טיטי איינאו נותרה ללא דירה בעקבות משבר הקורונה: "אני הומלסית"

מלכת היופי במיל' שיתפה ברשת כי אין לה איפה לגור בעקבות המגיפה העולמית. מתוך הבידוד היא מספרת על שיבוש התוכניות שתפס אותה לא מוכנה: "הפסדתי מלא כסף"

"אין על עם ישראל בקטעים האלה. שלחו לי הודעות, כתובות, אמהות אמרו שיש להן בית גדול ושאני רק אבוא". טיטי איינאו (צילום: אלכס ליפקין, סגנון: לימור ריחנה)
"אין על עם ישראל בקטעים האלה. שלחו לי הודעות, כתובות, אמהות אמרו שיש להן בית גדול ושאני רק אבוא". טיטי איינאו (צילום: אלכס ליפקין, סגנון: לימור ריחנה)

"אני הומלסית", כך כתבה מלכת היופי במיל' טיטי איינאו בפוסט שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה ביום חמישי האחרון, "הקורונה שיבשה לי את הלו"ז לחודשיים הקרובים". בסרטון היא מספרת לעוקביה שהסתיים לה החוזה והחלה לפנות את הדירה לקראת מעבר צפוי לארה"ב, שם הייתה אמורה לשהות בחודשיים הקרובים לצילומים, הרצאות ועיסוקים נוספים. אלא שמשבר הקורונה שיבש לה את התוכניות. הצילומים בוטלו, והיא מצאה את עצמה ללא דירה.

 

הפוסט מתוך עמוד האינסטגרם של טיטי: 

 
 

"קיבלתי מאות הצעות לאירוח"

"חזרתי מארצות הברית אחרי שהות של חודש שם" היא מספרת לנו. "נפתחו לי מלא דברים חדשים. גם חוזי דוגמנות, גם פעילויות לגיוס כספים לקרן שלי והבנתי שאני הולכת לחזור לשם לתקופה ארוכה של כמה חודשים. במצב הזה לא היה טעם להשאיר את הדירה שלי פה בארץ ושחררתי אותה".

 

ואז הגיעה הקורונה.

"מה זה הגיעה? סחפה! הגעתי מארצות הברית ואחרי יומיים אמרו שמי שהגיע אחרי צריך להיכנס לבידוד ביתי. הבית שלי כולו על ארגזים, יש מי שכבבר מחליף אותי בדירה ואני צריכה לקבל החלטה אם אני טסה לארצות הברית ומסתכנת או נשארת פה. הייתי בטוחה שאני מגיעה לפה לשבוע של סידורים, סוגרת את מעבר הדירה, מאפסנת את החפצים שלי ועוזבת. מקסימום כשאחזור, אתמודד עם חיפוש הדירה. עד הרגע האחרון התלבטתי אם אני טסה לארצות הברית, פחדתי שיבטלו שם הכל, שיסגרו והייתי חייבת להחזיר להם תשובה"

"החלטתי לא לנסוע ואז כמה ימים אחר כך מתברר שהם סוגרים את הכל. תארי לך, הייתי עכשיו בארץ זרה, לבד, בלי ביטוח רפואי"

 

זו הייתה החלטה קשה מבחינתך?

"סופר קשה. שמעי זה כסף, וקשרים, והמון דלתות שפתחתי בעבודה קשה ועכשיו צריך לנצל אותם. אני גם לא עובדת בשכר חודשי, אין לי הכנסה מובטחת. זו העבודה שלי. אבל החלטתי לא לנסוע ואז כמה ימים אחר כך מתברר שהם סוגרים את הכל. תארי לך, הייתי עכשיו בארץ זרה, לבד, בלי ביטוח רפואי. הם גם ממש שאננים שם בארצות הברית. בזמן שאנחנו נקטנו צעדים קיצוניים וטובים וסגרנו את הגבולות הם נתנו לכולם להיכנס. אין סיכוי שהם ישתלטו על זה בקרוב, הם לא יודעים כמה חולים יש, אין שם בידוד. טוב שלא נסעתי"

 

איינאו כאמור חזרה לדירה ארוזה ואפס ימים בחוזה. בעקבות הפוסט שהעלתה וסיפרה על מצבה היא קיבלה מאות הצעות להתארח אצל עם ישראל. בשלב מסוים אפילו שקלה ברצינות לעבור לגור אצל משפחה נחמדה ברחובות. "זה הדהים אותי" היא מספרת. "באמת אין על עם ישראל בקטעים האלה. מלא אנשים שלחו לי הודעות, כתובות, אמהות אמרו שיש להן בית גדול ושאני רק אבוא. אנשים היו סופרים חמודים".

 

"אני לא עובדת בשכר חודשי ואין לי הכנסה מובטחת" (צילום: עדו לביא)
  "אני לא עובדת בשכר חודשי ואין לי הכנסה מובטחת" (צילום: עדו לביא)

   

  נו, מתאים לך איזה גלישת ספה אצל משפחה נחמדה באור יהודה, לא?

  "את רואה אותי מגיעה עם כל הארגזים שלי והדברים שלי למשפחה באור יהודה? מה אני אעשה שם? אכין להם ארוחות בוקר? אשחק עם הילדים? (צוחקת) במזל הבחור שהיה אמור להיכנס אחרי לא חתם על החוזה ובעל הבית נתן לי להאריך את השהות שלי. עכשיו אחי כבר לא גר איתי והדירה הזו גדולה בשבילי, אז נראה מה נעשה. ביתניים אני בבידוד עצמי. יומיים לא ראיתי אור יום".

   

  איך הקורונה משפיעה עלייך?

  "הפסדתי מלא כסף בגלל שלא נסעתי וזה מטריד ומעורר חרדה, אני לא אשקר. יש לי מלא חברות שעובדות בעבודות טובות, מחזיקות דירות ועכשיו לא יודעות מה הן יעשו. זה לא שבאנו מבתים של עשירים ושמנו כסף בצד.אבל אני גם אופטימית. אנחנו חזקים ונעבור את זה. אולי גם נמצא זמן לעצור, להתבונן. אני אישית מתכוונת לפרוק ארגזים, אז אם מישהו רוצה לעזור והוא בריא, שיצור קשר".

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד