נא לשייף בהתאם: כך תסירי לבדך ציפוי אקריל מהציפורניים

עבור 50 אחוז מכלל מטפחות הציפורניים, שמעדיפות לתחזק באקריל, הניתוק מהמניקוריסטית הוא בעייתי. אך אל דאגה, הכנו מדריך שיעזור לצלוח לבד את המשימה

יום יבוא ונחזור למניקוריסטית (צילום: Shutterstock)
יום יבוא ונחזור למניקוריסטית (צילום: Shutterstock)

חוץ משאלות דרמתיות כמו מה יעלה בגורל העולם, אחת השאלות הכי פופולארית בימים אלו היא "מה לעזאזאל אני עושה עם הציפורניים שצומחות ואין מי שיסיר לי את הציפוי שעליהן???". אז עבור 50 אחוז מכלל מטפחות הציפורניים, שמעדיפות לתחזק באקריל, הכנו מדריך מקוצר להסרת הציפוי - עד יעבור זעם.

 

מדריך להסרת ציפוי אקריל - שלב אחרי שלב

שולפות פצירות: אקריל הוא ציפוי עבה במיוחד ולכן חשוב לשייף את השכבה העליונה שלו היטב. הכי טוב בעזרת פצירה 100 (בחספוס גס), ואם אין - עם פצירה עדינה יותר שבדרך כלל יש בנמצא, רק שזה ייקח קצת יותר זמן.

 

משרות ונהנות: עם כל הכבוד לאלכוג'ל, מסתבר שאצטון 100% הוא כלי הנשק העיקרי שלכן כרגע. "מניחים את הציפורניים בכלי עם אצטון, ממתינים חמש דקות , מוציאים, משייפים מעט וחוזרים על הפעולה שוב", ממליצה חנה עטיה, מנהלת סניף ברשת נייל סטודיו. אגב, הטיפ שלה לזירוז ההסרה: להניח את הכלי עם האצטון בכלי גדול יותר עם מים חמימים.

 

ככה כן בונים חומה: התקרבתן לשכבה הטבעית של הציפורן? כדאי לשקול להפסיק ולשייף כדי שהציפורן תיוותר עם שכבת הגנה. מחליקים עם באפר (משייף בצורת קוביה), מורחים שמן הזנה מסביב לציפורן ושכבת לק מחזק.

 

אקריל הוא ציפוי עבה במיוחד ולכן חשוב לשייף את השכבה העליונה שלו היטב (צילום: Shutterstock)
  אקריל הוא ציפוי עבה במיוחד ולכן חשוב לשייף את השכבה העליונה שלו היטב(צילום: Shutterstock)

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד