באכילה בריאה המכילה את כל אבות המזון ומשלבת ספורט כדרך חיים. לא מאמינה בדיאטות קיצון. אפשר, ורצוי, ליהנות מאוכל ועדיין להישאר רזים".

 

איך השיטה שלך עובדת?

"כל השיטות שלי הן באונליין - לא צריך לצאת מהבית, לחפש חנייה, לחפש בייביסיטר, לעמוד בפקקים. התוכניות שלי מתחלקות לירידה במשקל וחיטוב. תוכנית הירידה במשקל נקראת CoronaFit - תוכנית מיוחדת שנותנת את כל הכלים לשינוי הרגלים במטרה לרדת במשקל ולאמץ אורח חיים בריא וספורטיבי. התוכנית כוללת שני תפריטי תזונה בחודש, שקילה פעם בשבוע, אימון שבועי בהתאמה אישית, שלושה אימוני אונליין איתי בזום ותמיכה יומית שלי - זה ממש ליווי יד ביד.

 

"בנוסף פיתחתי שיטה שנקראת MS3 (ארוחה גדולה - Meal, ארוחה קטנה - Snack, וה־3 מתייחס לשלוש ארוחות גדולות ושלוש ארוחות קטנות ביום ולמרווח הזמן בין ארוחה לארוחה, כלומר לאכול כל שלוש שעות). ארוחה קטנה יכולה להיות יוגורט ופרי, חטיף אנרגיה, כריך קטן עם אבוקדו. זו תוכנית ייחודית של חיטוב בשילוב תזונה ייחודית עם מיקוד על הבטן או הישבן, ואפשר כמובן לשלב ולעבוד במקביל על שני האזורים".

 

למה השיטה שלך עובדת לדעתך?

"בזכות הליווי הצמוד. כל אחד יכול ללכת לקבל תפריט, אבל השילוב של הליווי והתמיכה עם הכלים לתזונה בריאה וכושר שהשיטה נותנת עושה את ההבדל. האימונים שלי מרימים אנרגטית למקום מאוד גבוה, וזה משנה את הגוף וגם את החשיבה. המתאמנים גם נהנים מהדרך וגם רואים תוצאות".

 

5 מפתחות לדיאטה מוצלחת:

 

1. הקרבה. כל מי שרוצה לעשות שינוי צריך להבין שיש מחיר שהוא יצטרך לשלם כדי להגיע למטרה. למשל: לפנות זמן לאימון, לבשל לעצמו.

2. עקביות. כדי להטמיע שינוי באורח החיים חייבים להיות עקביים. זה לא עובד יום כן ויום לא. אם לא תעשו את זה בצורה עקבית - תחזרו מהר מאוד להרגלים הישנים.

3. התמדה. חייבים לדבוק בדרך ולהמשיך בה גם אם יש נפילות. קמים וממשיכים לצעוד קדימה. אם לא ירדתם במשקל, תמשיכו בכל הכוח. זה יקרה!

4. סבלנות. כולנו רוצים תוצאות מיידיות, אבל אם 40 שנה חייתם בהתאם לאורח חיים מסוים, אל תצפו להשתנות בתוך שבוע. זה לוקח זמן.

5. אמון. אם בחרתם באיש מקצוע ובדרך שלו, היו שלמים עם ההחלטה הזו ותנו צ'אנס אמיתי לתהליך. כדי לראות שינוי ממשי נדרשים לפחות שלושה חודשים.

 

לימור פרידנברג | 052-7238333 | אינסטגרם: Limor fridenberg  | פייסבוק:  Fridenberglimor

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד