עשירייה מעוררת השראה: עצות לימי הקורונה מעשר נשות עסקים מובילות

בעיצומה של מגפת הקורונה ביקשנו מעשר מומחיות בתחומן לחלוק איתנו ידע, עצות והשראה לימים הטרופים מתוך ניסיונן האישי והעסקי. אז מה למדנו מהן? פרויקט חגיגי

למעלה מימין ועם כיוון השעון: שרון שבעוני, אורלי יונאי, זמירה חגאי קזאדו, אלנה קשת, יהודית גליק, ריהאם מנסור, קארט בן עזרא, מזלית פראגיס, עו"ד לירז גונן אללוף, רוית אזוט  (צילום: ענת קזולה ואינגה אבשלום ל-Q ELITE BEAUTY, אורן קאן)
למעלה מימין ועם כיוון השעון: שרון שבעוני, אורלי יונאי, זמירה חגאי קזאדו, אלנה קשת, יהודית גליק, ריהאם מנסור, קארט בן עזרא, מזלית פראגיס, עו"ד לירז גונן אללוף, רוית אזוט (צילום: ענת קזולה ואינגה אבשלום ל-Q ELITE BEAUTY, אורן קאן)

עו"ד לירז גונן אללוף

בעלים של גונן אללוף, משרד עורכי דין ונוטריון

 

"בימים אלה, שבהם האוכלוסייה המבוגרת אינה יכולה לצאת מהבית, ניתן לחתום על ייפוי כוח נוטריוני שבו ימונה קרוב המשפחה לטיפול בענייני הרכוש". לירז גונן אללוף (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)
  "בימים אלה, שבהם האוכלוסייה המבוגרת אינה יכולה לצאת מהבית, ניתן לחתום על ייפוי כוח נוטריוני שבו ימונה קרוב המשפחה לטיפול בענייני הרכוש". לירז גונן אללוף(צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)
   

   

  אנו נמצאים בעיצומם של ימים מאתגרים המלווים בהרבה מאוד אי ודאות בהיבטים שונים של החיים. לכן דווקא עכשיו חשוב שתייצרו לכם ודאות באמצעות הסדרת העניינים המשפטיים שלכם. איך עושים את זה? לפניכם העצות המשפטיות שלי לימי קורונה:

   

  1. ערכו "מסמך הבעת רצון": אם יש לכם ילדים קטינים (פחות מגיל 18), אתם יכולים למלא ולהגיש טופס שבו אתם מצהירים ומבקשים מי יטפל בילדיכם הקטינים אם חס וחלילה לא תוכלו אתם לטפל בהם. במסגרת אותו המסמך תוכלו גם לפרט מהם הערכים ואופן החיים שהייתם רוצים להנחיל לילדיכם.

   

  2. חתמו על טופס "אריכות ימים" בבנק שלכם: אם אתם שותפים בחשבון בנק עם אדם אחד או יותר, אתם צריכים לדעת שהבנק "נועל" את החשבון עם פטירתו של אחד השותפים ולא מאפשר פעילות בחשבון הבנק עד להצגת צו ירושה/ צו קיום צוואה. אם תחתמו על טופס אריכות הימים, תוכלו להמשיך ולפעול בחשבון.

   

  3. הסדירו את קביעת "היורשים": של קופת הגמל/ קרן ההשתלמות/ ביטוחי מנהלים וכו': קרנות וביטוחים אינם נחשבים חלק מהעיזבון ועל כן לא ניתן להוריש אותם בצוואה ויש לקבוע בכל קרן וקרן מי יהיו המוטבים, כלומר היורשים.

   

  4. ערכו צוואה: באמצעות הצוואה אתם יכולים לקבוע מה ייעשה ברכושכם לאחר שתעברו מהעולם הזה. תוכלו לקבוע מי מקרוביכם יקבל איזה מהרכוש, תוכלו לחסוך ליורשים תשלום מסים מיותרים וכן תוכלו לעגן שהרכוש שלכם יגיע בדיוק למי שתכננתם ולא לאף אחד אחר.

   

  5. ערכו ייפוי כוח מתמשך: מדובר במעיין "צוואה בחיים", מסמך המחליף את הצורך במינוי אפוטרופוס, במקרה הצורך. באמצעות ייפוי הכוח הזה תוכלו לקבוע מי יטפל בכם כשלא תהיו כשירים להחליט עבור עצמכם. תוכלו להשאיר הנחיות מפורטות לאורח החיים שאותו תבקשו לעצמכם, את אופן הטיפול הרפואי שתקבלו ואופן הטיפול ברכוש שצברתם עד כה.

   

  6. חתמו על ייפוי כוח נוטריוני רכושי: בימים אלו שלא כולם יכולים לצאת מהבית, במיוחד האוכלוסייה המבוגרת, ומצד שני יש צורך לטפל בענייני רכוש וכסף, ניתן לחתום על ייפוי כוח נוטריוני שבו ימונה קרוב

  המשפחה לטיפול בענייני הרכוש.

   

  7. חתמו על ייפוי כוח לפי חוק החולה הנוטה למות: טופס זה מאפשר מאפשר לאדם, עוד בהיותו בריא, לקבוע את האופן שבו יטופל רפואית כאשר יהיה במצב של חולה נוטה למות שאינו מסוגל להביע את רצונו.

    

  בואו נעבור את זה ביחד

  טל': 077-3393831

  אתר: ga-law.co.il

  פייסבוק: גונן אללוף – משרד עו"ד ונוטריון

   

    

   קארט בן עזרא

   מאמנת אישית לאהבה ומטפלת בחרדות

    

   "התמודדות נכונה מגיעה ממודעות. בתקופה הזו: תנשמי. תקבלי. תאהבי. תאמיני. תבטאי". קארט בן עזרא (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)
    "התמודדות נכונה מגיעה ממודעות. בתקופה הזו: תנשמי. תקבלי. תאהבי. תאמיני. תבטאי". קארט בן עזרא (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)

      

    יכול להיות שאת חווה עכשיו מצבי רוח שהיו איתך לפני הקורונה, אך כעת הם רק הולכים ומחריפים וגוזלים ממך המון אנרגיה. ברגעים אלה את רק מייחלת ליום שבו החיים ישובו לקדמותם ויהיה לך קצת יותר מאוזן.

     

    אני מבינה אותך.

     

    אז בואי ננשום רגע פנימה יחד ונבין משהו חשוב: אני מאמינה שאם תצליחי לשרוד במצב הקיצון הזה, כשהחיים יחזרו לפעול כרגיל תגלי שתחושת הערך העצמי שלך והחוסן הנפשי השתפרו פלאים כי הצלחת לעמוד בזה, ועל הדרך תגלי שגדלת, שאת יכולה להסתדר עם הכל.

     

    שמי קארט, אני מאמנת לאהבה ומטפלת בחרדות, ואני יכולה לספר לך שאחרי שבניתי שגרה חדשה למטופלים שלי בעקבות המצב החד שנוצר, הם מספרים שקל להם יותר לעבור את זה בעזרת הארגון מחדש של החיים שביצענו.

     

    אז מה את צריכה לעשות עכשיו כדי להרגיש קצת יותר טוב?

     

    חשוב מאוד שתפתחי את הבוקר במקלחת מרעננת ושירים שמרימים לך. אחרי כך תתלבשי (לא בפיג'מה), תתאפרי ותמרחי ליפסטיק רק בשביל התחושה.

     

    התמודדות נכונה מגיעה ממודעות, והיסודות להתמודדות הם: נשימה, קבלה, אהבה, אמונה וביטוי.

     

    • נשימה: תנשמי פנימה והחוצה שלוש פעמים ביום (בוקר, צהרים וערב) והקדישי לכל תרגול שתי דקות לפחות. במהלך התרגול השמיעי מוזיקה מרגיעה (מומלץ מאוד תדר 528, שימי ביוטיוב, זהו תדר האהבה). עצמי עיניים ודמייני שאת במקום שטוף שמש. קחי שאיפה עמוקה פנימה וחזרי על המילים: "אני מכניסה אנרגיה שיוצרת ובנשיפה משחררת את מה שלא שלי".
    • קבלה: קבלי את עצמך מבלי לשפוט את מצבי הרוח שלך או את עצמך. זה הזמן לקבל את כל הדמויות שבך.
    • אהבה: תתאהבי במשהו שאינו תלוי בכלום, תתאהבי בעצמך ותמלאי את עצמך בעצמך, גם אם שכחת מה זה בכלל. פשוט עמדי מול המראה ותתאהבי בחיוך שלך.
    • אמונה: תאמיני במשהו גדול ממך, לא משנה מה. האמונה תמיד לצדך ותמיד תמיד הכל קורה למענך.
    • ביטוי: תבטאי את עצמך. תדברי את עצמך החוצה, זה עושה פלאים לחרדות. ברגע שמדברים החוצה רגשות ולומדים לעבוד עם עצמך החרדה פשוט לא מגיעה. חרדה היא למעשה רגש מודחק. זה הזמן לצלול פנימה ולתרגל אותך. אז תמצאי מישהו ותדברי את עצמך בהכי פשוט.

     

    יקירה, בתקופה הזו: תנשמי. תקבלי. תאהבי. תאמיני. תבטאי. אני כאן עבורך בכל שלב ומצב, את לא לבד.

     

    בואו נעבור את זה ביחד

    טל': 0507440477

    פייסבוק: KARAT CARE

    מייל: Karatcareu@gmail.com

    הפגישות מתבצעות דרך הווידאו או הטלפון

     

     

      

     ריהאם מנסור

     עו"ד ומגשרת, מתמחה בדיני משפחה ובעיקר בדין השרעי (הדת האיסלאמית), בעלים של משרד עצמאי לעריכת דין וגישור

      

     "אם אתם בני זוג פרודים או בדרך לגירושים, נסו לראות במצב החדש שנוצר הזדמנות לבחינה מחודשת של סדרי העדיפויות שלכם בחיים". ריהאם מנסור (צילום: אינגה אבשלום ל-Q ELITE BEAUTY)
      "אם אתם בני זוג פרודים או בדרך לגירושים, נסו לראות במצב החדש שנוצר הזדמנות לבחינה מחודשת של סדרי העדיפויות שלכם בחיים". ריהאם מנסור (צילום: אינגה אבשלום ל-Q ELITE BEAUTY)

       

      בצל הימים הקשים האלה עקב משבר הקורונה אני מלווה זוגות רבים לא רק בייעוץ משפטי, אלא גם מבחינה נפשית כדי שיוכלו לעבור את התקופה הקשה הזו. לא קל למצוא את עצמנו פתאום באי ודאות רבה, ללא עבודה, הילדים ללא מסגרות, אך בסופו של מעגל המשימה של כולנו היא להתמודד עם התקופה הזאת ככל האפשר ולהמשיך הלאה. אני עצמי נשואה ואמא לשני בנים ויודעת שזה לא קל.

       

      המצב המתוח גורם לוויכוחים רבים במשפחות, ולכן כעורכת דין בעלת ותק של עשר שנים בדיני משפחה ובייצוג בכל הערכאות המשפטיות, בחרתי להתייחס כאן דווקא לכינון יחסי זוגיות ומשפחה טובים בימים קשים.

       

      1. בחרו היטב את הוויכוחים. כדי לעבור תקופה זו ולשמור על שלום בית ככל שאפשר, נסו להימנע ככל האפשר מוויכוחים מיותרים. נכון, תקופה זו מלאה באנרגיות שלילית עקב המתח הנפשי, הכלכלי, החברתי, ובכל זאת המשימה שלנו היא למצוא ולייצר אווירה חיובית וחיונית בבית, בין בני הזוג לבין עצמם ובין ההורים לילדים.

       

      2. חפשו את ההיבטים החיוביים בתוך הקושי. למרות שהסוף לא נראה כרגע, חשוב לזכור שמדובר בתקופה זמנית ולנסות למצוא את הפן החיובי בה, ולהשלים פערים במשפחה שעד כה לא היה לכם זמן להתפנות אליהם. למשל להיות יותר עם הילדים, להיות קרובים אליהם וקשובים אליהם יותר, להפגין יותר חום ואהבה.

       

      3. מצאו זמן לגישור. אם אתם בני זוג פרודים או בדרך לגירושים, נסו לראות במצב החדש שנוצר הזדמנות לבחינה מחודשת של סדרי העדיפויות שלכם בחיים. נסו לפתור בעיות אם היו או לסגור מעגלים בדרכים של גישור ביניכם ולמצוא אלטרנטיביות חיונית להמשך הקשר במקום להחמיר את המצב.

       

      בואו נעבור את זה ביחד

      פייסבוק: ריהאם מנסור חייט משרד עורכי-דין וגישור

      מייל: riham.stokes@gmail.com‏

       

        

       שרון שבעוני

       יזמית, אשת עסקים ובעלים של חברת העתקות ישראל וחברת Hi&Buy

        

       "להשיק חברה חדשה בימים שבהם פורצת מגפה עולמית זו משימה לא פשוטה, אבל אני מזכירה לעצמי שאין דבר כזה - בלתי אפשרי. צריך אונליין, אופטימיות והתמדה". שרון שבעוני (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)
        "להשיק חברה חדשה בימים שבהם פורצת מגפה עולמית זו משימה לא פשוטה, אבל אני מזכירה לעצמי שאין דבר כזה - בלתי אפשרי. צריך אונליין, אופטימיות והתמדה". שרון שבעוני (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)

         

        אחרי שני עשורים שבהם אני מובילה חברה בתחום ההעתקות אשר מספקת שירותים לחברות הנדל"ן הגדולות בישראל, החלטתי שצריך משב רוח דינאמי, צעיר ורענן. מהלו-טק – להיי-טק.

         

        להשיק חברה חדשה בימים כאלה, שבהם פורצת מגפה עולמית, זו משימה לגמרי לא פשוטה, אך בדיוק בשלב הזה אני מכניסה את האופטימיות וההתמדה – ומזכירה לעצמי שאין דבר כזה "בלתי אפשרי". ככל שהתפרצות המגפה הלכה והתרחבה, כך גם תרבות צריכת האונליין שלנו גדלה, וזה בדיוק השלב שבו החלטתי שחברת Hi&Buy חייבת להיות. ועכשיו.

         

        היי & ביי מביאה איתה ניחוח חדשני, מהיר ומרגש. היא מספקת מענה יצירתי למתנה לאנשים שאתם אוהבים לכל סוגי האירועים בכל זמן - הדפסה איכותית ללא פשרות על מגוון חומרי גלם וצורות במטרה להנציח כל רגע ולהפוך את הבלוק האינסטגרמי שלכם למוחשי.

         

        בדיוק עכשיו, לפני חג הפסח, כדי שהאהובים שלכם לא יהיו לגמרי לבד סביב שולחן החג, תדאגו להפתיע אותם עם מתנה משפחתית ומרגשת. כזו שתגרום להם להרגיש שהם עמוק בלב של כולכם.

         

        מתנות ייחודיות, מרגשות, והכי חשוב – נצחיות, במחירים מיוחדים לפסח. אותיות, בלוק עץ, קומבינציות - על מה תדפיסו את הרגעים שלכם?

         

        שלכם, שרון

         

        בואו נעבור את זה ביחד

        אתר: /hi-buy.co.il

        אינסטגרם: hiandbuyisrael

        פייסבוק: היי אנד ביי - Hi&Buy

         

          

         מזלית פראגיס

         סטייליסטית אישית

          

          "אחת הדרכים להפחית את המתח הרב שאנו חווים בימי משבר היא להתלבש יפה ולאהוב את מה שאת רואה במראה". מזלית פראגיס (צילום: אינגה אבשלום ל-Q ELITE BEAUTY )
          "אחת הדרכים להפחית את המתח הרב שאנו חווים בימי משבר היא להתלבש יפה ולאהוב את מה שאת רואה במראה". מזלית פראגיס (צילום: אינגה אבשלום ל-Q ELITE BEAUTY )
           

           

          תקופה עתירת סטרס עוברת על כולנו בימים אלה. חוסר הוודאות רב, המצב הכלכלי קשה, הדאגה לבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו גבוהה. אבל דווקא עכשיו חשוב להזכיר לכולנו שמחקרים רבים הוכיחו שסטרס מתמשך משפיע לרעה על מערכת החיסון שלנו, ולכן חשוב שנדאג לחזק אותה בימים אלה.

           

          אחת הדרכים לטפל במחשבות שפוקדות אותנו בימי משבר עולמי ולהפחית את המתח הרב שאנו חווים היא להתלבש יפה ולאהוב את מה שאת רואה במראה, את עצמך, למרות שנחמד ונוח להישאר בטרנינג או בפיג׳מה כי במילא לא יוצאים מהבית.

           

          הכנתי לך כמה טיפים במטרה לשפר את מצב הרוח הירוד ולהעלות חיוך על הפנים שלך, כדי שאלה יסייעו לך להשפיע על מזג האוויר הפנימי שלך - ואולי גם על מערכת החיסון.

           

          1. צאי מהטרנינג. נכון, את רוב הזמן בבית, ובכל זאת - סדרי את השיער, התאפרי והתלבשי בעיקר עבורך, כי כשאת נראית טוב - את מרגישה נפלא.

           

          2. הכניסי צבע לחיים. צבע הוא אלמנט חשוב ובעל משמעות. לכן תמיד הכניסי צבע ללוק שלך - נקודת אור שתשרה עלייך אופטימיות ותשדרג כל הופעה.

           

          3. נצלי את הזמן שהתפנה לעשיית סדר בארון. גם ככה כולם בבית ואי אפשר לצאת. עברי על כל הבגדים שיש לך ובחרי את אלה שנוחים לך ואת אלה שאיתם את מרגישה מיליון דולר. סביר להניח שזוהי הגזרה שהכי מתאימה לך והכי מחמיאה למבנה גופך. כך תוכלי לנצל באופן מקסימלי ומיטבי את הבגדים שיש לך בארון.

           

          4. העזי והתנסי. נסי שילובים שלא היית מנסה בימים רגילים, בהתאם להשראות מנשים אחרות שאהבת את הלוק שלהן, מאתר פינטרסט או מכל מקור השראה אחר. באמצעות ניסיון זה תוכלי למצוא שילובים חדשים ומעניינים, ולנצל את הבגדים שלך בצורה הטובה ביותר.

           

          5. טיפ למתקדמות: נסי תוספות של אקססוריז שונים - חגורות, תכשיטים, תיקים. אקססוריז מוסיפים צבע ואמירה להופעה שלך, וזה זמן טוב לבדוק למה את יותר מתחברת ומה עושה לך טוב.

           

          6 שמרי על שגרת טיפוח העור והשיער. הזיני את עור הפנים בחומרים פעילים ומזינים. טפחי את שערך באמצעות חפיפה בשמפו ללא מלחים ומסכה משקמת טובה.

           

          בואו נעבור את זה ביחד

          טל': 054-3315416

          פייסבוק: מזלית – מתוקתקות בסטייל

          אינסטגרם: mazalit_fragis

          מייל: mazalit.fragis@gmail.com

           

            

           יהודית גליק

           "משפחה מעושרת", עובדת סוציאלית ומלווה משפחות להעצמה ולרוגע כלכלי

            

           "הכלי המרכזי שלכם לרוגע כלכלי הוא ניהול התקציב המשפחתי. זה חשוב תמיד, ובייחוד בימים אלה". יהודית גליק (צילום: אורן קאן )
            "הכלי המרכזי שלכם לרוגע כלכלי הוא ניהול התקציב המשפחתי. זה חשוב תמיד, ובייחוד בימים אלה". יהודית גליק (צילום: אורן קאן )

             

            יכול להיות שהמילים "רוגע" ו"כלכלי" נשמעות לכם כדבר והיפוכו, אבל כמי שמלווה עשרות משפחות - אני יודעת בוודאות שהשילוב הזה אכן יכול להתקיים במציאות. אנחנו נמצאים היום בתקופה מאתגרת מאוד. מה שמאפיין את הימים האלה הוא תחושת חוסר הוודאות, כשהתוצאה הישירה מכך היא עליית מפלס החרדה שמשתקת אותנו. לכן, המטרה החשובה יותר שלנו כמבוגרים אחראיים בימים אלה היא: לעשות סדר ולהיכנס לשגרה, שם נמצאים הביטחון והרוגע גם בנושא הכלכלי.

             

            אז הנה, ממני אליכם באהבה, כמה כלים חשובים כדי שתוכלו לנווט בבטחה את הספינה המשפחתית שלכם לחוף מבטחים. הכלי המרכזי שלכם לרוגע כלכלי הוא ניהול התקציב המשפחתי. זה חשוב תמיד, ובייחוד בימים אלה. אז איך מנהלים אותו? הנה השלבים:

             

            ניהול ההכנסות

            בדקו את כל המקורות להכנסה וגם את הצפי לחודשים הקרובים. זה הסכום שאמור להגיע לחשבון הבנק שלכם.

             

            ניהול ההוצאות

            1. רשמו את כל סעיפי ההוצאות שלכם מתוך כרטיסי האשראי ודפי החשבון. 2. מלאו את כל הסעיפים, אל תעשו לעצמכם "הנחות".

            3. בדקו מהם הסעיפים שהשתנו בעקבות משבר הקורונה: גן, חוגים, הסעות ,דלק, תחבורה ציבורית, הוצאות הקשורות לטיפוח האישי: מספרה, ציפורניים, הסרת שיער ועוד.

             

            המטרה שלנו: להגיע למשוואה מאוזנת: הכנסה = הוצאות

            אם עדיין יש לנו גירעון, נחזור להוצאות ונבדוק במה נוכל לקצץ. תתייעצו עם הילדים, הסכמה שלהם ושיתוף פעולה יעזרו מאוד. אפשר להחליט שמורידים באופן שרירותי 5% מכל הסעיפים. אפשר ורצוי לבטל ולהקפיא כל מנוי שלא ניתן לממש עכשיו.

             

            אם הירידה בהכנסות גדולה מאוד ואתם לא מצליחים להגיע לאיזון, יש דרכים נוספות: > לפנות לבנקים

            > לפנות לבעלי החוב שלנו

            ו... כן גם לחשוב על הכנסה נוספת, ועוד דרכים נוספות שבהן אוכל לעזור לכם.

             

            אני מאחלת לכולנו פסח כשר ושמח, בריאות ורוגע ושנדע במהרה ימים טובים.

             

            בואו נעבור את זה ביחד

            פייסבוק: יהודית גליק - משפחה מעושרת - כלכלת המשפחה 

            אתר: judithglick.co.il

             

              

             אלנה קשת

             קוסמטיקאית, בעלים של קליניקה לטיפולי אסתטיקה וקוסמטיקה מתקדמים

              

             "הגוף שלנו מקרין כלפי חוץ את מה שאנו חווים בפנים, והעור הוא הראשון שמרמז על כך. במצב של מתח הוא מאבד מהחיוניות שלו והופך רפוי, עייף וחסר ברק". אלנה קשת (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)
              "הגוף שלנו מקרין כלפי חוץ את מה שאנו חווים בפנים, והעור הוא הראשון שמרמז על כך. במצב של מתח הוא מאבד מהחיוניות שלו והופך רפוי, עייף וחסר ברק". אלנה קשת (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)

               

              שמירה על שגרת טיפוח חשובה במיוחד גם בימים אלה. זהו זמן המאופיין בהרבה אי ודאות, דאגה וסטרס. מאחר שהגוף שלנו מקרין כלפי חוץ את מה שאנו חווים בפנים, העור הוא הראשון שמרמז על כך. במצב של מתח הוא מאבד מהחיוניות שלו ומתקבל מראה של עור רפוי, עייף וחסר ברק.

               

              אז מה באמת את יכולה לעשות כדי לגרום לו להיראות טוב יותר בימים אלה:

               

              1. גלי את העוצמה שבשינה. הקפידי על שינה מלאה של שבע שעות בלילה לפחות. השינה חיונית כדי לאפשר לגוף מנוחה ולחדש תהליכים בו.

               

              2. מצאי זמן מפנק לעצמך. זה יכול להיות כל מה שעושה לך טוב ומרומם את הנפש: אמבטיה מפנקת, ספר טוב, תחביב מהנה.

               

              3. אל תפסיקי להתאמן. פעילות גופנית סדירה במשך 30 דקות לפחות מזרזת את חילוף החומרים בגוף, ומפחיתה את רמות הלחץ והמתח. אז בלי תירוצים שהמכון והפארק סגורים, ברשת יש המון אפשרויות לאימונים ביתיים און ליין.

               

              4. הקפידי על תזונה מאוזנת ושתייה מרובה. לאוכל שאנו אוכלים יש השפעה ישירה על הגוף. רצוי לשלב בתפריט פירות וירקות ולשתות לפחות כשני ליטרים מים ליום (תה וקפה אינם נספרים).

               

              5. שמרי על שגרת טיפוח. שגרת טיפוח המותאמת לעורך תסייע בשמירה ובהגנה עליו. מה כוללת השגרה הזאת? התכשירים הבאים הם הסוד:

              •  סבון המסיר שאריות לכלוך ומגן על הפלורה הטבעית של העור.
              •  קרם המכיל חומצות או רטינול המסייעים בחידוש העור. החומצות מעניקות לעור מראה קורן וחיוני ומסייע להאטת קצב ההזדקנות.
              • סרום וקרם לחות המותאמים למצב העור יעשו פלאים בהזנה וגמישות העור. התכשירים הפעילים עובדים יחד בסינרגיה מיטבית להתחדשות והזנת העור.

               

              בואו נעבור את זה ביחד

              טל': 052-3492824

              פייסבוק: אלנה קשת - טיפולי קוסמטיקה רפואית מתקדמת

              אינסטגרם: elenakeshet

               

                

               רוית אזוט

               אשת עסקים, יזמית, יו"ר התאחדות המלאכה והתעשייה מחוז דרום, בעלים של רוית אזוט - קוסמטיקה ואקדמיה לאיפור קבוע

                

               "אני במקצוע כבר 20 שנה, שרדתי לא מעט משברים וכיום אני יכולה לומר בוודאות שמכל משבר רק צמחתי". רוית אזוט (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)
                "אני במקצוע כבר 20 שנה, שרדתי לא מעט משברים וכיום אני יכולה לומר בוודאות שמכל משבר רק צמחתי". רוית אזוט (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)

                 

                 "זמן קורונה" הוא עיתוי מצוין לחשוב ולתכנן את היום שאחרי. הרי ברור לכולנו שהמצב שאנחנו נמצאים בו זמני ושבהמשך אנשים יחזרו לחיות, לבלות, ללמוד ולקנות. בימים אלה ממש היינו צריכים לפתוח מגוון קורסים שהיו מלאים לחלוטין בתחום איפור קבוע, הרמת ריסים, עיצוב גבות, הסרת קעקועים ועוד. אבל עכשיו האקדמיה שלי לאיפור קבוע, כמו עסקים נוספים בתחום היופי והטיפוח, סגורה עקב המצב.

                 

                אני במקצוע כבר 20 שנה, שרדתי לא מעט משברים וכיום אני יכולה לומר בוודאות שמכל משבר רק צמחתי.

                 

                המטרה הכי חשובה שלי כרגע בעסק היא איך לחזור לפעילות עסקית ב"יום שאחרי", ואיך לשמור על קשר קבוע ורציף עם התלמידות והלקוחות שלנו גם בימים אלה. יש לי קבוצה של תלמידות האקדמיה שבה אני שולחת להן הודעות חיזוק ותוכן מקצועי, מזכירה להן שנחזור לשגרה ושהמצב זמני.

                 

                אני ממשיכה ליצור תכנים רלוונטיים ברשתות החברתיות כדי להישאר במודעות וכדי לתת ערך איכותי ללקוחות שלנו. אלה יכולים להיות טיפים מקצועיים, הגרלות, שאלות ותשובות, סרטונים. אני שומרת על שיח ואינטראקציה ברשתות. אני משקיעה גם זמן ומחשבה בפיתוח האקדמיה - יוצרת תכנים חדשים, מעבה תכנים קיימים, מדברת עם מומחים נוספים בתחום.

                 

                אין לי ספקות - יום אחרי שהמשבר יחלוף האקדמיה שלי תוכל לחזור לפעילות מלאה, ולהמשיך לתת כלים מקצועיים לאלפי (א)נשים שמעוניינים לעשות הסבה לתחום היופי והטיפוח ולרכוש את הידע המקצועי והאיכותי ביותר שקיים בישראל.

                 

                ובנימה זו אאחל לכולנו להישאר אופטימיים, לשמור על הבריאות ולחזור במהרה לשגרה הברוכה.

                 

                בואו נעבור את זה ביחד

                פייסבוק: https://www.facebook.com/ravitazut/t

                אינסטגרם: https://www.instagram.com/ravit_azut_academy/

                אתר: ravitazut.co.il

                 

                  

                 אורלי יונאי

                 בעלים של סוכנות ביטוח

                  

                  

                 "ביטוחי בריאות מצילים חיים וחשובים עוד יותר בתקופה זו. אני ממליצה לכם בחום לפנות ולבדוק את הכיסויים הביטוחיים שלכם ולהתאים אותם למשפחה שלכם". אורלי יונאי (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)
                  "ביטוחי בריאות מצילים חיים וחשובים עוד יותר בתקופה זו. אני ממליצה לכם בחום לפנות ולבדוק את הכיסויים הביטוחיים שלכם ולהתאים אותם למשפחה שלכם". אורלי יונאי (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)

                  שמי אורלי יונאי, בעלת סוכנות ביטוח שבה מועסקות שמונה עובדות. אני בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בטיפול בביטוחי מנהלים ופנסיות, קופות גמל והשתלמות, ומתמחה בבדיקת תיקי ביטוח למשפחות תוך מתן דגש על הוזלת עלויות ומניעת כפל ביטוח.

                   

                  בימים טרופים אלה עולות שאלות רבות הקשורות לחסכון הפנסיוני והביטוחים.

                   

                  חלק נרחב מאיתנו הוצאו לחל"ת, וכחלק מהניסיון לצמצם הוצאות אנשים חושבים – אילו ביטוחים יש לי שאני יכול לוותר עליהם?

                   

                  בנושא הפנסיוני, כל עצמאי יכול לבקש מקרן הפנסיה וההשתלמות לעצור את ההפקדות לשלושה חודשים ולחדש אותן בהמשך.

                   

                  בנוגע לביטוחי בריאות, חשוב לערוך בדיקה מקיפה כדי לוודא שאתם מכוסים בכיסויי הבריאות הרלוונטיים לכם ושאינכם משלמים עבור כפל ביטוחי. אך חשוב לא פחות לדעת שבתקופה זו ביטוח בריאות אפילו חשוב יותר לעומת ימים רגילים. למה?

                   

                  ביטוח בריאות: הניסיון הרב שלי כסוכנת ביטוח מראה לי בביטחון רב כי ביטוח הבריאות מבטיח טיפול במקום שבו מערכת הבריאות הציבורית לא מסוגלת לתת מענה. הביטוח כולל: כיסוי לתרופות מצילות ומאריכות חיים ותרופה בהתאמה אישית המיועדת להתמודדות עם מחלת הסרטן. כיסוי להשתלות איברים, כיסוי לניתוחים וטיפולים מצילי חיים בחו"ל.

                   

                  כיסוי הכולל ייעוצים ובדיקות: בימים אלה כשהעומס על מערכת הבריאות הציבורית רב, כמעט לא ניתן להתקבל לייעוץ אצל רופא מומחה. מי שקיים לו כיסוי כזה יכול לגשת לרופא פרטי ולקבל החזר כספי. מבחינת בדיקות אבחנתיות, חברות הביטוח מכסות חלק ניכר מעלות הבדיקה ויש אף חברות שמסייעות בקיצור התור לבדיקה.

                   

                  כיסוי במקרה של מחלה קשה: במקרה שאדם חלילה חלה במחלה קשה, המבוטח יקבל את סכום הביטוח שאותו רכש לצורך ההתמודדות הכלכלית של המשפחה עם המחלה.

                  במקרה של כיסוי למקרה פטירה חו"ח, הכיסוי נותן פיצוי כספי המאפשר לשמור על רמת חיים סבירה לנותרים אחריו.

                   

                  ביטוחי בריאות מצילים חיים. אני ממליצה לכם בחום לפנות ולבדוק את הכיסויים הביטוחיים שלכם ולהתאים אותם למשפחה שלכם.

                   

                  בואו נעבור את זה ביחד

                  פייסבוק: אורלי יונאי סוכנות לביטוח

                  אתר: www.yonai.co.il

                  טל': משרד – 03-6323950, נייד – 050-2865086

                   

                    

                   זמירה חגאי קזאדו

                   עוסקת בתיווך נדל"ן בכל גוש דן, מתמחה בעיר בת ים

                    

                    "משבר הקורונה מביא איתו, כמו בכל משבר, גם הזדמנויות. זהו זמן מעולה להיכנס לעסקה או להשקעה מהירה". זמירה חגאי קזאדו (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)
                    "משבר הקורונה מביא איתו, כמו בכל משבר, גם הזדמנויות. זהו זמן מעולה להיכנס לעסקה או להשקעה מהירה". זמירה חגאי קזאדו (צילום: ענת קזולה ל-Q ELITE BEAUTY)

                     

                    מקצוע התיווך בעיניי, מעבר להיבט העסקי, הינו שליחות וזכות, ובמיוחד בימי קורונה. זה האני מאמין שלי, וזה מה שמניע אותי. אני אוהבת אנשים ונכונה לשלב את ניסיון החיים שלי והידע שצברתי כדי להוביל לעסקת נדל"ן מעולה עבור לקוחותיי.

                     

                    קנייה ומכירה של דירה הם תהליך אמוציונלי לא פשוט עבור רובנו, ואני זוכה ללוות אנשים בזמנים שמחים – ולצערי, גם בזמנים כואבים. אני מלווה זוגות צעירים ברכישת הדירה הראשונה שלהם, מכוונת ומייעצת, שותפה להתלבטויות, להליך קבלת המשכנתה ועוד. מכירת דירת ירושה מאידך, מלווה בכאב ואובדן ונדרשת רגישות רבה ומיומנויות אישיות כדי להעביר החלטה בין היורשים.

                     

                    הסיבה שנכנסתי לתחום היא הסיפוק הרב שאני חשה עם השלמת כל עסקת נדל"ן מוצלחת והערך המוסף שאני מביאה ללקוחותיי. אני מתרגשת בכל עסקה מחדש, לא מובן מאליו בעיניי שאנשים סומכים עליי ומאפשרים לי לטפל בדבר היקר מכל (מבחינת הערך הכספי) שיש להם – בקורת הגג שלראשם. לכן ראיתי בתחום הזדמנות לשלב בין יכולות אישיות, וגם לנסות לשפר את הרושם על ענף התיווך ברגישות, במקצועיות, תוך הכרת השטח ופיתוח דרכי פעולה ופרסום חדשניים ויצירתיים.

                     

                    חלון ההזדמנויות נפתח עכשיו . משבר הקורונה מביא איתו, כמו בכל משבר, גם הזדמנויות. חלון ההזדמנויות שבו הוא ירידת מחירים, שאני עדה לתחילתה כבר עכשיו. במילים פשוטות: זה זמן מעולה להיכנס לעסקה או להשקעה מהירה. לאחר שנים שבהן שוק הנדל"ן שגשג, לצערי יש לא מעט אנשים שעכשיו יהיה להם קשה עד בלתי אפשרי להחזיק בנכסים. כמו כן, יהיה צורך בדירות להשקעה, כדי לספק שכירויות לאנשים שידם לא תהיה משגת לרכוש דירה.

                     

                    לדעתי, הזמן הנכון למי שמעוניין למכור הוא עכשיו - לפני שתהיינה ירידות מחירים תלולות. לאחר המשבר, בראייה למרחוק, מחירי הדירות יעלו אף יותר, וכמו בכל תקופה - מי שישב על הגדר וחיכה לנס פשוט ישלם הרבה יותר כסף על כך.

                     

                    לכן לא מעט משקיעים נוהרים דווקא בתקופה זאת ומחפשים דירה להשקעה או למגורים.

                     

                    משקיעים וקונים, חלון ההזדמנויות נפתח עכשיו - זה הזמן לפעולה. זהו זמן מעולה למחפשי השקעות נדל"ן, והחיבור לאיש מקצוע אמין ומנוסה שילווה אתכם לעסקה מוצלחת אך מתבקש!

                     

                    בואו נעבור את זה ביחד

                    זמירה נכסים

                    טל': 050-4655278

                    פייסבוק: zmira hagay

                    מייל: Zmirah22@gmail.com

                     

                     

                     

                     

                     
                    הצג:
                    אזהרה:
                    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד