קונים כחול-לבן ויכולים לזכות במטבח מושלם של רגבה לבחירתכם - במתנה

הסגר גרם לכם לחשוב מחדש על עיצוב הבית? עכשיו תוכלו לתכנן את מטבח החלומות שלכם, ואולי אפילו לקבל אותו במתנה: חברת רגבה מגרילה ארבעה מטבחים במתנה

מוגש מטעם רגבה

|

25.05.20 | 13:08

המצב אילץ את כולנו להיכנס למטבח, גם את מי שמעולם לא היה חובב בישולים מושבע (מעצבת פנים: ליאור לסנר, צילום: הילה עידו)
המצב אילץ את כולנו להיכנס למטבח, גם את מי שמעולם לא היה חובב בישולים מושבע (מעצבת פנים: ליאור לסנר, צילום: הילה עידו)
השגרה החדשה הפכה אותנו לבשלנים עסוקים יותר מתמיד, וכל ארוחה הפכה לאירוע חגיגי (מעצבת פנים: עינת ארליך, צילום: טל ניסים)
השגרה החדשה הפכה אותנו לבשלנים עסוקים יותר מתמיד, וכל ארוחה הפכה לאירוע חגיגי (מעצבת פנים: עינת ארליך, צילום: טל ניסים)
רבים גילו כמה כיף יכולה להיות השהות במטבח וההתנסות באוכל (אדריכלית: עינב רימון, צילום: שי אפשטיין)
רבים גילו כמה כיף יכולה להיות השהות במטבח וההתנסות באוכל (אדריכלית: עינב רימון, צילום: שי אפשטיין)

במשך יותר מחודשיים משבר הקורונה הכתיב לנו שגרת חיים חדשה ושונה ממה שאי פעם הכרנו. בתוך כל הבלבול וחוסר הוודאות גילינו מחדש דברים חדשים, כמו למשל את הבית שלנו: הנישה הקטנה ליד הסלון שלא היה לה שימוש הפכה למשרד, המרפסת והחצר החליפו את הפיקניקים והטיולים בטבע, והמטבח הפך למקום המפגש החברתי של המשפחה, והחליף את בתי הקפה והמסעדות.

 

המצב אילץ את כולנו להיכנס למטבח, גם את מי שמעולם לא היה חובב בישולים מושבע. חיי היומיום הקדחתניים של פעם החליפו את מקומם להמון זמן פנוי. אצל אנשים רבים פסק הזמן הזה הביא איתו לגילוי מחודש של המטבח, שהפך ללב הפועם של הבית.

 

השגרה החדשה הפכה אותנו לבשלנים עסוקים יותר מתמיד, וכל ארוחה הפכה לאירוע חגיגי, שלא יבייש את הבילויים המשפחתיים במסעדות. אין ספק שבחודשים האחרונים הדרך שבה אנחנו אוכלים השתנתה לגמרי: נגמרו הימים של ארוחות בוקר חטופות מעל השיש, או ארוחות צהריים מחוממות מול המסכים. בפעם הראשונה כל המשפחה התכנסה שלוש פעמים ביום, וישבה לאכול ארוחה משפחתית אמיתית, איכותית וטרייה בלי הלחץ והטירוף של היומיום.

 

אצל אנשים רבים פסק הזמן הביא איתו לגילוי מחודש של המטבח, שהפך ללב הפועם של הבית (מעצבת פנים: איריס אבנרי דביר, צילום: אלעד גונן)
  אצל אנשים רבים פסק הזמן הביא איתו לגילוי מחודש של המטבח, שהפך ללב הפועם של הבית(מעצבת פנים: איריס אבנרי דביר, צילום: אלעד גונן)

   

  המצב גרם לנו להבין שאנחנו צריכים להתאים את המטבח לאורח החיים החדש (והבריא!) שלנו (מעצבת פנים: עדי אדליס, צילום: טל ניסים)
   המצב גרם לנו להבין שאנחנו צריכים להתאים את המטבח לאורח החיים החדש (והבריא!) שלנו(מעצבת פנים: עדי אדליס, צילום: טל ניסים)

    

   ימי הבידוד גרמו לנו להיות גם בשלנים יצירתיים יותר. רבים גילו כמה כיף יכולה להיות השהות במטבח וההתנסות באוכל. לא מעט אנשים מצאו בפעם הראשונה את הזמן לערוך ניסויים במטבח ולהכין מתכונים מאפס כמו למשל אפיית לחמים, שהפכה לטרנד לוהט בחודשים האחרונים.

    

   כולם מסכימים שהחיים מעכשיו והלאה לא יראו אותו דבר. ההרגלים שלנו ישתנו, וכך גם הדרך שבה נארגן ונעצב את הבית שלנו. יכול להיות שאתם כבר מרגישים את זה: הבילויים הממושכים במטבח שלוש פעמים ביום - נוהג שיכול מאוד להיות שנאמץ גם כשהחיים יחזרו למסלולם - גרמו לנו להבין שאנחנו צריכים להתאים את המטבח לאורח החיים החדש (והבריא!) שלנו.

    

   מטבח החלומות שתמיד רציתם יכול להיות שלכם - במתנה

   היום יותר מתמיד אנחנו מבינים את חשיבותו של מטבח פונקציונלי ומותאם אישית, שיענה על כל צרכינו ויאפשר לכל בני הבית לחיות ביחד בנוחות מרבית.

    

   אנחנו נמצאים בימים אלו בפתחה של מציאות חדשה שתהייה מאתגרת. למרות שנראה לנו שאין מה לעשות, דווקא יש דרך לשנות ולהשפיע: אם כולנו נקנה מוצרים כחול-לבן, התעשייה הישראלית תתחזק ותחזור לשגרה הרבה יותר מהר.

    

    

   ועל הדרך לחזק את התעשייה הישראלית (מעצבת פנים: ליבנת כהן מרין, צילום: עודד סמדר)
    ועל הדרך לחזק את התעשייה הישראלית(מעצבת פנים: ליבנת כהן מרין, צילום: עודד סמדר)

     

    זה הזמן לתכנן את מטבח החלומות החדש שלכם וליהנות מאיכות ישראלית ללא פשרות, מעיצוב חדשני, שירות ואחריות כחול-לבן. חברת רגבה מובילה כבר למעלה מ-70 שנים את עולם העיצוב הישראלי, והפכה שם שני לתרבות המטבחים המקומית. החברה, שנוסדה במושב רגבה הגלילי עם קום המדינה, ממשיכה לפעול בשיא המרץ כדי להצעיד את התעשייה והעיצוב הישראליים קדימה.

     

    כבר יותר משבעה עשורים מקדמת רגבה את ערכי החדשנות, הטכנולוגיה, העיצוב והאיכות, ומגשימה לישראלים את חלום המטבח המושלם באמצעות סקאלת הדגמים הטרנדיים: מהמטבח הכפרי השורשי ועד המטבח המודרני ההיי-טקי.

     

    על מנת לעודד את התעשייה ואת התוצרת המקומית כחול-לבן, תערוך רגבה בחודש הקרוב 4 הגרלות* שיזכו את לקוחותיה בהחזר מלא על המטבח שהזמינו באחד מסניפי הרשת.

     

    ההגרלות יארכו בימי ראשון 17.5, 31.5, 14.6, 28.6 – בכל הגרלה יזכה לקוח אחד במטבח אותו הזמין. אז זה הזמן להתחיל לתכנן את מטבח החלומות שלכם!

     

    *בכפוף לתקנון הנמצא בסניפי הרשת

     

    לפרטים נוספים ולהרשמה להגרלה, היכנסו לאתר רגבה >>

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד