נוחה, מחמיאה ומותאמת אישית: כל אחת צריכה חזייה מנצחת

גם את תקועה עם חזייה שלא ממש נוחה לך ולא ממש מחמיאה לך? ברשת ההלבשה התחתונה ליה לונדון נחלצו לעזרתך עם המדריך המלא: כך תבחרי לעצמך חזייה נהדרת!

הייחודיות של ליה לונדון היא ההתאמה המושלמת של החזייה הנכונה לגוף שלך, ולא להפך (צילום: יח"צ חו"ל)
הייחודיות של ליה לונדון היא ההתאמה המושלמת של החזייה הנכונה לגוף שלך, ולא להפך (צילום: יח"צ חו"ל)
את בטוח יודעת שמידת חזייה נגזרת מ"היקף" ומ"קאפ", אבל אם נעשה לך בוחן פתע ונשאל מה ההבדל בין קאפ להיקף, האם תקבלי מאה?

אז ככה: היקף מתייחס לשטח החזה ונמדד במספרים. הקאפ מתייחס לגודל השד עצמו ונמדד באותיות אנגליות.

עכשיו כשאת בעניינים, קבלי את מודל שלושת השלבים שפיתחנו לבחירת החזייה הנכונה לך:

 

שלב ראשון: למצוא את ההיקף המושלם והקאפ המדוגם 

תחילה, יש למצוא את ההיקף הנכון, מכיוון שחשוב שהוא לא יהיה הדוק מדי ולא רפוי מדי. חשוב לוודא שהחזייה מתאימה באופן מושלם בהיקף, כדי שהיא לא תזוז או תתרומם, אלא תעטוף את הגוף. לאחר מציאת ההיקף, יש להתאים את הקאפ כך שיעטוף את החזה בצורה מושלמת (בהתאם לגזרה). כשזה מגיע לחזייה שלך, הדבר החשוב ביותר שהיא תספק תמיכה מקסימלית לחזה שלך, תהיה נוחה ותחמיא לגזרה שלך. חשוב שהברזלים יקיפו תמיד את כל החזה ולא יחתכו, שהיקף החזייה לא יהיה גדול מדי, ושהחזה יישב באופן מושלם בתוך הקאפ. בליה לונדון יש לנו יותר מ-64 מידות, מה שמבטיח שתוכלי למצוא את המידה המדויקת לך.

 

 (צילום וסטיילינג: אירה סימונוב)
  (צילום וסטיילינג: אירה סימונוב)

   

  שלב שני: להתאהב בגזרה

  יכול להיות שאת חושבת שאם את לובשת מידה מסוימת אז כל החזיות במידה הזו יתאימו לך. מחשבה זו אינה נכונה משלוש סיבות עיקריות: ייתכן שאותה חזייה תיראה אחרת על שתי נשים במידות זהות, כי לכל אישה יש מבנה גוף שונה – ויש להתחשב בגזרת הגוף ואורכו, ברוחב הכתפיים וכן למבנה החזה וצורתו. יש מגוון רחב של גזרות: מפתח פתוח / סגור / עם X בגב / פתיחה מקדימה / חזייה חלקה / עם ריפוד / בלי ריפוד/ חזיית מינימייזר / עם תוספת של מחוך (לונג ליין) / חזייה מעגלת / חזייה שמרחיקה בין השדיים / חזייה שמקרבת בין השדיים / חזייה שמרימה / מראה שפיצי ועוד מגוון דוגמאות. כמו כן יש חזיות ייעודיות כמו חזיית סטרפלס / חזיית הנקה / חזיית ספורט / ללא ברזלים. כך שמתוך סך כל החזיות שמתאימות לך את צריכה למצוא את אלה שאת אוהבת גם מבחינת מפתח ומבנה החזייה וגם מבחינת הבדים והטקסטורות של החזייה.

   

   (צילום: יח"צ חו"ל)
   (צילום: יח"צ חו"ל)


   שלב שלישי: להתאים את החזייה למה שאת לובשת

   לאחר שהבנת אילו חזיות יכולות להתאים לך ממגוון הגזרות שקיימות ובחרת את אלה שאת אוהבת ומתחברת אליהן, את צריכה להביא בחשבון את ההתאמה של החזייה לבגד שאותו את רוצה ללבוש. הרי לא תלבשי חזייה סגורה מתחת לשמלה עם מפתח פתוח, או חזייה עם כתפיות מתחת לשמלת סטרפלס, ולחולצה לבנה לא תרצי חזיית תחרה צבעונית אלא חזייה חלקה בצבע גוף או לבן. יש להביא בחשבון את הבגד שאת רוצה ללבוש ובהתאם לכך להתאים את החזייה הרלוונטית.

    

    (צילום: יח"צ חו"ל)
    (צילום: יח"צ חו"ל)
     

    התאהבת פעם בחזייה?

    הייחודיות של ליה לונדון היא ההתאמה המושלמת של החזייה הנכונה לגוף שלך, ולא להפך. כשאת מרגישה בנוח בגוף שלך, זה מקרין עלייך ביטחון כלפי חוץ. תתכונני להתאהב! היכולת לנוע בחופשיות – ללא הצורך לסדר את החזייה – אין לה מחיר. אגב מחיר, מחירי החזיות ברשת הם 300-250 שקל, ומחירי התחתונים 150-100 שקל. ברשת ליה לונדון יש צוות יועצות מכירה מנוסות מעולם ההלבשה התחתונה, אשר יודעות לבצע את ההתאמה המושלמת של החזייה לגוף, בהתאם לכל צורך שלך. את מוזמנת להגיע לסניף הקרוב אלייך כדי להתרשם וליהנות מהתאמה אישית.

     

     (צילום: יח"צ חו"ל)
     (צילום: יח"צ חו"ל)

     לרשימת הסניפים ברחבי הארץ בקרי באתר:

     www.leialondon.co.il

      

     פייסבוק: Leia London

     אינסטגרם: leialondonil

      

      

     הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד