קורין גדעון משנה כיוון: "זו הרגשה טובה לשחק במגרש של הגדולים"

עשינו מהפכה קטנה במראה של מנחת "אנשים", ואז גילינו שגם הקריירה שלה משנה סגנון: לא רק אשת טלוויזיה, אלא גם אשת עסקים עם אופק של יזמת טכנולוגית

קורין גדעון. "אני חננה ברמות. סיכמתי ספר עיון שקראתי לא מזמן, ככה בשביל הכיף שלי" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)
קורין גדעון. "אני חננה ברמות. סיכמתי ספר עיון שקראתי לא מזמן, ככה בשביל הכיף שלי" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)
"וכשסיפרתי את זה לאמא שלי, היא אמרה לי לא לספר לאנשים" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)
"וכשסיפרתי את זה לאמא שלי, היא אמרה לי לא לספר לאנשים" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)
"גם הייתי אצל אסטרולוגית שאמרה לי שאני בחיים לא אפסיק ללמוד ואני ממש מקווה שזה נכון" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)
"גם הייתי אצל אסטרולוגית שאמרה לי שאני בחיים לא אפסיק ללמוד ואני ממש מקווה שזה נכון" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)

 

מי הדוגמנית: קורין גדעון (27), מנחה בתוכנית "אנשים" של קשת 12, פרזנטורית קמפיין עדשות המגע ALCON, שותפה ופרזנטורית של וויפקס ופיוז קארד

 

שלום לדוגמנית הזמנית קורין גדעון.

"תשמעי, זו לא פעם ראשונה שאני מצטלמת, אבל זו בהחלט הייתה הפעם הראשונה שהיא יותר אופנה מכל מה שעשיתי עד עכשיו. הייתי קצת אחרת, נראיתי אחרת, פתאום רואים אותי עם צמות, יש סטיילינג אחר וזה היה ממש כיף, כמו להתחפש. אוף, אני כזו קלישאה של בת. אני כל כך אוהבת שמאפרים אותי ומסרקים אותי ומלבישים אותי".

 

הבנתי שגם התאהבת באחת השמלות.

"נכון! השמלה הוורודה שמצולמת עם הז'קט הירוק. אני הולכת לחתונה ביום שישי הקרוב ושאלתי אותה לאירוע. היא הייתה מאוד מוצלחת".

 

את בעונת החתונות עכשיו?

אני התחתנתי ראשונה, ממש פורצת הדרך, ועכשיו החברים שלי מתחילים להדביק את הקצב. כל יום בפייסבוק שלי עוד זוג מודיע על חתונה או אירוסים, אז אני מניחה שבשנה הבאה אני בעיקר אתרוצץ בין אירועים, שזה נחמד".

 

"השלב הבא הוא ילדים, אחרת למה להתחתן?" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)
  "השלב הבא הוא ילדים, אחרת למה להתחתן?"(צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)

   

  למה התחתנת בגיל כל כך צעיר?

  "הכרתי מישהו והרגשתי שזה נכון, לא הרגשתי צורך לחכות. גדלנו ביחד ואני כל החיים רציתי להתחתן, אז זה לא הפחיד אותי. הרגשתי שאני מוכנה לשלב הבא ואז התחתנו, ועכשיו השלב הבא הוא ילדים, אחרת למה להתחתן?"

   

  רגע, חזרי לאחור!

  "לא, לא, אני לא בהיריון. אל תדאגי, אם אהיה בהיריון, את תדעי. התכוונתי שהחתונה נתנה לי סוג של שקט. בחרתי, אני שלמה לגמרי עם הבחירה שלי וסיימנו עם האירוע. היה המון לחץ סביב החתונה ועכשיו הראש שלי שקט, הזוגיות שלי בטוחה ויציבה ויש לי זמן להתעסק בדברים שלי".

   

  השתנה משהו מאז החתונה?

  "לא ממש. היינו הרבה זמן יחד, אז לא הרגשנו שינוי מהותי. זה לא שקנינו בית. עכשיו יש לנו חיים של אנשים מבוגרים וקצת קשה להתרגל לזה. חיליק סיפר שהוא מתקשה להגיד עליי אשתי. הוא רגיל להגיד 'חברה שלי' והוא לפעמים מתבלבל. לי זה יותר פשוט, כי אני כל כך פאתט שקראתי לו בעלי הרבה לפני שהייתי נשואה לו. פשוט ידעתי שנתחתן, אז קראתי לו בעלי ממש מההתחלה".

   

  ואין לך בעיה עם המילה בעל?

  "אין לי שום בעיה עם זה, אני לא מרגישה שאני הרכוש שלו ואני מספיק פמיניסטית גם בלי לקרוא תיגר על המילה הזו".

   

  אגב תיגר, את לא מתגעגעת ללימודי משפטים?

  "וואו, אני חננה ברמות. סיכמתי ספר עיון שקראתי לא מזמן, ככה בשביל הכיף שלי, וכשסיפרתי את זה לאמא שלי, היא אמרה לי לא לספר לאנשים. גם הייתי אצל אסטרולוגית שאמרה לי שאני בחיים לא אפסיק ללמוד ואני ממש מקווה שזה נכון. אני לומדת צרפתית עם אבא שלי וגם קבלה ושוקלת להתחיל קורס באוניברסיטה הפתוחה בשם 'יהודים בעידן של תמורות' במחלקה להיסטוריה. אני כזאת חננה! אבל אני אוהבת ללמוד".

   

  "זו הרגשה טובה לשחק במגרש של הגדולים, יש פה סוג חדש של למידה" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)
   "זו הרגשה טובה לשחק במגרש של הגדולים, יש פה סוג חדש של למידה"(צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)

    

   מבינה ומזדהה. ועכשיו את גם אשת עסקים.

   "אני שותפה ופרזנטורית של הכרטיס פיוז קארד, שמבוסס על טכנולוגיה קוריאנית. זה כרטיס חכם שמאגד בתוכו עד 30 כרטיסים מגנטיים, מכרטיס אשראי דרך כרטיס קופת חולים ועד כרטיס חבר מועדון. כל הארנק שלך בכרטיס אחד ואת יכולה לדלג בין הכרטיסים בלחיצת כפתור".

    

   ואם גונבים לי את הכרטיס הזה?

   "את יכולה לנעול אותו בעזרת הסלולרי".

    

   ואם גנבו לי גם את הסלולרי?

   "אז את יכולה לנעול אותו מהמחשב. ובכל מקרה, כל הכרטיסים שלך נשארים בבית, הוא רק עותק".

    

   מעניין המעבר שעשית מפרזנטורית ואשת טלוויזיה ליזמת טכנולוגית.

   "זו הרגשה טובה לשחק במגרש של הגדולים, יש פה סוג חדש של למידה, ואני פתאום יושבת ועוברת על דוחות ומקבלת החלטות. החברה שלנו מורכבת משני שותפים ושתי שותפות ובפגישות רואים כמה חשובה נקודת המבט הנשית, שתורמת תובנות שגבר לא יכול לתת. לדעתי כל עסק צריך לכלול גם נקודת מבט של אישה, ואני קוראת לנשים – אל תפחדו לקפוץ למים העמוקים. קחו יוזמה".

    

   ומה היוזמות הבאות שלך?

   "אני עובדת על אתר ועל הרצאה שמבוססת על הסרט הדוקומנטרי שלי 'החתונה החרדית שלי' וגם זוממת לקחת את הקורס ההוא בהיסטוריה".

    

   את כזאת חנונית.

   "מודה באשמה".

    

   "זוממת לקחת קורס בהיסטוריה" (צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)
    "זוממת לקחת קורס בהיסטוריה"(צילום: מאיר כהן, סטיילינג: מיטל ברונר)

     

    • צולם בבית האמריקאי בכרם־מהר"ל, טל' 054–7222832
    • הפקה וסטיילינג: מיטל ברונר דוגמנית: קורין גדעון ל"ייצוג 1". איפור: ליטל שליט במוצרי קיקו מילאנו. שיער: ליאור גבריאלוב ל"סולו". ע' סטיילינג: עומר הראל. ע' צלם: מוש תמיר
    • איפה משיגים? פקטורי 54, זארה, עדיקה, דיזל, סאקס – רשתות. ליאופולד,יהודה רוזן 4 ר"ג, leopoldstudio.com. סטיילי שופ, משה סנה 21 ת"א, טל' 03-6437040. סי קלר, C’ Clair by Yam Assoulin, משה בקר 14 ראשל״צ, טל' 054-5755659. מור בארי, שמלות ערב בתפירה אישית, בתיאום בטל' 054-5390436. פלזמה, המלך ג׳ורג׳ 14/16 ת"א. רוז סטודיו, עיצוב ע״י רחל זילברשטיין, בתיאום בטל' 052-3991102. אלינה גלייזר, elinagleizer.com. סיינט, clothing.com-saint, פרטים בטל' 050-7929997. תמונות וכלי בית: סטודיו פייפר בלה, paperbella.co.il

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי פרנקו, סגנון: נופר נוריאל)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי פרנקו, סגנון: נופר נוריאל)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד