"אנשים דרבנו אותי להתחיל על צד ימין ובדרך סחפתי איתי אנשים"

עו"ד נורית מעטוק לא מסתפקת רק בתחום המשפטי, היא גם מסייעת לסטודנטים להתמודד עם חיי האקדמיה ולעודד מוטיבציה. "הסוד הוא לעסוק במה שאני אוהבת"

״ אני מרגישה שהחיים הובילו אותי להגשים את השאיפות והחלומות שלי ושבדרך ליעד הצלחתי לשמר את מי שרצה להישאר קרוב אליי״. עו"ד נורית מעטוק (צילום: עמיר צוק)
״ אני מרגישה שהחיים הובילו אותי להגשים את השאיפות והחלומות שלי ושבדרך ליעד הצלחתי לשמר את מי שרצה להישאר קרוב אליי״. עו"ד נורית מעטוק (צילום: עמיר צוק)

עו״ד נורית מעטוק, עורכת דין פלילי ומשפחה, בעלת עסק המצוינות והמוטיבציה האקדמית לסטודנטים.

 

מה הוביל אותך לעסוק דווקא בתחום זה?

"עיסוק בתחום המשפטים הוא משהו שמשחר ילדותי ידעתי שאעסוק בו. כבר מילדות נמשכתי לתחום והמשפחה שלי ידעה שאעסוק בתחום, אבא שלי עודד אותי ואמא שלי תמכה בי המון. לעסק המצויינות והמוטיבציה האקדמית שלי, הובילו אותי בעיקר תחושות סיפוק ומיצוי, כאשר עזרתי לחברים לצלוח את האקדמיה מבחינת מוטיבציה״.

 

מה מאפיין את קהל היעד המגיע אלייך?

״בתחום המשפטים, מדובר בקהל מטרה שונה בהתאם לתחום המשפטי לו הוא זקוק: עבריינים או קורבנות, אנשים עם בעיות במשפחה, או משפחה מול הרשויות. בעסק המצויינות והמוטיבציה האקדמית שהקמתי לסטודנטים, מדובר בסטודנטים שרוצים ללמוד איך להסתדר עם חיי האקדמיה באופן המיטבי ולא לסיים עם הלשון בחוץ״.

 

הישג שאת גאה בו במיוחד.

״קיבלתי עצה של חברה טובה ופשוט התחלתי. בנוסף, הסתייעתי באנשים שדרבנו אותי להתחיל על צד ימין, ובדרך גם סחפתי איתי כמה אנשים, להתחיל להגשים את החלומות שלהם או לצאת מהתקיעות שהם היו בה״.

 

מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאשת עסקים?

״התמקצעות בתחומים שאני מאמינה שאוכל לתרום בהם ולהיתרם מהם, ויחסי אנוש טובים עם לקוחות. מאמינה שאפשר למצוא שפה משותפת כמעט עם כל אחד ולעבור איתו תהליך ששני הצדדים יתרמו״.

 

האם להיות אשת קריירה בא על חשבון משהו אחר? יש משהו שאת מרגישה שפספסת בבחירתך להתמקד בקריירה מצליחה?

״לא, אני מרגישה שהחיים הובילו אותי להגשים את רוב השאיפות והחלומות שלי, ושבדרך ליעד הצלחתי לשמר את מי שרצה להישאר קרוב אליי״.

  

לתחזק עסק מצליח זו לא משימה פשוטה. מה סודך?

״ראשית, אני בעלת מוסר עבודה גבוה ושואפת כל העת לקדם את עצמי, כך שהסוד הראשון הוא לעסוק בתחומים שאני אוהבת ורואה את עצמי עוסקת בהם, לאורך זמן. שנית, אני מתעדכנת בנעשה בתחומים בהם אני עוסקת, אם מדובר בדברים מהותיים, או עניינים פרוצדורליים. כמו כן בעסק למצויינות אקדמית, אני מתעדכנת בחיי הסטודנטים, כל זאת על מנת שלא לפספס התפתחויות שיכולות להשפיע עליהם. שלישית, אחד הדברים החשובים ביותר הוא: סדר וארגון, תוך שימת דגש מרובה על הידברות עם לקוחותיי, כדי לא לפספס דד-ליינים. לעבור עם הלקוחות את הדרך המיטבית ביותר תוך כדי שיתוף פעולה מלא בינינו״.

  

053-9627782 | nmaatok.law@gmail.com

פייסבוק: נורית מעטוק - עורכת דין פלילי, תעבורה ומשפחה
פיטצ' איט - מצוינות אקדמית

אינסטגרם: nmaatok

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד