"מאיפה זה? זה בול מה שחיפשתי!": הקבוצות הכי שוות לעיצוב הבית

משפצות? מעצבות? מחדשות? סתם חולמות? הנה כל קבוצות הפייסבוק שאתן חייבות להכיר, מהענקית והענקית יותר דרך חובבת העיצוב הנורדי ועד המשפחתית

משוגעים על עיצוב נורדי? יש לנו קבוצה בשבילכם (צילום: Shutterstock)
משוגעים על עיצוב נורדי? יש לנו קבוצה בשבילכם (צילום: Shutterstock)

הענקית: משוגעים על עיצוב פנים

קבוצה סגורה שפעילה משנת 2015 ומונה יותר מ־130 אלף חברות וחברים, בניהול טל רביב ויעל יקואל קוק. הרעיון די דומה לקבוצות אחרות, רק בסדר גודל מרשים: ייעוץ בנוגע לשיפוצים, לעיצוב, לספקים, לחנויות, לשילובים, לתוכניות ומה לא. מרבית הפוסטים נפתחים במילים "מישהו יודע...?"

 

  לדף הפייסבוק >>

   

  העוד–יותר–ענקית: רעיונות וטיפים לעיצוב הבית הרשמי

  הקבוצה הסגורה שייסדה זהבית כץ בשנת 2014 משמשת פלטפורמה לייעוץ בנוגע לאנשי מקצוע, לספקים, לחנויות, לרהיטים ולהרבה פרויקטים חובבניים ומקצועיים שמעניקים השראה לחברי הקבוצה, שמייד רוצים לברר "איפה קנית?" המוטו של הקבוצה הוא "זהירות – התמכרות לקבוצה היא בקצב מהיר שיגרום לכם לשכוח מכל מה שהכרתם" וכוחה ללא ספק בגודלה – חברות וחברים בה יותר מ־300 אלף משתתפים.

   

   לדף הפייסבוק >>

    

   השיקית (1): משוגעים על עיצוב נורדי

   ללא ספק אחת הקבוצות הכי אסתטיות במרחב הפייסבוקי, אם לא ה-. קבוצה סגורה שקיימת משנת 2016 ומתמקדת בטרנד הכי לוהט (או אולי הכי קפוא?) בשטח: עיצוב סקנדינבי. בקבוצה חברות וחברים יותר מ־31 אלף אנשים שמוכנים להישבע שהחיים מתקיימים בסקאלה שבין שחור ללבן לאפור. היא נוסדה על ידי סתיו ברין ושי לוגסי שהקימו גם את קבוצת Crazy Nordic, שכולה השראה לעיצוב סקנדינבי.

    

    לדף הפייסבוק >>

     

    השיקית (2): בית.קום

    קבוצה סגורה שהקימו מעצבות הפנים טל שקד ושירה רוזנפלד בשנת 2017 והיום מונה יותר מ־10,000 חברות וקולגות. הקבוצה אסתטית להפליא, אולי מפני ששתי האדמיניות הן אלה שמעלות את עיקר החומרים מהמצאי מעורר ההשראה שהן מלקטות ברשת. אבל השתיים לא רק נותנות דגים אלא גם מלמדות לדוג: תחת המוטו "מאיפה זה? זה בול מה שחיפשתי!" הן מעלות לינקים רבים לרכישה של מוצרים מעוצבים במחירים נגישים בעלי אקספרס, כך שאפשר למצוא בקבוצה הזו גם קישורים לקניית ידיות מעוצבות, גופי תאורה, טקסטיל, טפטים ועוד.

     

      

     לדף הפייסבוק >>

      

     המשפחתית (1): אימהות מעצבות יחד

     למה דווקא אימהות? האם לרווקות מותר להיכנס? ומה עם אבות יחידניים? הטייטל של הקבוצה העלה אצלנו כמה וכמה שאלות, אבל כנראה שעבור יותר מ־51 אלף החברות בקבוצה העניין פחות קריטי. מעצבת הפנים זהבה אביטן, שהקימה את הקבוצה בשנת 2016, הגדירה אותה כמקום שמטרתו "לתת במה לכל אלו שמעוניינות להעלות תמונות של עיצוב בתים, להתייעץ איך משפצים חפצים, להתייעץ איך לעצב את הבית, לתת טיפים ולהחליף רעיונות".

      

       

      לדף הפייסבוק >>

       

      המשפחתית (2): עיצוב חדרי ילדים - אימהות בסטייל

      טל מאור זינגרמן, המוכרת מהבלוג כלות אורבניות שהקימה והנפיקה בהצלחה, ייסדה את הקבוצה - העוסקת בעיצוב חדרי ילדים וכוללת גם טיפים לעיצוב ידידותי של חללים אחרים בבתים של משפחות עם ילדים קטנים. בקבוצה הפעילה משנת 2016 יש כ-65 אלף אימהות שאוהבות עיצוב, DIY, חוות דעת על חנויות ואביזרים, שרשורי יד2 וכדומה.

       

        

       לדף הפייסבוק >>

        

        

        

        
       הצג:
       אזהרה:
       פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד