"גיבוש קרבי" וסיבוב על עקבים: מלכת היופי מתכוננת ל"מיס יוניברס"

מה הרגע הכי מביך שקרה לה במהלך ההכנות? ולמה דווקא האיפור הוא החלק הכי מאתגר? סלע שרלין מתכוננת לתחרות העולמית שתתקיים בתחילת דצמבר

החברות מ"האח הגדול" ו"הישרדות" עוזרות להתאמן. מימין: הילה סעדה, רומי נסט, סלע שרלין, יוליה פלוטקין (צילום: אלבום פרטי)
החברות מ"האח הגדול" ו"הישרדות" עוזרות להתאמן. מימין: הילה סעדה, רומי נסט, סלע שרלין, יוליה פלוטקין (צילום: אלבום פרטי)
את הימים האחרונים אני מבלה במכללה ללימודי "מיס יוניברס". אני צוחקת, אין דבר כזה. אבל כן יש המון הכנות והרבה מה ללמוד לקראת התחרות שתתקיים בארצות-הברית ב-8 בדצמבר. אם פעם זה הסתכם רק בתחרות יופי, היום בוחנים את הבנות גם על "יופי פנימי". מדברים על הבטחון של המתמודדות ועל המסר והאג'נדה שהן באות להעביר, ואני שמחה שאני זוכה להיות בתחרות בדיוק בשנים האלה שהאווירה משתנה, ויש לנו מקום לקדם את מה שאנחנו מאמינות. אבל אני חייבת לומר שלא תיארתי לעצמי כמה הכנות זה דורש. וואו. מודה שהיו קצת רגעים מביכים במהלך ההכנות, תכף תראו. אבל בגדול, נראה לי שאני כבר די מוכנה.

 

דו יו ספיק אינגליש

כמי שנולדה בבוסטון והדריכה במחנה קיץ, האנגלית שלי היא די טובה. אבל בתחרות עולמית כמו מיס יוניברס, מצפים ממני לאנגלית מצוינת, ולא רק טובה. אז אני לומדת אנגלית כבר ארבעה חודשים ב"ברלינגטון אינגליש". כשהגעתי לשם, גיליתי שהמורה שלי אוסטרלית, עם מבטא כבד, ולא יודעת מילה בעברית. מודה שהייתי קצת בהלם, ולא ידעתי איך זה יסתדר. אבל בסוף זה עבד לטובתי והכניס אותי למים בצורה מהירה ממה שחשבתי. זה היה גם נחמד לדבר עם מישהי שיש לה נקודת מבט אחרת משל הישראלים. כשסיפרתי לה שכל המשפחה שלי מגיעה איתי לתחרות לתמוך ולעודד, היא ישר דאגה שלא נעשה פדיחות ונתחיל לבוא עם שלטים וחולצות מביכות. נו, אתם יודעים איך זה ישראלים.

 

"לא ידעה מילה בעברית". סלע עם רות המורה לאנגלית (צילום: אלבום פרטי)
  "לא ידעה מילה בעברית". סלע עם רות המורה לאנגלית (צילום: אלבום פרטי)

   

  עקבים 12 ס"מ ואפס קואורדינציה

  מי שרוצה לבוא מוכן ל"הישרדות" צופה בפרקים של העונות הקודמות. אז גם אני רציתי לבוא מוכנה וצפיתי בתחרות מיס יוניברס של שנה שעברה. גיליתי שמיס יוניברס היא לא תצוגת אופנה. לא מספיק לדעת ללכת על המסלול, צריך גם לחייך ולשדר בטחון. ותוך כדי ההליכה המלכותית צריך גם לעשות סיבובים. התחלתי להתאמן על ההליכה שלי עם הבמאי נמרוד פלד, והחלטתי שאני רוצה ללמוד לעשות סיבוב של סלואו-מושן תוך כדי ההליכה, מה שמאוד נהוג בתחרות ותמיד מצטלם טוב. לא יודעת מה חשבתי, כי כנראה שכחתי לגמרי שאין לי שום רקע בריקוד וכל מה שקשור לקואורדינציה ושילוב של יד עם רגל, רחוק ממני שנות אור. אז היו הרבה נפילות והחלקות, ועוד על עקבים דקיקים של 12 ס"מ! אבל שרדתי כדי לספר.

   

  "שרדתי כדי לספר". סלע עם הבמאי נמרוד פלד (צילום: אלבום פרטי)
   "שרדתי כדי לספר". סלע עם הבמאי נמרוד פלד (צילום: אלבום פרטי)

    

    

   רק מתאפרת ובאה

   באופן מפתיע דווקא האיפור והשיער הם אחד הדברים הכי מאתגרים בהכנות לתחרות אצלי. אחרי שסיפרתי לכם על האימונים של אירה, אתם בטוח לא מאמינים לי. אבל אני לא בן אדם שרגיל להתאפר ביום יום. כשגיליתי שבתחרות אצטרך לעשות בעצמי את האיפור והשיער ממש נלחצתי (התחרות מספקת איפור ושיער רק לערב עצמו. בשאר הזמן אנחנו צריכות להסתדר לבד). נעזרתי במאפרת ליאט בן שמשון, שכבר הפכה לחברה טובה וסוג של מאפרת אישית שלי. בבית אני משתמשת במוצרי איפור של חברת "קריולן", והיא לימדה אותי איך להשתמש בהם בצורה שהכי תחמיא לי. נעזרתי גם במעצב שיער ולמדתי קצת לשחק עם תסרוקות. ועם הרבה השקעה, נראה לי שאני דווקא די בסדר. מקווה שלא אעשה פדיחות. תאחלו לי בהצלחה!

    

   מי לי ולריסים מודבקים? (צילום: אלבום פרטי)
    מי לי ולריסים מודבקים? (צילום: אלבום פרטי)

     

    גיבוש קרבי אצל אירה

    בתור ספורטאית שהתאמנה המון שנים בטריאתלון, עולם האימונים והתזונה הוא לא משהו זר בשבילי. אבל לא באמת ידעתי מה זה אימון קשה, עד שהגעתי לאירה דולפין. אני מתאמנת אצלה פעמיים-שלוש בשבוע, ומשלבת אימונים פונקציונליים עם אירובי. האימונים של אירה הורגים אותי לגמרי, והיא לא מוותרת לנו בקלות. יש לה מד דופק – מסך גדול שרואים עליו את הדופק שלך בזמן פעילות – וככה היא רואה בדיוק כמה כל אחת מתאמצת. אי אפשר לעבוד עליה. אבסורד שלסטודיו של אירה קוראים "פינק רום" (או שאולי זה בעצם כל העניין?) כי השם נשמע כמו מסיבת בנות חמודה, אבל בפועל זה יותר כמו גיבוש קרבי.

     

    יותר כמו גיבוש קרבי (צילום: אלבום פרטי)
     יותר כמו גיבוש קרבי (צילום: אלבום פרטי)

      

      

     עוד לא עוקבים? היכנסו ועקבו מקרוב אחרי ההכנות של סלע למיס יוניברס

      

       

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד