בתוך החדר האינטימי שלי: אניה בוקשטיין מדגמנת בתנאי קורונה

את ההפקה הזאת צילמנו בתנאים מגבילים: המאפרת הייתה מצוידת בכפפות ובמרחק נאות, כנ"ל הצלם והסטייליסטית. ואניה? היא עסוקה בלהקליט עשרות ברכות (כל ערב!)

אניה בוקשטיין. "זו הפקה שיצרנו יש מאין כדי להראות מה יכול לקרות למישהי כשהיא תקועה בין ארבעה קירות" (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)
אניה בוקשטיין. "זו הפקה שיצרנו יש מאין כדי להראות מה יכול לקרות למישהי כשהיא תקועה בין ארבעה קירות" (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)
"מצדי, הכותרת של ההפקה הזו צריכה להיות Stay Home Stay Glam Go Crazy"". (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)
"מצדי, הכותרת של ההפקה הזו צריכה להיות Stay Home Stay Glam Go Crazy"". (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)

את הפקת האופנה הזאת צילמנו בתנאים מגבילים, ואנחנו לא מתכוונות רק לתקנות שחלות על כולנו. רשתות האופנה סגורות, המעצבים הסתגרו בבית, המאפרת הייתה מצוידת בכפפות ובמרחק נאות, כנ"ל הצלם והסטייליסטית. "זה בעצם סיפור על אסקלציה", מתארת אניה בוקשטיין את התוצאה יוצאת הדופן שלפניכן. "זו הפקה שיצרנו יש מאין, ממש מאפס, כדי להראות מה יכול לקרות למישהי כשהיא תקועה בין ארבעה קירות. מצדי, הכותרת של ההפקה הזו צריכה להיות Stay Home Stay Glam Go Crazy"".

 

בוקשטיין, 37, שחקנית ופרזנטורית המותגים ויסוצקי ופופה,  יודעת על מה היא מדברת. את רגעי התהילה שלה היא הייתה אמורה לגזור מהפרמיירה של "לא רק בלונדינית", מחזמר המבוסס על הסרט המצליח ושעליו שקדה בזמן האחרון. "ממש עכשיו היו אמורות לרוץ ההצגות הראשונות", היא אומרת בעצב. "זה היה אחד הפרויקטים הכי גדולים שעשיתי, שהשקעתי בו את עצמי. מאוד כואב שזה נדחה ואני מאמינה שנחזור בקיץ. מצד שני, אני אומרת לעצמי, לכל אחד כואב עכשיו משהו, לכולם נדחה, או התבטל, יש אנשים בלי פרנסה. אני צריכה לקחת הכל בפרופורציות".

 

"אני מבשלת לאמא משהו והיא מבשלת לי ואנחנו מניחות את הסירים במרחק די גדול זו מזו ומחליפות נשיקה באוויר " (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)
  "אני מבשלת לאמא משהו והיא מבשלת לי ואנחנו מניחות את הסירים במרחק די גדול זו מזו ומחליפות נשיקה באוויר "(צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)

   

  את ימי הסגר היא מבלה בבית עם בעלה, דותן ויינר, ובתה סשה (שנה ושבעה חודשים) ומנסה לשמור על שגרה. "לשמחתי, סשה עדיין קטנה ויש לה סדר יום שאנחנו מקפידים עליו. אני לא מרשה טלוויזיה, למשל, ואנחנו מנצלות את הזמן להיות ביחד. לשבת ולהתרכז, משחקות, מכינות אוכל, יושבות במרפסת, שרות שירים, אנחנו מסתדרות".

   

  "צריכה לקחת הכל בפרופורציות" (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)
   "צריכה לקחת הכל בפרופורציות"(צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)

    

   את מוצאת לך מפלט לפעמים בתוך השגרה הזו?

   "בטח. יש לי רגעים לעצמי. למשל ההפקה הזו שצילמנו, שהייתה התגבשות של הרבה אנשים יצירתיים ואפשרה לי לצאת החוצה ולחוות קצת שגרה יצירתית. זה ממש גרם לי להרגיש חיה, כי הימים האלה כל כך קיצוניים, שזה עשה לכולנו טוב. מעניין לתאר את הסיפור של אישה שהולכת ומקצינה. לדעתי, הקושי האמיתי במצב הזה הוא הבדידות".

    

   תסבירי.

   "הקורונה זו מחלה קשה ומסוכנת שהורגת ויש אוכלוסיות בסיכון, אבל אני חוששת שהבידוד הורג יותר. ההשלכות הרגשיות שלו הרבה יותר קשות, והוא לא פחות מסוכן".

    

   "הקושי האמיתי במצב הזה הוא הבדידות" (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)
    "הקושי האמיתי במצב הזה הוא הבדידות"(צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)

     

    איך את שומרת על קשר עם ההורים שלך?

    "ההורים שלי גרים במרחק 150 מטר מאיתנו ואנחנו משתדלים לדבר איתם כל יום בווידיאו, אבל זה לא מספיק. יש להם טיול יומי עם הכלב, אני מבשלת לאמא שלי משהו והיא מבשלת לי ואנחנו מניחות את הסירים במרחק די גדול זו מזו ומחליפות נשיקה באוויר. סשה לא באה לטיולים האלה, היא לא תבין מה קורה ולמה אסור לה להתחבק עם סבתא. זה בכלל מצב מטורף עבורה".

     

    "מצאתי לי תעסוקה חדשה: ברכות" (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)
     "מצאתי לי תעסוקה חדשה: ברכות"(צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)

      

     איך שומרים על הזוגיות במצב הזה?

     "ההתחלה הייתה נורא מאתגרת. בשגרה אני מאוד פעילה ואנחנו המון בחוץ. גם בינינו אנחנו מאוד מפרגנים: 'צא, תעשה מה שצריך'. וכשלקחו לנו את זה, זה יצר המון מתחים ודרמה. היו כמה ימים של הלם ושל עצב בשבוע הראשון, אבל התרגלנו. מצאנו כל אחד את המקום שלו וגם מצאתי לי תעסוקה חדשה: ברכות".

      

     ברכות?

     "כל ערב, אחרי שסשה הולכת לישון, אני מקליטה סרטונים לאנשים שמבקשים ממני. מי שהיה אמור להתחתן, בר מצווה, בת מצווה. שולחת עשרות סרטוני וידיאו ביום. 'גל ואסף, שמעתי שביטלו את החתונה שלכם. מזל טוב'. 'עמית, מזל טוב ליום ההולדת'. ככה, כל הערב (צוחקת)".

      

     "כל ערב, אחרי שסשה הולכת לישון, אני מקליטה סרטונים לאנשים שמבקשים ממני" (צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)
      "כל ערב, אחרי שסשה הולכת לישון, אני מקליטה סרטונים לאנשים שמבקשים ממני"(צילום: שי פרנקו, סטיילינג: חיה וידר)

       

        

      הפקה וסטיילינג: חיה וידר

      דוגמנית: אניה בוקשטיין לזוהר יעקובסון. איפור: טלי פאוור ל"ארטבוק" במוצרי פופה. שיער: שי הללי זיו במוצרי אמיקה, לוריאל ישראל. עיצוב גבות: מושיק טקו. תוספות שיער: רבקה זהבי. ע' מאפרת: שיר אסא

      איפה משיגים? עידן לרוס, הזמנה בטל' 052–4700597, המסגר 1 ת"א, laros@laros.studio. Danam'e, פרטים באתר daname.fr. זוהרה, zoharatights.com. אביתר מיור, הזמנה בטל' evyatarmyor.com ,03–7779440. קסוטו, רמב"ם 18 ת"א, cassoutojewels.com. עדי קרני, פרטים בטל' 052–3142104, dikarnivagt@gmail.com. סיוון ליברמן, sivan.libermans@gmail.com

       

      הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
      הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד