לדאוג לגוף: משחת Cetilar של אלטמן לכאבי שרירים ומפרקים

לחצו על הסרטון כדי לצפות במוצר
גם מפחיתה כאב וגם משקמת את קרום התא. משחת Cetilar  (צילום: StyleShoots)
גם מפחיתה כאב וגם משקמת את קרום התא. משחת Cetilar (צילום: StyleShoots)
מהר יותר, חזק יותר

 

מה: סטילאר (Cetilar), לכאבי שרירים ומפרקים.  

כמה: אריזת 50 מ”ל, בפארמים ובבתי מרקחת.

אמרו: נוסחה חדשנית מוגנת פטנט, מבוססת על חומצות שומן אסטריות להקלה מהירה בכאב ולשיפור בהתאוששות תפקודית של השרירים.

בדקנו: יצא שהגזמתי עם אימוני המשקולות והכתפיים נתפסו. מרחתי פעם-פעמיים, וזה בהחלט סייע להפיג ולפוגג.

עוד משהו: מומלץ לעוסקים באופן אינטנסיבי בספורט.

 

לדאוג למה שהגוף צריך

מתוך ה"אני מאמין" של חברת “אלטמן”: "הגוף שלנו הוא השותף שלנו. זו מערכת היחסים הארוכה והמשמעותית ביותר שלנו, שמתחילה בלידה ותלווה אותנו כל חיינו. האחריות שלנו כלפי הגוף שלנו היא להקשיב לו, לאהוב אותו ולדאוג לכל מה שהוא צריך, כמו שהוא עושה עבורנו".

 

מקדמים אורח חיים בריא

חברת אלטמן , החברה המובילה בתחום תוספי התזונה ומוצרי הבריאות בישראל, הוקמה בשנת 2005 ממיזוג של שתי החברות המובילות בתחום-"טעם טבע" שהתמחתה בייצור מזון אורגני ו"אלטמן רוקחות", שייצרה ושיווקה תוספי תזונה ורוקחות טבעית.

באלטמן מחויבים לאיכות ולביטחון מלא של כל מוצר. המוצרים עוברים את הבדיקות הקפדניות ביותר שקיימות ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובקרה.

 

עושים ספורט? אל תתעלמו מהכאבים

מי שעוסק בספורט בטח חווה לפחות פעם אחת תנועה לא במקום. זה בטח קרה גם לכם: נפילה, מתיחת שריר, ואתם מקורקעים, שלא לדבר על הכאבים. הכאבים, מסבירים ב"אלטמן", מעידים בדרך כלל על פגיעות ברקמות הגוף והיווצרות של תגובה דלקתית – הדרך של הגוף להתגונן ולשקם את הנזק שנגרם לו. במרבית המקרים, הדבר הראשון שעושים הוא ליטול תרופות ממשפחת ה-NSAID’S. היום יש משחות מהדור החדש בטוחות לשימוש וללא הגבלת משך הטיפול. הן מטפלות בכאב וגם תומכות בתהליך השיקומי!

 

משחת סטילאר והכאב עבר

סטילאר (Cetilar) היא משחה חדשנית מוגנת פטנט להקלה על כאבי שרירים, כאבי מפרקים, דלקות גידים ודלקות מפרקים ניווניות. מחקר שנעשה מצא שהמשחה לא רק מפחיתה את הכאב, אלא גם משקמת את קרום התא, מה שמאפשר חזרה מהירה לפעילות. ומכיוון שהיא לא ממשפחת ה-NSAID’S הסטילאר בטוחה לשימוש וללא הגבלת משך הטיפול.

 

משחת המזל של נבחרת פארמה בכדורגל

הידעתם? סטילאר היא המשחה של הספורטאים באיטליה והיא נותנת החסות לקבוצת הכדורגל האיטלקית פארמה (PARMA) , שגם שחקניה משתמשים בה בקביעות.

 

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד