דוגמנית הפלאס סייז לורי שטרן על "ההחלטה ששינתה את חיי לנצח"

על המלחמה במשקל, השנאה העצמית והמאבק לעמוד בסטנדרטים של היופי ( "זה בור ללא תחתית"). תסתכלו על הבלוגרית בת ה-21 ותקשיבו למה שיש לה להגיד לכן

לורי שטרן: "כשאת קורנת ושמחה בחלקך, לאף אחד לא יפריע אם עלית שני ק"ג". משמאל: סריג: זארה, ז׳קט: אלון ליבנה, גרבונים: זוהרה, עגילים: פדני (צילום: רותם לבל)
לורי שטרן: "כשאת קורנת ושמחה בחלקך, לאף אחד לא יפריע אם עלית שני ק"ג". משמאל: סריג: זארה, ז׳קט: אלון ליבנה, גרבונים: זוהרה, עגילים: פדני (צילום: רותם לבל)
"מרגש אותי לדעת שמישהו חשב עליי כעל 'הפנים של 2020'". פפיון: תמי בר לב, שמלה: קרולינה הררה, מגפיים: אלדו  (צילום: רותם לבל)
"מרגש אותי לדעת שמישהו חשב עליי כעל 'הפנים של 2020'". פפיון: תמי בר לב, שמלה: קרולינה הררה, מגפיים: אלדו (צילום: רותם לבל)

העונה אנחנו רואות לא מעט פריטים דרמטיים בהופעה שלנו, כמו וולנים, עודף בד, פפיונים והדפסים בולטים. הבלוגרית לורי שטרן (21), דוגמנית פלאס סייז ואקטביסטית בתחום דימוי הגוף החיובי ושינוי אידאל היופי, מדגימה לנו איך דופקים הופעה בולטת בכל מידה ונותנת השראה עם הכללים שלה לחיים נכונים:

 

שמלה: Booba Macho, גרבונים: זוהרה, נעליים: ניין ווסט (צילום: רותם לבל)
  שמלה: Booba Macho, גרבונים: זוהרה, נעליים: ניין ווסט (צילום: רותם לבל)

   

  לתת צ'אנס לחיוביות

  "בשלב מסוים בתהליך שלי הבנתי שיש לי שתי אופציות: הראשונה - לבלות את שארית חיי בשנאה עצמית וברדיפה אחרי משהו שאני לא יודעת בדיוק מהו 'חלקיק השלמות' הזה שמטיפים לי עליו, והשנייה - לנסות לפעול מתוך חמלה וחיוביות. היות שעד אז פעלתי רק מתוך האופציה הראשונה וזה הניב רק כאב ותסכול, החלטתי לתת צ׳אנס לחיוביות. מזל שעשיתי את זה, זה שינה את חיי לנצח". 

   

  שמלה: מיקי ממון timeless, ז'קט: Manu studio (צילום: רותם לבל)
   שמלה: מיקי ממון timeless, ז'קט: Manu studio

    

   "להחליט ש'אני עובדת על לקבל את עצמי ואוהבת את עצמי כמו שאני ולא משנה מה' היא ההחלטה הכי קשה שאי פעם קיבלתי - אבל היא גם הטובה ביותר"

    

   עוצמה ואטיטיוד גדולים ממשקל וממידת מכנסיים

   "מידה, משקל, יופי וגיל הם דברים נזילים. המרוץ אחרי 'שליטה' על כמה קילוגרמים עודפים, על הצלוליט או על השערות הלבנות הוא בלתי נגמר ומתסכל, וכשה'סטנדרט' משתנה כל הזמן, אנחנו מוצאות את עצמנו במאבק מתמיד, בור בלי תחתית. להחליט ש'אני עובדת על לקבל את עצמי ואוהבת את עצמי כמו שאני ולא משנה מה' היא ההחלטה הכי קשה שאי פעם קיבלתי - אבל היא גם הטובה ביותר

    

   "אני חושבת שעוצמה ואטיטיוד גדולים ממשקל וממידת מכנסיים. אלו אנרגיות וכריזמה שאדם יכול להעביר. כשאת קורנת ושמחה בחלקך, לאף אחד לא יפריע אם עלית שני ק"ג או התעוררת עם חצ׳קון, במיוחד והכי חשוב - לא לך".

    

   שמלה: bow by mayan, פפיון: תמי בר לב, נעליים: זארה (צילום: רותם לבל)
    שמלה: bow by mayan, פפיון: תמי בר לב, נעליים: זארה

     

    חיים שלמים מתבזבזים על פחד פנימי משתק

    "במשך דורות על גבי דורות גרמו לנשים לשתוק ולהתבייש בעצמן. השתמשו בסוג של 'לוחמה פסיכולוגית' שמטרתה הייתה לשתק אותנו במגוון תחומים. אני מתרגשת לחשוב על הנשים החזקות ובעלות הקול שצומחות בעידן של היום ועל השינוי הגדול שהן עוד יביאו. אני מאמינה בכל לבי בזכות של נשים לנוע בעולם בתחושת נוחות וביטחון. כואב לי לחשוב שחיים שלמים של נשים מתבזבזים על פחד פנימי משתק מחוסר שלמות עצמית".

     

    מעיל: בוס בפקטורי 54, כובע: פראדה אוסף אישי, גרבונים: זוהרה, מגפיים: אלדו (צילום: רותם לבל)
     מעיל: בוס בפקטורי 54, כובע: פראדה אוסף אישי, גרבונים: זוהרה, מגפיים: אלדו

     ז׳קט: אמריקן וינטג', גרבונים: זוהרה, עגילים: פדני (צילום: רותם לבל)
      ז׳קט: אמריקן וינטג', גרבונים: זוהרה, עגילים: פדני

       

      סגירת מעגל קסומה ועוצמתית

      "מרגש אותי לדעת שמישהו חשב עליי כעל 'הפנים של 2020'. אם אני (גם) הפנים של 2020 ולא דוגמנית אחרת, סימן שהתקדמנו הרבה מאז 2010 ועידן חדש ניצב בפתח. כשהייתי נערה, אמא שלי קנתה לי את הירחון 'גו סטייל' לעתים תכופות. אני זוכרת את עצמי בוהה שעות במגזין, מפנטזת וחולמת בהקיץ. למצוא את עצמי על דפי המגזין היום זו סגירת מעגל קסומה ועוצמתית".  

        

      צילום: רותם לבל /// סטיילינג: חיה וידר /// ע' סטיילינג: רון שפונט /// איפור ושיער: אסף מלמד

       

      MY BODY - MY RULES: ספיישל אותנטי החודש במגזין גו סטייל

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד