הפנים האמיתיות של יעל גולדמן: "חברות שלי קוראות לי נערת כפר"

לא שמה לק בציפורני הידיים אך מקפידה על הרגליים, לא מתנגדת להזרקות אך שונאת ריטוש מוגזם באינסטגרם, ומאמינה שזו תקופה נהדרת להיות בת 41 – מול המראה

אסי טוחןפורסם: 03.03.20 08:54
צפו: סודות הטיפוח של יעל גולדמן לפני השינה
צילום: טל שחר
"בגדול, אין אישה שהיא לא תחזוקה גבוהה, בין השיער לקוסמטיקאית, לספורט ולציפורניים. אני מטופחת, אבל לא מגונדרת. לא מוגזמת". יעל גולדמן בביתה (צילום: טל שחר)
"בגדול, אין אישה שהיא לא תחזוקה גבוהה, בין השיער לקוסמטיקאית, לספורט ולציפורניים. אני מטופחת, אבל לא מגונדרת. לא מוגזמת". יעל גולדמן בביתה (צילום: טל שחר)
יעל גולדמן (41), דוגמנית, שחקנית, מנחת טלוויזיה, פרזנטורית של Olea essence – מוצרי טיפוח מפרי הזית ושל רשת האופנה גולף. אמא של עמנואל (8), בילי (6) ואיתן (שנה ו-10 חודשים) (צילום: טל שחר)
יעל גולדמן (41), דוגמנית, שחקנית, מנחת טלוויזיה, פרזנטורית של Olea essence – מוצרי טיפוח מפרי הזית ושל רשת האופנה גולף. אמא של עמנואל (8), בילי (6) ואיתן (שנה ו-10 חודשים) (צילום: טל שחר)

יעל גולדמן, איך הכל התחיל?

"התחלתי לדגמן בסוף הצבא, אחרי שהספר של החבר הראשון שלי לקח אותי לבטי רוקאווי. הסיפור הכי קלאסי. אחר כך עבדתי כמה שנים בחו"ל – בניו יורק ובפריז. כשחזרתי לארץ, התחלתי לעשות גם טלוויזיה. היום אני מנחה שלוש תוכניות טלוויזיה: תוכנית יופי ותוכנית משפחה בערוץ 12 ותוכנית חדשה בערוץ האופנה – סטיילינג".

 

והיה גם את הסרט שעשית על משבר גיל 40.

"התגובות לסרט היו ממש מטורפות. עד עכשיו נשים כותבות לי באינסטגרם כמה זה נגע בהן. 40 זו נקודה מאוד משמעותית בחיים של אישה. נקודה שמביאה איתה הרבה פיגוזים, כמו ההזדמנות האחרונה לעשות ילדים. למזלי, היום זו תקופה נהדרת להיות בת 40. הנה אני בת 41 ויש לי תוכניות טלוויזיה וקמפיינים שאני מחזיקה – גם לשבירו ריהוט גן, גם שגרירה של שופרסל גרין, וכל כך הרבה דברים שאת יכולה לעשות היום. אני לא בת 20 וזה אחלה. גם לא הייתי רוצה לחזור להיות בת 20. החיים אולי לא מתחילים בגיל 40, אבל בהחלט לא נגמרים שם. עכשיו אני עובדת על סרט דוקו חדש".

 

ועשית גם קורס דולות.

"לצערי, בגלל שיש לי תינוק קטן ובעלי הרבה בחו"ל, אני לא עוסקת בזה עכשיו. ליוויתי כמה לידות וזה משהו שעוד אחזור אליו. ליוויתי בעיקר לידות של חברות, אבל כרגע אני לא פנויה לזה. בעתיד אשמח ללוות לידות".

 

"עשיתי בוטוקס בקטנה ליד העיניים. אני מניחה שבעתיד אצטרך לעשות עוד, אז אני לא נגד. רק לא להיסחף בטרנד של לעשות הכל מהכל" (צילום: טל שחר)
  "עשיתי בוטוקס בקטנה ליד העיניים. אני מניחה שבעתיד אצטרך לעשות עוד, אז אני לא נגד. רק לא להיסחף בטרנד של לעשות הכל מהכל"(צילום: טל שחר)

   

  איך חגגת את גיל 40?

  "אורי ואני חגגנו בדיוק גם עשור, אז היתה מסיבת הפתעה ספונטנית עם חופה, לא משהו סופר מתוכנן, שבה חידשנו את הנדרים. הפתעה שבעלי עשה לי".

   

  חגגת גם במלדיביים עם גל גדות, רותם סלע וחברות נוספות.

  "אני לא אוהבת להשתמש בשמות של חברות שלי, כי לא בא לי שזה יהיה בכותרות. אנחנו מאוד אוהבות אחת את השנייה וכיף לנו ביחד. לכל אחת יש את הקריירה שלה. יש גם את גיסתי מיה (דגן), שאני מאוד אוהבת וזה לא מובן מאליו, כי לא תמיד גיסות זה משהו שעובד. יום הולדת 40 במלדיביים זו חתיכת יום הולדת. היה כיף".

   

  איך היית מגדירה את עצמך, אישה של תחזוקה גבוהה או נמוכה?

  "בגדול, אין אישה שהיא לא תחזוקה גבוהה, בין השיער לקוסמטיקאית, לספורט ולציפורניים. אני מטופחת, אבל לא מגונדרת. לא מוגזמת. נגיד, לק בציפורני הידיים תמיד מרגיש לי מוגזם. מרגיש לי ליידי, מרגיש לי מבוגר. בעיניי, יותר יפה להיות בלי לק בידיים. חברות שלי קוראות לי נערת כפר. למרות שברגליים תמיד יש לי לק".

   

   

  מה עמדתך לגבי הזרקות?

  "אין לי שום התנגדות לזה. כל אחת עם מה שעושה לה טוב. אני חושבת שזה צריך להיעשות במידה. עשיתי בוטוקס בקטנה ליד העיניים. אני מניחה שבעתיד אצטרך לעשות עוד, אז אני לא נגד. רק לא להיסחף בטרנד של לעשות הכל מהכל. בהחלט צריך לעזור לעצמנו. אין נכון או לא נכון. כרגע, לי זה לא נכון, אבל אולי עוד כמה שנים זה ישתנה. אני גם לא סובלת את האובר-ריטוש בפידים ובסטורי באינסטגרם".

   

  איך את שומרת על הפנים?

  "פעם בכמה שבועות אני הולכת למימי לוזון לטיפולי לייזר ומכשור מתקדמים, שיחדשו לי את העור כדי לדחות כמה שיותר את ההזרקות. יש לי גם את סמדר דרור, שהיא הקוסמטיקאית שלי כבר שנים לניקוי ומסכות. אני אוהבת מאוד קרמים ותמיד מגיעה שפוכה למיטת הטיפולים. בבית אני הרבה פעמים רק מנקה את הפנים ולא מקפידה בטירוף. אני אוהבת את הסבון של אוליאה ואת הטונר שלהם, שמרענן ונותן לי לחות לעור. תמיד מקפידה למרוח קרם הגנה ומכורה לקרם BB של סבוקלם, שנותן כיסוי דק ועושה עור חלק. הוא הכי מדהים שיש. הייתי פרזנטורית שלהם במשך 10 שנים. הקונסילר שלי הוא של בובי בראון. אני מכורה למעגל ריסים, זה מאוד משמעותי אצלי. בדרך כלל, אני רק מעגלת אותם. אם יש לי פגישות, אמרח גם מסקרה אבל מאוד בעדינות. אני לא מאלה ששמות 20 שכבות, רק שתיים. את הגבות אני מסדרת אצל מושיק טקו, אז מספיק לי למרוח אותן במסקרה שקופה, כי אז הן נשארות למעלה. אם אני יוצאת בערב, אמרח שפתון בגוון ניוד – לא אוהבת אודמים כהים – יש לי אחד של מאק ואחד של בובי בראון. יש לי גם התמכרות קשה לשפתוני לחות, יש לי תמיד אחד בכל תיק. אני אוהבת את Lucas Papaw מחו"ל ועכשיו יש לי אחד חדש של וישי".

   

  "אירובי אני לא עושה. הלו, לא צריך להגזים" (צילום: טל שחר)
   "אירובי אני לא עושה. הלו, לא צריך להגזים"(צילום: טל שחר)

    

   איך את מטפחת את הגוף?

   "אני קצת מחפפת בנושא של קרם גוף. עכשיו התחלתי לשים שמן באמבטיה. בכלל, הרבה יותר כיף למרוח שמן מקרם גוף. שמנים איכותיים נספגים יותר בקלות ואין את הדביקות של הקרם. יש שמן מטריף שאני קונה בחו"ל, Olive Kores Pure Greek, ושמן של Olea essence שגם הבנות שלי אוהבות למרוח, כי הם אורגניים וטבעיים. לגבי בושם, אני עם המולקולה כבר הרבה זמן ותמיד מקבלת עליו המון מחמאות. יש לי כמה מהמולקולות ואני משלבת אותם עם הבושם לגברים של דיור. אני שמה את המולקולרי עליי ואנשים מעירים לי שיש לי אחלה ריח ומסניפים אותי, למרות שאני לא מרגישה אותו ולא מרגישה שובל של ריח. אני אוהבת גם את מדמואזל של שאנל. יש לי רגישות לריחות. לא יכולה להיות בחדר אחד עם בושם לא טוב".

    

   איך את מטפלת בשיער?

   "הספר שלי הוא מתן חליבה. אני קצת אובססיבית לשטיפות. למזלי, עוד אין לי שיער לבן. אני עושה את השטיפות, כי אני אוהבת את הברק שיש בשיער אחרי השטיפה. אבל זה לזמן קצר ועובר בעדינות. מאוד קשה לתחזק שיער חום, כי מאוד קשה לדייק שהוא ייראה ככה, בלי גוון אדמדם. לגבי מוצרי שיער, אני משתמשת במוצרי השיער הטבעיים של Olea essence, שעשויים משמן זית. השמפו לא מקציף, כי הוא אורגני, אבל מריח נפלא. יש לי גם מוצרי שיער של קרסטס, שמפו ומסכה. אני כל הזמן מגוונת".

    

    

   ספרי על הרגלי הכושר והתזונה שלך.

   "אני לא חסידה של מכוני כושר. עכשיו אני בתקופה של פילאטיס. עושה שיעורים פרטיים אצל מירב פילאטיס, קרוב לבית שלי. גיליתי אותה במקרה והיא מהממת. אני אצלה פעמיים בשבוע. במשך המון שנים התאמנתי אצל ליקי בנמל. ליקי זה אנרגיה גבוהה, רעש וצלצולים. אני מתה על זה, אבל פתאום הייתי צריכה משהו יותר אישי, שקט וטיפולי. עכשיו אני רוצה לחזור גם לליקי ולשלב ביניהן. אירובי אני לא עושה. הלו, לא צריך להגזים. לגבי תזונה, יש לי בבית שני צמחונים, אורי ועמנואל, אז אני מוצאת את עצמי מגלה כל הזמן מתכונים חדשים, כי אני לא רוצה שהיא תגדל על שניצל תירס. התזונה שלי לא מאוד מוקפדת. הרבה ימי צילום והרבה לאכול בחוץ. באופן יחסי, אני בן אדם שאוכל בריא. הרבה פירות וירקות, אבל אני לא מקפידה יותר מדי. בתקופה האחרונה אני מנסה שתמיד יהיה בבית אוכל מבושל. אחרי הלידה של איתן, לקח לי זמן לחזור לגוף שלי אבל בסוף חזרתי. צריך להיות סבלניים. אנחנו לא רובוטים. זה לוקח זמן, במיוחד כשאת כבר בת 39, כמו שהייתי בהריון שלו".

    

   "אני לא בת 20 וזה אחלה. גם לא הייתי רוצה לחזור להיות בת 20. החיים אולי לא מתחילים בגיל 40, אבל בהחלט לא נגמרים שם". גולדמן עם בעלה אורי פפר ובנותיה ב-2016 (צילום: רפי דלויה)
    "אני לא בת 20 וזה אחלה. גם לא הייתי רוצה לחזור להיות בת 20. החיים אולי לא מתחילים בגיל 40, אבל בהחלט לא נגמרים שם". גולדמן עם בעלה אורי פפר ובנותיה ב-2016(צילום: רפי דלויה)

     

    טיפ היופי הכי שווה שקיבלת?

    "האמת? מקדם הגנה. אני ממש מקפידה למרוח כל השנה. בקיץ אני גם מסתובבת מלא עם כובע. יש לי כובע רך ועדין, שתמיד איתי".

     

    טיפול היופי הכי קיצוני שעשו לך?

    "שום דבר שערורייתי. פעם צבעו לי את השיער לאדום וזה היה נורא. לקח לי שנה להיפטר מהפיגמנט המסריח הזה. אני צריכה להגיד תודה למתן חליבה הספר החמוד שלי, כי זה פיגמנט מאוד בעייתי להיפטר ממנו".

     

    איזו עצה היית נותנת לעצמך הצעירה?

    "לחזור מוקדם יותר לארץ. והיום בעיקר: לא לפחד לעשות תוכניות אחרות. לא לפחד להגיד 'לא' לעבודה, אם זה לא מתאים. לא לפחד לדרוש עוד כסף. לא לפחד, באופן כללי. היום אני מאוד בטוחה במקום שלי, ולא מבינה למה לא העזתי יותר בעבר. פעם הייתי מחכה שיעבדו בשבילי".

     

    איפור ושיער לצילומי סטילס: רותי עדי | בגדים: רשת גולף

     

      

     ומה גילינו על שירלי בוגנים מול המראה באמבטיה?

     הפנים האמיתיות של שירלי בוגנים: "עשיתי קריירה מאף שבור ותלתלים". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: תומריקו)
     הפנים האמיתיות של שירלי בוגנים: "עשיתי קריירה מאף שבור ותלתלים". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: תומריקו)

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
     בעבר היא היתה עיתונאית וכותבת מדור הלייף-סטייל "חיים טובים" במוסף 7 ימים, עד שהחליטה להתעמק בנפלאות עולם היופי, והפכה לפריקית מוטרפת של טיפוח מוקפד, איפור רענן, תכשירי שיער יוקרתיים וכל מה שביניהם. בדרך, היא הוציאה לאור ספרים ומאמרים על סודות הטיפוח של מרכזי היופי והספא המובילים בעולם, הטריקים של גדולי המאפרים בעולם, והכול אודות בשמים