מה לעשות בבית עם הילדים? חמש המלצות של אניה מרטירוסוב לסגר

בזמן שרבים נמצאים בחל"ת כפוי, הדוגמנית וכוכבת הרשת בת ה-34 מרגישה עסוקה במיוחד. איך עוזרות לה בנותיה בעבודתה ואיך הן מבלות את שעות הפנאי כמשפחה?

איתי יעקב

|

16.04.20 | 09:18

"יש ימים שאני מחליטה שלא עושים כלום והמרדף אחרי הזמן עוצר. מורידה את הלחץ מעל כולם שצריך לעשות משהו ומעבירה את הזמן פשוט בלהיות". אניה מרטירוסוב בביתה (צילום: ענבל מרמרי)
"יש ימים שאני מחליטה שלא עושים כלום והמרדף אחרי הזמן עוצר. מורידה את הלחץ מעל כולם שצריך לעשות משהו ומעבירה את הזמן פשוט בלהיות". אניה מרטירוסוב בביתה (צילום: ענבל מרמרי)

לדוגמנית ואינסטגרמרית אניה מרטירוסוב אין רגע דל לנשום. בזמן שרבים נמצאים בחל"ת כפוי, מרטירוסוב, 34, ממשיכה ליצור תוכן ברשתות החברתיות כשלצדה בבית נמצאות שתי בנותיה, איימי ואליס. מאז החלה לדגמן בגיל 17, היא עשתה את כל הדרך הארוכה על המסלול ומחוצה לו, עד שהפכה לאחת הדוגמניות העסוקות ביותר בישראל. בנוסף, היא עיצבה קולקציות קפסולה עם רונן חן והמותג אתא, ומנהלת חשבון אינסטגרם פעיל עם כמעט 40 אלף עוקבים ועוקבות, שמטיילים במרחב הווירטואלי יחד איתה בניסיון לצלוח את הסגר. מדירתה שבמרכז תל אביב, היא מעבירה הלאה חמש המלצות איך להעביר את הזמן יחד ולבד בימי הקורונה של 2020.

 

בישול

"אני לא בשלנית גדולה, אבל גם אני מוצאת את עצמי בימים אלה מכינה כל מיני דברים טעימים עם הבנות. בישול או אפייה יכולים להיות חוויה נעימה ודרך להעביר את הזמן, כמו הכנת עוגיות הריבה שלנו, שהפכו לסמל".

 

דרך נעימה וטעימה להעביר את הזמן יחד. עוגיות הריבה הביתיות (צילום: אניה מרטירוסוב)
  דרך נעימה וטעימה להעביר את הזמן יחד. עוגיות הריבה הביתיות(צילום: אניה מרטירוסוב)

   

  סדר, סדר ועוד סדר

  "זה הזמן להשלים את כל מה שלא הספקנו לעשות עד היום, ולכן ההמלצה שלי היא לנצל את הזמן כדי לסדר, לסדר ולסדר. כל יום אני מתפנה לסדר משהו אחר, כך שהנטל מתחלק לאורך ימים. הבונוס: התקופה הזאת יצאה יחד עם פסח, כך שלא לחינם אני עובדת".

   

  לחבר בין עבודה למשפחה

  "אני עובדת מהבית, יוצרת תכנים לאינסטגרם והתחייבויות אחרות לחברות מסחריות שאיתן אני עובדת. עכשיו, כשאיימי ואליס בבית, אני ממשיכה לצלם, כך שאני עדיין עסוקה, אבל הפעם שתי הבנות שלי – שהן תמיד חלק בלתי נפרד, אבל הפעם יותר מתמיד – הפכו לאסיסטנטיות הכי טובות שתמצאו".

   

  עוזרות בעבודה. איימי ואליס (צילום: אניה מרטירוסוב)
   עוזרות בעבודה. איימי ואליס(צילום: אניה מרטירוסוב)

    

   פשוט להיות

   "יש ימים שאני מחליטה שלא עושים כלום והמרדף אחרי הזמן עוצר. מורידה את הלחץ מעל כולם שצריך לעשות משהו ומעבירה את הזמן פשוט בלהיות".

    

   אפשר לנקות גם את הפנים, לא רק את הבית. מרטירוסוב (צילום: אניה מרטירוסוב)
    אפשר לנקות גם את הפנים, לא רק את הבית. מרטירוסוב(צילום: אניה מרטירוסוב)

     

    משחקי קופסה

    "אנחנו מנצלות את הזמן למשחקים אהובים שאני בטוחה שאפשר למצוא בכל בית, כמו טאקי ודמקה, כמו גם לבלות ביצירה או בציור. הסגר לא מותיר לנו ברירה אלא לחזור עליהם ואליהם בכל פעם במצב רוח אחר".

     

      

     ואיך מעבירה עינת ארליך את ימי סגר הקורונה?

     איך מעבירה עינת ארליך את הסגר? חמש המלצות לשמירה על השגרה. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: עינת ארליך)
     איך מעבירה עינת ארליך את הסגר? חמש המלצות לשמירה על השגרה. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: עינת ארליך)

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד