צילום: סם יצחקוב

"המראה שלנו ללא ספק מחזק את הביטחון העצמי שלנו״

קרן אבן צור הקימה את המותג "עולם הקוסמטיקה" מתוך צורך לעזור לנשים שנתקלו בבעיות עור ולא מצאו פתרון. היא מספרת על הטיפולים הייחודיים ועל הדרך להצלחה

"עצתי לאשת עסקים בתחילת דרכה: ״למרות שאומרים לך לא לעשות קומי ועשי, הקשיבי והאמיני בעצמך וביכולותיך. באמונתך תוכלי לעבור כל מכשול ולהשיג כל מטרה, בהתמדה, בעבודה קשה אך מספקת". קרן אבן צור, בעלת חברת הקוסמטיקה "קרן אבן צור עולם הקוסמטיקה"  (צילום: אביגיל עוזי)
"עצתי לאשת עסקים בתחילת דרכה: ״למרות שאומרים לך לא לעשות קומי ועשי, הקשיבי והאמיני בעצמך וביכולותיך. באמונתך תוכלי לעבור כל מכשול ולהשיג כל מטרה, בהתמדה, בעבודה קשה אך מספקת". קרן אבן צור, בעלת חברת הקוסמטיקה "קרן אבן צור עולם הקוסמטיקה" (צילום: אביגיל עוזי)

קרן אבן צור, בעלים של חברת הקוסמטיקה "קרן אבן צור עולם הקוסמטיקה", נשואה + 2 נסיכות, בעלת 10 שנות ניסיון בתחום.

 

איך החלה התמקצעותך בתחום?

"ב"עולם הקוסמטיקה'' ישנו מרכז לטיפולי פנים מתקדמים וחנות למוצרי קוסמטיקה טיפולית לשימוש ביתי, אשר מטפלת ותומכת בריפוי פצעים/אקנה כתמים, קמטוטים ואדמומיות. אלו הם אותם מאפייני עור שגורמים לנשים רבות לתהות, להרגיש חסרות ביטחון ומתוסכלות"

״לשמור על עור הפנים זו דרך חיים, זה מה שלמדתי במהלך כל שנותיי כקוסמטולוגית, שמרפא ומטפלת במגוון רחב של בעיות עור. את המותג ''קרן אבן צור עולם הקוסמטיקה'' הקמתי מתוך צורך לעזור לאותן נשים שניסו הכל ולא מצאו פתרון. ב"עולם הקוסמטיקה'' ישנו מרכז לטיפולי פנים מתקדמים וחנות למוצרי קוסמטיקה טיפולית לשימוש ביתי, אשר מטפלת ותומכת בריפוי פצעים/אקנה כתמים, קמטוטים ואדמומיות. אלו הם אותם מאפייני עור שגורמים לנשים רבות לתהות, להרגיש חסרות ביטחון ומתוסכלות.

 

החשיבות הרבה כאשר אנו מטפלות בעור, הינה להבין שאין צורך לתקוף אותו, אלה לבנותו ולחזקו. אני מאמינה שעור בריא הינו עור יפה, לכן בחרתי להשקיע בבנייה של מרכז טיפולים, המשתרע על 250 מטר, של טיפוח אסתטיקה ויופי, הדוגל בבריאות. אצלנו תוכלו לחוות עושר של מוצרי טיפוח טיפוליים מכל הסוגים והחברות הטיפוליות שמתמחות בבריאות עור הפנים שקיימים בארץ ובעולם ולכל סוגי העור. השילוב בין מרכז הטיפולים המתקדם וחנות למוצרי קוסמטיקה טיפולית, יוצרת סינרגיה בלתי רגילה לקבלת התוצאות הרצויות, הן אם זה בחדרי הטיפולים והן אם זה רק בשימוש במוצרי טיפוח איכותיים שתפקידם לייצר שינוי בעור הפנים, בבית.

 

בזכות אותן נשים מדהימות פרצתי גבולות, חקרתי ופיתחתי תוכניות טיפוליות שנבנות על מרכיבים שמחזקים ותומכים בפעילות הביולוגית של עור הפנים. הכוונה שכמו שגופנו מקבל אוכל ומפרקו לאנרגיה זמינה, כך גם ברגע שאני רוצה להשפיע על שינוי מראה הפנים, אני בוחרת להחדיר לרקמה מרכיבים טיפוליים שיתמכו בפעילות הקיימת של רקמת העור״.

 

במה את גאה במיוחד בעבודתך?

״בעקבות התמחותי, אני נחשפת לנשים רבות שמתוסכלות מהמראה שלהן. נכון זה לא מחלה מאיימת, אך לא קל לחיות עם כתמים כהים או פצעים בעור, המתפרצים לעיתים קרובות ומחייבים אותנו להסתירם עם מייק אפ, ובכך לא להרגיש חופשיות ומשוחררות. כאן אני נכנסת לתמונה. מומחיותי גרמה לי לפתח שיטת טיפולים ייחודית המאפשרת את שינוי מראה העור, הודות לתפריט תזונה לתאים שמאפשר לנו לספק אנרגיה זמינה לרקמת העור וליצור שינוי על ידי גירוי ותגובה, בצורה טבעית, לא פולשנית ובטוחה״.

 

השינוי שהיית מקווה לראות בישראל עד יום האישה הבא?

״מה שהיה משמח אותי זה אם יותר נשים היו קמות ומבינות שטיפול בעור הפנים הינו דרך חיים ובעקבות כך לגרום להן להרגיש טוב יותר עם עצמן, ללא ספק המראה שלנו מחזק את הביטחון העצמי שלנו״.

 

"כל החומרים שאני משתמשת בהם לטיפול בעור, מאושרים ע"י משרד הבריאות, ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופאי״

מה הקו האדום שלך בעבודתך?

״בענף הקוסמטיקה טיפולים רבים, טובים וחלקם פחות. יש גם כאלו שלא קיבלו את כל האישורים הנדרשים, אולם נשים רבות ללא ידיעה עושות את הטיפולים הללו, למרות שהם לא בריאים לעור הפנים. הקו האדום שלי שכל הטיפולים וכל החומרים שאני משתמשת בהם לטיפול בעור, מאושרים ע"י משרד הבריאות, ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופאי״.

 

מה עיקרון ההצלחה שלך?

״אהבה, אמת ואמונה, אלו הערכים המובילים אותי בחיי, הואיל וכך, הם תמיד ילקחו בחשבון כשאבחר איך לטפל בעור, ואיזו תכנית טיפולים תהיה הטובה ביותר להשגת התוצאה הרצויה״.

 

איזו אשה מעוררת בך השראה ולמה?

״אמי! כח, עצמה, נחישות ואהבה, כל התכונות הללו נמצאים בתוכי בזכותה. כילדה גדלתי בבית שבו אמי עבדה כעצמאית וזו הייתה מתנה גדולה. אמי היא אשה שסביבה כח אמונה בלתי מוגבל, אני גדלתי להיות האשה שחוויתי את אמי בתור ילדה, לכן תודה לך אהובה״.

 

עצתי לאשת עסקים בתחילת דרכה: ״למרות שאומרים לך לא לעשות קומי ועשי, הקשיבי והאמיני בעצמך וביכולותיך. באמונתך תוכלי לעבור כל מכשול ולהשיג כל מטרה, בהתמדה, בעבודה קשה אך מספקת״

 

קרן אבן צור עולם הקוסמטיקה

החרושת 48, כרמיאל | 054-6656521 | פייסבוק: קרן אבן צור עולם הקוסמטיקה 

 

הפקה: קבוצת רוטנברג תקשורת

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד