מקסימום מרפסת: ליהנות מהנוף והטבע שבחוץ במשך כל השנה

לפתוח את הבוקר מול הנוף, או לשבת בסוף היום באוויר המרגיע. הסוככים של "צללית" הם הדרך הטובה ביותר ליהנות מהמרפסת והגינה המושלמת בכל עונות השנה

סוככי המקסי זיפ של "צללית" מתוכננים בצורה חדשנית, ומאפשרים היום לכל אחד ליהנות מהמרפסת או מהגינה בכל זמן ובכל עונה (צילום: צללית)
סוככי המקסי זיפ של "צללית" מתוכננים בצורה חדשנית, ומאפשרים היום לכל אחד ליהנות מהמרפסת או מהגינה בכל זמן ובכל עונה (צילום: צללית)
מרפסת מושלמת משדרגת את איכות החיים ומוסיפה הרבה מאוד שמחה לחיים בבית. לפתוח את הבוקר עם קפה ובריזה מרעננת או לסגור את היום בישיבה רגועה שמשקיפה על הנוף, אלה הם רגעים שכל אחד רוצה לנצור בלבו ואפילו לצלם לאינסטגרם שלו. המרפסת היא האזור היוקרתי ביותר בבית שלנו. החלל הפתוח מאפשר לנו להכניס את הטבע הביתה. בשילוב טכנולוגיית המקסי זיפ, שבאמצעותה ניתן לסגור את צדי המרפסת וחזיתה, אפשר להשתמש במרפסת גם בימי גשם וגם בשעות הצהריים הקיציות, שבהן השמש קופחת.

 

 (צילום: צללית)
  (צילום: צללית)

   

  סוכך מסילה מסוג מקסי זיפ הינו סוכך אנכי הנגלל מעלה ומטה. שמו של סוכך המקסי זיפ נגזר מהרוכסן הנמצא בתוך המסילות הצדדיות שלו (Zipper). כאשר הבד נגלל כלפי מטה, הרוכסן סגור ומותח את הבד. תכנון הנדסי מתקדם, מחשבה יצירתית וחומרים חדשניים מאפשרים היום לכל אחד ליהנות מהמרפסת או מהגינה בכל זמן ובכל עונה. מגוון הבדים החדשניים שמהם אפשר לבחור מספק פתרון כמעט לכל מזג אוויר.

   

   (צילום: צללית)
   (צילום: צללית)

    

   סוככי המקסי זיפ עשויים אלומיניום בשילוב יריעת שמשונית או בד דראלון רשת (Air Reflect). שימוש בבד הרשת מספק מענה מושלם לימי הקיץ. תכונות הבד מאפשרות הצללה עם מעבר חלקי של אור טבעי וגם הורדה של הטמפרטורה במתחם הסגור.

    

   המרפסת נחשבת לתכשיט של הבית, עם ריהוט מפנק ונוף שמשכיח את טרדות היום, ותכנון חכם ובחירה נכונה של פתרון ההצללה מעצימים את ההנאה. היכולת לסגור באופן חלקי או מלא את המרפסת מאפשרת לייצר עוד מרכז בילוי בלתי מוגבל בבית. טכנולוגיית המקסי זיפ החדשנית שומרת על החופש שלנו לבחור איך ייראה המקום המפנק ביותר בבית שלנו.

    

    (צילום: צללית)
    (צילום: צללית)

     

    אורח החיים המודרני מאפשר לנו להתנתק מהסביבה ולמצוא את הפינה השקטה והמתאימה ביותר לטעינת המצברים. פתרון מתקדם כמו סוכך מקסי זיפ הינו הקסם הסודי שבלחיצת כפתור מתאים את גן העדן שלנו כך שתמיד נוכל להגיע לאותו רגע מושלם. משב רוח קריר ונעים ביום אביבי, מבט רומנטי עם כוס קפה ביד כשהגשם שוטף את סוכך המקסי זיפ מבחוץ, או מרפסת מוצלת רק מצד אחד וחוסמת את השמש היוקדת, אלה המשמעויות של איכות חיים.

     

     (צילום: צללית)
     (צילום: צללית)

      

     שאלנו את רוני בר מחברת צללית סוככים, החברה המתקדמת בישראל בפתרונות הצללה חכמים, מה חשוב באמת בבחירת סוכך מקסי זיפ. רוני בר: “כשאנחנו באים לבחור פתרון הצללה נגלל, עלינו לחשוב על נוחות התפעול ואיכות החומרים ועל האחריות והשירות. חברת צללית מתמחה בהתאמת פתרונות הצללה מכל הסוגים בהתאמה מושלמת לצורכי הלקוח. בשל צורתו ואופן הפעלתו מתאים סוכך המקסי זיפ להצללה צדית וחזיתית. סוכך המקסי זיפ נותן מענה גם למרפסות מקורות וגם למרפסות שיש בהן סוככים קבועים או סוככי סנטק. חשוב לקנות מוצר הצללה מחברה ותיקה עם ניסיון, כזו שתדע לתת מענה ואחריות. מומלץ להזמין איש מקצוע או יועץ לבחינה ולהתאמה של הדגם הנכון ולמתן הצעת מחיר.

      

     אבן גבירול 7, יהוד 56304

     www.tzlalit.co.il | tzlalit@zahav.net.il

     טל’: 1-800-22-1640, 03-5362955, פקס: 03-5362952

      

     הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד