בראד וג'ן לנצח? הזוגות שהתחתנו, התגרשו – ושוב חזרו זה לזה

העולם סוער סביב הקאמבק האפשרי של בראד פיט וג'ניפר אניסטון, שהתגרשו בשנת 2005. אילו זוגות הוליוודיים כבר עשו את זה לפניהם, והאם הם החזיקו מעמד?

מימין: ג'ניפר אניסטון ובראד פיט בפסטיבל קאן ב-2004, ומשמאל: בטקס פרסי הסאג ב-2020 (צילום: Kevin Winter, Vivien Killilea/for SAG-AFTRA Foundation/GettyimagesIL)
מימין: ג'ניפר אניסטון ובראד פיט בפסטיבל קאן ב-2004, ומשמאל: בטקס פרסי הסאג ב-2020 (צילום: Kevin Winter, Vivien Killilea/for SAG-AFTRA Foundation/GettyimagesIL)

אחרי שצפינו באיחוד המרגש שלהם בטקס פרסי הסאג והתמוססנו, מגיעות שוב שמועות מעבר לים שטוענות: בראד פיט וג'ניפר אניסטון חזרו. אולי.

 

תזכורת: השניים, שהכירו ב־1998 ונישאו שנתיים לאחר מכן, נחשבו לזוג האהוב והיפה של הוליווד. זאת, כידוע, עד שנכנסה לתמונה אנג'לינה ג'ולי. פיט ואניסטון התגרשו ב־2005. הוא התחתן עם ג'ולי והקים איתה משפחה בת שישה ילדים, וגם אניסטון הספיקה להתחתן ולהתגרש מהשחקן ג'סטין תרו.

לפני שלוש שנים הודיעו פיט וג'ולי על פרידה, נכנסו למאבק גירושים מכוער, ופתאום, איזה פלא: פיט ואניסטון חזרו להיות בקשר. בפברואר האחרון פיט נראה במסיבת יום ההולדת ה־50 של אניסטון, ואף הגיע למסיבת חג המולד שערכה בביתה. לצהובונים זה הספיק בשביל לדווח על קאמבק, אבל עדיין מוקדם להתלהב. מקורות אחרים מדווחים שפיט התנצל על כך שפגע באניסטון, והיא החליטה לסלוח לו, ושבזה זה נגמר והם רק חברים.

 

ואז הגיע טקס פרסי הסאג, ושוב התעוררה בנו התקווה לקאמבק ושלום עולמי. כי בחיים - כמו בסרטים - לא חסרים זוגות שהתגרשו ואחרי כמה שנים בחרו להינשא בשנית, וגם בהוליווד יש כמה דוגמאות נוצצות.

 

אליזבת טיילור וריצ'רד ברטון

 

אליזבת טיילור וריצ'רד ברטון . נשארו בקשרי ידידות (צילום: GettyimagesIL)
  אליזבת טיילור וריצ'רד ברטון . נשארו בקשרי ידידות(צילום: GettyimagesIL)

   

  פרק א': טיילור וברטון נפגשו ב־1962 על סט הסרט "קלאופטרה". שניהם היו נשואים לאחרים - היא לזמר אדי פישר והוא לשחקנית סיביל וויליאמס. זה לא הפריע להם לנהל רומן, ואז להתגרש מבני זוגם ולהינשא זה לזה. "הנישואים הללו ישרדו לנצח", הכריזה טיילור, שלה היו אלה הנישואים הרביעיים. אלא שבפועל הנישואים שרדו רק עשר שנים. הצמד (שאימץ ביחד ילדה) התגרש ב־1974, בין היתר אחרי שלטיילור נודע שברטון בגד בה עם ניצבת על סט אחד מסרטיו.

  פרק ב': שנה אחרי הגירושים, בני הזוג חזרו זה לזה ונישאו בשנית. אלא שהנישואים הללו שרדו בקושי שנה אחרי שברטון שוב בגד בטיילור, הפעם עם דוגמנית בשם סוזן האנט. למרות כל זה, השניים נשארו בקשרי ידידות, וברטון הכריז שהם תמיד יאהבו זה את זה.

  היום: שניהם כבר לא עימנו. הוא נפטר ב־1984 והיא ב־2011.

   

  נטלי ווד ורוברט וגנר

   

  נטלי ווד ורוברט וגנר. מוות מסתורי (צילום: Chris Wood/GettyimagesIL)
   נטלי ווד ורוברט וגנר. מוות מסתורי(צילום: Chris Wood/GettyimagesIL)

    

   פרק א': ווד, שהחלה את קריירת המשחק שלה כבר בגיל ארבע, פגשה לראשונה את וגנר כשהייתה בת עשר באולפני פוקס. "הסתכלתי על אמא שלי ואמרתי לה: אני אתחתן עם האיש הזה", סיפרה ב־1976 למגזין "פיפל". כשהייתה בת 18 ראשי האולפנים ארגנו פגישה בין ווד לווגנר. כעבור שנה השניים התחתנו, אבל חמש שנים לאחר מכן התגרשו, כשווד מאשימה את וגנר ב"אכזריות רגשית".

   פרק ב': ווד נישאה למפיק ריצ'רד גרגסון והביאה איתו בת, בעוד שווגנר נישא לשחקנית מריון מארשל וגם להם נולדה בת. אבל ב־1971 שניהם התגרשו מבני זוגם, וכמה חודשים לאחר מכן חידשו את הרומן. כעבור עוד שנה נישאו מחדש, הביאו לעולם את בתם המשותפת קורטני ונראו מאושרים.

   הנישואים האלה הגיעו לסיומם באופן טרגי ומסתורי: ב־1981 יצאה ווד להפלגה לילית על יאכטה עם וגנר ועם השחקן כריסטופר ווקן. למחרת גופתה נמצאה במים, במרחק של קילומטר וחצי מהספינה. החוקרים קבעו שהשחקנית החליקה מהיאכטה, אך עד היום רבים חושדים שלווגנר היה חלק במותה.

   היום: היא, כאמור, הלכה לעולמה בגיל 43. הוא נישא מחדש ב־1990, לשחקנית ג'יל סיינט ג'ון, ונשוי לה עד היום.

    

   מלאני גריפית ודון ג'ונסון

   מלאני גריפית ודון ג'וסון. חזרו אחרי 11 שנות פרידה (צילום: Diane Freed/GettyimagesIL)
    מלאני גריפית ודון ג'וסון. חזרו אחרי 11 שנות פרידה(צילום: Diane Freed/GettyimagesIL)

     

    פרק א': ג'ונסון וגריפית נפגשו ב־1972 על סט של סרט בכיכובו, שבו היא שימשה ניצבת. הוא היה בן 22, היא בת 14 בלבד. "חשבתי שהוא הבחור הכי יפה שראיתי בחיי", סיפרה בהמשך. למרות העובדה שגריפית הייתה קטינה, כשמלאו לה 15 הם כבר עברו לגור ביחד, ומיד כשמלאו לה 18 התחתנו. הנישואים שרדו חצי שנה.

    פרק ב': 11 שנה אחרי הפרידה, ב־1987, בני הזוג חזרו זה לזרועות זה. היא כבר הייתה גרושה בשנית ואם לבן, והוא פרוד ואב לבן. כעבור שנתיים השניים נישאו מחדש בטקס אינטימי. "תמיד היה ביני ובין דון קשר מיוחד", הצהירה גריפית. "תמיד המשכתי לאהוב אותו". אלא שגם הנישואים הללו לא שרדו והצמד התגרש ב־1996, לא לפני שהביא לעולם ילדה משותפת: השחקנית דקוטה ג'ונסון, כוכבת סדרת סרטי "50 גוונים של אפור". הסיבה לגירושים הפעם הייתה התאהבותה של גריפית בכוכב הספרדי אנטוניו בנדרס, שאותו פגשה על סט הסרט "זוגות בהחלפה".

    היום: היא נישאה לבנדרס, והשניים התגרשו ב־2014. ג'ונסון התחתן עם מורה בשם קלי פייגר, ונשוי לה כבר 20 שנה.

     

     

    גלדיס פורטוגז וז'אן ־קלוד ואן־דאם

    גלדיס פוטוגז וז'אן קלוד ואן דאם. סלחה על הבגידה (צילום: Pascal Le Segretain/GettyimagesIL)
     גלדיס פוטוגז וז'אן קלוד ואן דאם. סלחה על הבגידה(צילום: Pascal Le Segretain/GettyimagesIL)

      

     פרק א': כוכב האקשן הבלגי והבאדי־בילדרית הכירו לראשונה ב־1987, על סט צילומים לעיתון. כמה חודשים לאחר מכן הם נישאו, ובהמשך הביאו לעולם בן ובת. הנישואים הגיעו לקיצם כעבור חמש שנים, אחרי שוואן־דאם פצח ברומן עם השחקנית והדוגמנית דרסי לפייר. ואן־דאם נישא ללפייר, אבל אז היא גילתה שהוא בכלל מנהל רומן עם קיילי מינוג, והנישואים התפרקו.

     פרק ב': אחרי שוואן־דאם התגרש, פורטוגז סלחה לו על הבגידה והסכימה לחדש איתו את הקשר. ב־1999 הם נישאו מחדש ושמרו על נישואים יציבים עד 2015, אז הודיעו שהם מתגרשים עקב "מחלוקות בלתי ניתנות לגישור".

     היום: השניים ביטלו את הגירושים, ונכון להרגע הם עדיין ביחד. "גירושים זה לא דבר פשוט", אמר ואן־דאם בריאיון ל־TMZ. "הבנו שאנחנו צריכים לעבוד חזק יותר על הקשר בינינו".

      

      

     אמינם וקים סקוט

      

     אמינם וקים סקוט. כתב שיר נקמה (צילום: Bill Pugliano,Michael Loccisano/GettyimagesIL)
      אמינם וקים סקוט. כתב שיר נקמה(צילום: Bill Pugliano,Michael Loccisano/GettyimagesIL)

       

      פרק א': אמינם וסקוט נפגשו לראשונה כשהוא היה בן 15 והיא בת 13. סקוט ואחותה התגוררו ברחוב אחרי שברחו מאביהן החורג המתעלל, אמינם הזמין אותן לגור איתו בבית אמו, והשניים הפכו לזוג. שמונה שנים לאחר מכן נולדה בתם היילי, וכעבור עוד ארבע שנים הם נישאו. ב־2000, אחרי שאמינם תפס את סקוט מתנשקת עם שומר במועדון לילה, השניים נפרדו ופתחו בהליכי גירושים. הראפר אף כתב שיר בשם "קים", שבו תיאר איך הוא רוצח את אשתו לשעבר כנקמה על כך שבגדה בו. קים הגישה נגדו תביעה על סך 10 מיליון דולר בעוון גרימת עוגמת נפש וטענה שבגלל השיר היא ניסתה להתאבד. התביעה הסתיימה בפשרה, וסקוט נישאה בהמשך לבחור בשם אריק האטר שעימו הביאה את בתה וויטני.

      פרק ב': זמן קצר אחר כך סקוט נפרדה מבעלה, חזרה לאמינם, והשניים נישאו מחדש ב־2006 - אך כעבור שלושה חודשים שוב נפרדו. סקוט סיפרה בריאיון שהנישואים לא עבדו כי הם נכנסו לזה מהר מדי ושאמינם האיץ בה להתחתן. אחרי הגירושים שניהם סבלו מהתמכרות לסמים אבל הצליחו להשתקם.

      היום: השניים נמצאים בקשר טוב.

       

       

      הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
      הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד