רופאי עור ממליצים: כך עושים היום אנטי-אייג'ינג בבית

עד לא מזמן הדרך לטיפול בקמטים ועצירת סימני הזמן הייתה כרוכה בתהליכים פולשניים או כואבים וביקורים חוזרים במכונים. ואז הגיע המכשיר הביתי והמהפכני הזה

מוגש מטעם Premier

|

04.05.21 | 17:03

במחקר בן 12 חודשים שנערך ופורסם באוניברסיטת הארוורד בארה"ב, דיווחו 90% מהמשתתפים על שיפור במצב עור הפנים שלהם כתוצאה מהשימוש בטכנולוגיה זו (צילום: Shutterstock)
במחקר בן 12 חודשים שנערך ופורסם באוניברסיטת הארוורד בארה"ב, דיווחו 90% מהמשתתפים על שיפור במצב עור הפנים שלהם כתוצאה מהשימוש בטכנולוגיה זו (צילום: Shutterstock)

אם יש דבר אחד שנכון לומר באופן גורף על כל תחום הקוסמטיקה והאנטי-אייג'ינג, זה שאנשים יהיו מוכנים לעשות הרבה כדי ליהנות מתוצאות טובות. לעבור סדרות ארוכות של טיפולים, להיפגש באופן תדיר עם מחטים, וכמובן – להתרוצץ בין עשרות קליניקות ומכונים.

 

מצד אחד, לגיטימי וטבעי - שהרי כולנו מבינים שאי אפשר לעצור את הזמן, אבל בכל זאת מעדיפים שלא יראו עלינו את אותותיו יותר מדי. מצד שני, לא יכול להיות שהדרך היחידה ליעד חייבת להיות כל כך קשה. אז זהו, שעכשיו מסתבר שבאמת אפשר לעשות הכל בצורה הרבה יותר קלה וחכמה.

 

 

מדע בשירות האסתטיקה

חברת פרמייר ים המלח השיקה לאחרונה את הפיתוח האחרון שלה בתחום, שמהווה פריצת דרך טכנולוגית לטיפול באנטי-אייג'ינג. בתום תהליך פיתוח ומחקר שארך למעלה משנתיים, השיגו מהנדסי החברה (שנהנית מהכרה והצלחה בינלאומית מזה 3 עשורים) לספק לקהל הרחב מכשיר ביתי אמיתי שמסוגל לספק תוצאות מיידיות וארוכות טווח. אנחנו מדברים, כמובן, על ה-NUNA.

 

NUNA. עושה שימוש באור אדום ואינפרא אדום כדי לעודד ייצור של קולגן ואלסטין
  NUNA. עושה שימוש באור אדום ואינפרא אדום כדי לעודד ייצור של קולגן ואלסטין
   

   

  מדובר במכשיר אנטי אייג'ינג רפואי, לא פולשני ומהפכני, שמעודד ייצור של קולגן ואלסטין. טכנולוגיה זו מסייעת לטיפול בקמטים, צמצום נקבוביות רחבות, קמטי הבעה ותורמת לאחידות גוון עור הפנים, או אפילו רק בכדי לשפר את המראה הכללי של עור הפנים והגוף.

     

  הטכנולוגיה, אם תהיתם, היא טכנולוגיית Light Therapy המוכרת בכל העולם בעיקר במכשירים תעשייתיים, וכעת זמינה גם לשימוש ביתי באיכות הגבוהה ביותר. השימוש באור אדום ואינפרא אדום מסייע כדי להשיג את אותם מדדים רצויים של קולגן ואלסטין, הנחוצים כל כך להשגת תוצאות טובות בתום התהליך.

   

  מדובר במכשיר אנטי אייג'ינג רפואי, לא פולשני ומהפכני, שמעודד ייצור של קולגן ואלסטין ותורם לטיפול בקמטים, בנקבוביות רחבות, קמטי הבעה ואי אחידות בגוון העור

  במחקר בן 12 חודשים שנערך ופורסם באוניברסיטת הרוורד בארה"ב, דיווחו 90% מהמשתתפים על שיפור במצב עור הפנים שלהם כתוצאה מהשימוש בטכנולוגיה. זה מסביר איך זכה המכשיר לקבל את אישור ה-FDA האמריקאי כמכשיר רפואי CLASS II ומומלץ על יד רופאי עור.

   

  התוצאות של NUNA נראות לעין החל מהטיפול הראשון בזכות שימוש קל ונוח, והכל ללא פעולות פולשניות, הזרקות למיניהן או עניינים מכאיבים אחרים. המכשיר מתאים גם לבעלי עור רגיש, לא גורם לתופעות לוואי או אלרגיות, ומגיע עם אחריות לשלוש שנים.

   

  אז האם אפשר להגיע לתוצאות מצוינות משימוש במכשירי אנטי אייג'ינג? אנחנו כבר יודעים שכן. אבל הבשורה הגדולה היא שעכשיו ניתן לעשות זאת בבית, בעצמנו, בזמננו הפנוי, וללא כאבים.