בלעדי ל"לאשה" - מיטל דוהן על הפרידה מאל פצ'ינו: 'הוא כבר קשיש'

השחקנית מודה לראשונה שהיא והכוכב ההוליוודי בן ה-79 - שגילו כמעט כפול משלה - נפרדו, ומגלה מה הוביל לכך. הראיון המלא יתפרסם ביום א' הקרוב במגזין "לאשה"

מיטל דוהן. "קשה להיות עם בנאדם כל כך מבוגר, עם כל זה שמדובר באל פצ'ינו" (צילום: זוהר שטרית, סגנון: אלין זידקוב ל"ארטבוק")
מיטל דוהן. "קשה להיות עם בנאדם כל כך מבוגר, עם כל זה שמדובר באל פצ'ינו" (צילום: זוהר שטרית, סגנון: אלין זידקוב ל"ארטבוק")

 לטקס האוסקר האחרון הגיע השחקן אל פצ'ינו ללא השחקנית מיטל דוהן, שהייתה בת זוגו במשך כשנתיים, מה שהוליד חרושת שמועות באשר למצב יחסיהם. בכתבת שער למגזין "לאשה", שתתפרסם בשבוע הבא, מודה דוהן לראשונה שהיא והכוכב ההוליוודי בין ה-79 – שגילו כמעט כפול משלה - נפרדו, ומספרת מה קרה שם: "אנחנו עוברים משבר ביחסים שהפך לפרידה רשמית", היא אומרת בראיון שהתקיים בעת ביקורה בארץ, לרגל השקת הספר "העוצמה שבשקט - כוחה של המדיטציה הטרנסנדנטלית" מאת בוב רוט.

 

מה בדיוק קרה בינך לבין אל פצ'ינו?

"רבתי איתו ועזבתי אותו לא מזמן, אבל כמובן שאני מאוד אוהבת ומעריכה אותו, ושמחתי להיות שם בשבילו כשהוא היה צריך אותי, ולהיות חלק מהמורשת שלו. זה כבוד בשבילי. אני שמחה שהקשר הזה קרה בינינו, ומניחה שנישאר חברים טובים".

 

מיטל ואל פצ'ינו. "קנה לי רק פרחים" (צילום: AP)
  מיטל ואל פצ'ינו. "קנה לי רק פרחים"(צילום: AP)

   

  אז למה נפרדתם?

  "כי קשה להיות עם בנאדם כל כך מבוגר, עם כל זה שמדובר באל פצ'ינו. פער הגילים הוא כן קשה. ניסיתי להתכחש לזה, אבל עכשיו הוא כבר נעשה בנאדם קשיש, למען האמת. אז עם כל האהבה שלי, זה לא החזיק מעמד".

   

  לאחרונה עלה אל פצ'ינו לכותרות כשנפל בטקס הבאפטה ונתמך על ידי העוזרת האישית שלו - שכלי תקשורת רבים טעו לחשוב שזו דוהן -  ולאחר מכן כשהתארח בתוכנית של הBBC, ועורר תגובות על כך שהוא נראה מבולבל.

   

  "אני מקווה שמצבו טוב", אומרת דוהן. "נתתי לו צמחי מרפא וטיפלתי בו כשהיה צריך, והיום אני לא שם כדי לעזור לו. עזבתי כי לא יכולתי יותר, אבל אנחנו מדברים ואנחנו בקשר".

   

  נפגעת כשפורסם שהוא נצפה מבלה במסיבה עם פליסיטי דין?

  "לא נפגעתי. אני עזבתי אותו, פשוט לא רצתי ראשונה לעיתונות. זה גם לא נכון. הוא מכיר אותה שלושים שנה והיא בכלל נשואה. אם הוא באמת היה בוגד בי עם מישהי אחרת, הייתי מאוד נפגעת. מישהו הדליף את הידיעה הזו באופן יזום. אולי מישהו מהצוות שלו מנסה להציג אותו באופן צעיר, לכסות על כל מיני אתגרים שיש לו מבחינה בריאותית".

   

  לפחות נשארת עם זכרונות וכמה מתנות יפות.

  "הוא קנה לי רק פרחים. איך אפשר להגיד בנימוס שהוא לא אוהב להוציא כסף?" (צוחקת).

   

  • הריאיון המלא עם מיטל דוהן  מתפרסם בגליון "לאשה" ביום ראשון הקרוב

   

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד