צילום: שי יחזקאל

האחים לויס פיטנס מציגים: סדר חדש לגוף עם שולחן ושישיית בקבוקי מים

זהו, ליל הסדר מאחורינו ונגמרו ההנחות. סידרנו לכם אימון כושר קורע לכל הגוף עם האחים לוי כדי שתוכלו לצאת מהסגר הזה ביד חזקה, בזרוע חטובה ועם חזה מורם

אפשר לעשות תרגילים עצימים שעובדים על כל הגוף גם בסלון הביתי . למטה: האימון הביתי המושלם לחיטוב כל הגוף של האחים לויס (צילום: גבריאל בהרליה, סגנון: טליה פליק)
אפשר לעשות תרגילים עצימים שעובדים על כל הגוף גם בסלון הביתי . למטה: האימון הביתי המושלם לחיטוב כל הגוף של האחים לויס (צילום: גבריאל בהרליה, סגנון: טליה פליק)

צמד האחים מפותחי הגוף וחוש ההומור תומר ואורן לוי, המוכרים לכולם כאחים לויס פיטנס, משתדלים להישאר בתנועה גם בתקופת ההסגר הזאת. למזלם, הם מאובזרים בגג, שמאפשר להם להישאר בבית ועדיין לצאת החוצה (תעיפו מבט בסרטון קורע הגוף שהם הכינו לכם ותבינו). "גם אם אין גג אפשר לעשות אימון מדהים בסלון הבית עם שישיות מים או אפילו שולחן", הם מוחים. "אנחנו מנסים כל יום להכניס לעצמנו פעילויות למרות הגבלות התנועה כדי ששגרת החיים שלנו תהיה אקטיבית ככל האפשר".

 

בקיצור, אתם רומזים שגם בתקופה הזאת לא צריך לעשות לעצמנו הנחות?

"כמו שהדגמנו בסרטון, אפשר לעשות תרגילים עצימים שעובדים על כל הגוף גם בסלון הביתי בעזרת אביזרים שיש בכל בית כמו שולחן ושישיות מים. הגב נוטה להיחלש בתקופה הזאת מכיוון שאנחנו זזים פחות, אז חשוב לעשות תרגילים שעובדים על ה-Core - שרירי הליבה בטן וזקפי הגב. אפשר לדוגמה לקחת שני בקבוקי מים ולעשות פשיטות גב על הבטן בידיים ישרות. בשביל להישאר בכושר לא צריך לצאת מהבית, אפשר לשמור על שגרת חיים פעילה גם בפנים".

 

טוב, כולנו יודעים שפעילות צועדת יד ביד עם תזונה. מה ההמלצות שלכם בגזרה הזאת?

"בזמנים עתירי הסטרס האלה לאנשים יש נטייה להתנחם באוכל הטוב שאפשר להזמין בחוץ, אבל עדיף לבשל בבית. ככה אנחנו אוכלים אוכל בריא יותר שאנחנו שולטים בו - על הרכיבים, הכמויות, אופן הבישול, ועל הדרך חוסכים גם לא מעט כסף. כדאי מאוד לנצל את הזמן הזה להיכרות עם המטבח שלכם ולהתחיל לשפר גם את כישורי הבישול שלכם. האמת שזה עשוי לסייע לכם גם כשנצא מהתקופה הזאת"

 

ואיך מתמודדים עם הסטרס?

"ממתנים חשיפות. כדאי לנסות לא לשמוע חדשות 24/7, כן להתעדכן פה ושם אבל לא להיות בתוך האפליקציה שמעדכנת את מספר החולים כל הזמן. להמשיך לעסוק בפעילויות שאתם אוהבים, אנחנו למשל אוהבים ללמוד, לקרוא ספרי אנטומיה, להחכים ולתת כמה שיותר מידע על מנת שלכולם יהיו את הכלים הנכונים. כל אחד שייקח את התחביב שלו - אם זה קריאה או כל דבר אחר, ולהכניס לשגרה ולאורח החיים, זה עושה טוב".

 

  אחרי שנים שאנחנו מדברים איתכם על WELLNESS החלטנו שהגיע הזמן לחלוק כבוד לאנשים שמקדמים את התרבות הזאת בישראל – מכושר ותזונה, דרך מיינד ובודי פוזיטיב ועד סביבה וקיימות. מי יהיו אנשי הוולנס של ישראל?

   

  האחים לוי - לויס פיטנס - אם עדיין לא שמעתם על תומר ואורן לוי, צמד האחים השריריים מחולון, אתם כנראה לא צופים ביוטיוב – שם הם מתחזקים את ערוץ הכושר הפופולרי ביותר בישראל, עם למעלה מ-130 אלף רשומים. מי שהיו שני ילדים שדופים גילו את האהבה למשקולות וחלבונים והחליטו להפיץ את הבשורה. בערוץ שלהם אפשר למצוא מאות סרטוני כושר שמשלבים גם הומור וקלילות והרבה מאוד תגובות של בני נוער שמודים להם על ההשראה לעשות את השינוי בעצמם.

   

  שני ילדים שדופים שגילו את האהבה למשקולות וחלבונים (צילום: גבריאל בהרליה, סגנון: טליה פליק)
   שני ילדים שדופים שגילו את האהבה למשקולות וחלבונים(צילום: גבריאל בהרליה, סגנון: טליה פליק)

    

   האחים, שניהם מאמני כושר מוסמכים, התחרו גם בעונה הראשונה של "נינג'ה ישראל" ולאט אבל בטוח כובשים את דרכם לצמרת מאמני הכושר בארץ. תומר בן ה-25 הוא מאמן כושר וסטודנט לתואר ראשון בחינוך גופני בסמינר הקיבוצים, ואורן בן ה-24 הוא מאמן כושר, בוגר קורס אבחון תנועה וכאב אצל מתאמנים מטעם מרכז הפיזיותרפיה תהודה.

    

   הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
   הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד