Revanesse: חומרי מילוי הקמטים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר

עיצוב קווי מתאר הפנים, מילוי קמטים עמוקים והשגת תוצאות מקסימליות בזכות טכנולוגיית Thixofix המספקת חומרי מילוי איכותיים ובטוחים בעלי מרקם חלק במיוחד

מוגש מטעם Revanesse

|

23.02.20 | 09:57

ככל שאנחנו מתבגרים, פוחת קצב ייצור החומצה ההיאלורונית בגוף, והגיל הביולוגי מתחיל להותיר את אותותיו (צילום: Shutterstock)
ככל שאנחנו מתבגרים, פוחת קצב ייצור החומצה ההיאלורונית בגוף, והגיל הביולוגי מתחיל להותיר את אותותיו (צילום: Shutterstock)

לא פחות מ-78,645 הזרקות של מילוי חומצה היאלורונית מסוגים שונים נעשו בישראל בשנת 2019. כך עולה מנתונים שהוצגו בכנס השנתי של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית שנערך בנובמבר האחרון. אין ספק שהישראלים אוהבים לתחזק את המראה החיצוני שלהם ללא הבדל מגדרי, והתחזיות מדברות על כך שבשנה הקרובה המספרים צפויים לעלות אף יותר.

 

חומצה היאלורונית היא חומר המיוצר בגוף באופן טבעי, ומשתתף בתהליכים חיוניים רבים בגוף האדם, ביניהם: חידוש עור הפנים, יצירת לחות בעיניים, האצת תהליך ריפוי פצעים, סיכוך מפרקים ועוד. את רוב החומצה ההיאלורונית שנמצאת בגוף נמצא ברקמות החיבור ובעור, כשתפקידה הוא להשפיע על ייצור סיבי הקולגן והאלסטין – סיבים החיוניים לחידוש, מיצוק העור וגם על מידת הגמישות שבו.

 

ככל שאנחנו מתבגרים, פוחת קצב ייצור החומצה ההיאלורונית בגוף, והגיל הביולוגי מתחיל להותיר את אותותיו – העור שלנו הופך רפוי, יותר ויותר קמטים מתחילים להיחקק ליד העיניים, השפתיים ובמצח, מרקם העור שלנו משתנה, הברק שלו הולך ומצטמצם וכך גם גמישותו. לכל אלו תוסיפו את הנזקים המצטברים שגוררים אחריהם אלמנטים חיצוניים כמו: פגעי האקלים, חשיפה מרובה לשמש, עישון, תזונה בעייתית, מתח נפשי וגורמים תורשתיים – וקיבלתם עור עייף שאיבד את נפחו ואת רקמת השומן שבו, ולאט-לאט הופך מדולדל ומקומט.

 

"תהליך ההזדקנות מאופיין בירידה הדרגתית ביכולת הגוף לייצר מרכיבים של רקמת חיבור כמו קולגן, אלסטין וחומצה היאלורונית, וכשהייצור של החומצה הטבעי שלנו בגוף יורד, מופיעים קמטים. תהליכים נוספים שקורים בגוף כוללים הדקקות של רקמת השומן, איבוד האלסטיות של העור וירידה באספקת הדם לעור", אומר ד"ר מאיר באבאיב, מומחה לרפואת עור.

 

מאחר שאנחנו חיים בעידן שמעודד אותנו לטפח את עצמנו, אין פלא שלצד תזונה נכונה ועשירה בשתיית מים מרובה ואכילת פירות וירקות, ולצד פעילות ספורטיבית סדירה וקבועה, יותר ויותר ישראלים מקפידים היום על שגרת טיפולים להזנת העור בחומצה היאלורונית שמבטיחה להם מראה אסתטי יותר לאורך זמן. ד"ר מוני פרידמן, מומחה לכירורגיה, ממליץ להתחיל לטפל בעור כבר בגילאי ה-30 פלוס. "אין ספק שככל שמטפלים יתר מוקדם, כך משפרים את מרקם העור ומפחיתים היווצרות של הקמטים והקמטוטים", הוא אומר.

 

 (צילום: רבנס)

   

  בין שלל החומרים שקיימים היום בשוק, הבולטים והמומלצים מכולם הם מוצרי Revanesse - משפחת חומרי מילוי קמטים המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומשמשים לטיפול בסימני ההזדקנות. קו המוצרים של Revanesse יכול לשמש למילוי קמטים וקמטוטים, הענקת נפח, עיצוב קווי המתאר של הפנים, הענקת לחות ויצירת איזון וסימטריה. בנוסף וכדי שהמטופלים ייהנו מנוחות מקסימלית, מוצרי Revanesse ניתנים להשגה עם חומר האלחוש לידוקאין, שילוב שמסייע להפחתת תחושת אי-הנוחות שעלולה להיווצר במהלך הטיפול.

   

  את מוצרי Revanesse מתאימים הרופאים בהתאם למקום אותו ברצוננו לעצב, כשהמוצרים אמורים להוסיף, באופן זמני, את הנפח הרצוי או למלא את הקמטים והחריצים שמפריעים לנו. "בחומצה היאלורונית יש לנו קשרים. כלומר, מה שקובע את מידת הסמיכות שלה הוא כמות הקשרים, אותן הצלבות בין המולקולות של החומצה ההיאלורונית", אומר ד"ר באבאיב. "זה אומר שאנחנו צריכים שהיא תהיה גם גמישה להזרקה וגם סמיכה מספיק כדי שלא תיעלם מהר מדי מהגוף, והטכנולוגיה של Revanesse בעצם מצאה את האמצע כך שמצד אחד, קל להזריק את החומר, ומצד שני הוא גם נשאר זמן ממושך בתוך הרקמה".

   

  ד"ר באבאיב מדבר על טכנולוגיית Thixofix, שמייחדת את המוצרים של Revanesse ומספקת חומרי מילוי איכותיים ובטוחים עם מרקם חלק ואחיד במיוחד, המחזיקים לאורך זמן, כאשר כל המוצרים מתפרקים באופן טבעי בעור ואינם מכילים רכיבים מן החי. בנוסף, חומרי המילוי של Revanesse הוכחו כבטוחים ויעילים על ידי רשויות הבריאות המחמירות ביותר בעולם, ביניהן ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופאי והאמ”ר הישראלי.

   

  טכנולוגיית Thixofix מייחדת את המוצרים של Revanesse ומספקת חומרי מילוי איכותיים ובטוחים עם מרקם חלק ואחיד במיוחד, המחזיקים לאורך זמן (צילום: רבנס)
   טכנולוגיית Thixofix מייחדת את המוצרים של Revanesse ומספקת חומרי מילוי איכותיים ובטוחים עם מרקם חלק ואחיד במיוחד, המחזיקים לאורך זמן(צילום: רבנס)

    

   מכיוון שהגוף מכיר ואף מייצר בעצמו חומצה היאלורונית, הג'ל של Revanesse אינו מזוהה על ידו כחומר זר ועל כן הוא מתפרק בעור באופן טבעי. יתרון נוסף הוא שכבר לאחר הטיפול ב- Revanesse ניתן לחזור לחיים הרגילים, מבלי להזדקק לזמן החלמה.

    

   המוצרים של Revanesse נבדלים ביניהם בהתאם לאזור שאותו אנחנו רוצים לשפר. "ככל שהמקום יותר עמוק, אנחנו צריכים סמיכות יותר גבוהה, וככל שמיקום ההזרקה שטחי נצטרך סמיכות נמוכה"

   המוצרים של Revanesse נבדלים ביניהם בהתאם לאזור שאותו אנחנו רוצים לשפר. "ככל שהמקום יותר עמוק, אנחנו צריכים סמיכות יותר גבוהה, וככל שמיקום ההזרקה שטחי נצטרך סמיכות נמוכה", מסביר ד"ר באבאיב. זאת הסיבה שנשתמש ב-Revanesse Contour עבור עיצוב קווי מתאר הפנים, ב- Revanesse Kiss כשנבקש לעצב ולעבות את השפתיים, ה-Revanesse Ultra ישמש את הרופא למילוי קמטים בינוניים ועמוקים וה-Revanesse Pure הוא החומר האידיאלי לחידוש העור ולהענקת לחות מקסימלית.

    

   קלות השימוש בחומר המתבטאת בהזרקה קלה ויכולת עיצוב חסרת תקדים, היא שהופכת את Revanesse לחומר פיסול מושלם בידי הרופא. "מדובר בחומר מאוד נוח וקל להזרקה", אומר ד"ר פרידמן. "החומר מחליק ולא צריך להפעיל כל לחץ. הוא גם מחזיק לתקופה ממושכת ולהבנתי הוא חומר מאוד-מאוד בטוח. ל-Revanesse גם יש יכולת הרמה מעולה", הוא מדגיש. "עם פחות חומר אפשר להגיע ליותר הרמה של העור באזור הלחיים למשל".

    

   "מבחינתי כרופא, שביעות הרצון בשטח הוא הדבר הכי חשוב והוא מה שקובע בסוף, ובשטח יש שביעות רצון גבוהה מאוד מהמוצרים של Revanesse, וזה מה שצריך לקבל מחומצה היאלורונית טובה", מסכם ד"ר באבאיב.

    

   משפחת מוצרי Revanesse מיוצרת על ידי Prollenium Medical Technologies, חברה זוכת פרסים הממוקמת בקנדה ועובדת עם מעל 80 מדינות ברחבי העולם, כולל ישראל, שבה המוצרים של Revanesse הופכים ליותר ויותר פופולריים ונחשקים.

    

    

   *באדיבות גבריאל (גבי) חנני מנכ"ל פרומדיקס ישראל

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד