כשעדינות ונועזות נפגשים
אצלך בתיבת התכשיטים

HStern חוגגת עשור לקולקציית MyCollection ומשיקה ליין תכשיטים חדש, נועז וקליל - כזה שכל נערה וכל אשה צריכה שיהיה בתיבת התכשיטים שלה בסתיו 2019

הקולקציה כוללת תכשיטי זהב צהוב 18 קראט ותכשיטי כסף סטרלינג (צילום: HStern)
הקולקציה כוללת תכשיטי זהב צהוב 18 קראט ותכשיטי כסף סטרלינג (צילום: HStern)
שילוב בין הקסם הקלאסי והעל־זמני של התכשיטים לבין סגנון עיצוב צעיר (צילום: HStern)
שילוב בין הקסם הקלאסי והעל־זמני של התכשיטים לבין סגנון עיצוב צעיר (צילום: HStern)

תכשיטים בצורות גיאומטריות א־סימטריות הכוללים טבעות, עגילים, צמיד ושרשרת, כולם הושקו כחלק מליין תכשיטים חדש וחגיגי לקולקציית MyCollection של ה.שטרן, שמוכיחה כי לא צריך לבחור בין סגנון נועז לבין עדינות ואיכות. הקולקציה כוללת תכשיטי זהב צהוב 18 קראט ותכשיטי כסף סטרלינג, ומצליחה לשלב בצורה אינטליגנטית בין הקסם הקלאסי והעל־זמני של התכשיטים לבין סגנון עיצוב צעיר שכל אשה או נערה צריכה שיהיה בתיבת התכשיטים שלה.

 

מימין לשמאל: שרשרת ציפור בכסף סטרלינג: 480 שקל; עגיל פירסינג מטפס (יחיד) 4,800 שקל; שרשרת תליון לב בזהב צהוב: 3,200 שקל (צילום: HStern)
  מימין לשמאל: שרשרת ציפור בכסף סטרלינג: 480 שקל; עגיל פירסינג מטפס (יחיד) 4,800 שקל; שרשרת תליון לב בזהב צהוב: 3,200 שקל(צילום: HStern)

   

  מימין לשמאל: טבעת זהב צהוב בשיבוץ יהלומים שחורים ולבנים: 3,660 שקל; צמיד כסף סטרלינג: 390 שקל; טבעת חותם בכסף סטרלינג: 640 שקל (צילום: HStern)
   מימין לשמאל: טבעת זהב צהוב בשיבוץ יהלומים שחורים ולבנים: 3,660 שקל; צמיד כסף סטרלינג: 390 שקל; טבעת חותם בכסף סטרלינג: 640 שקל(צילום: HStern)

    

   בין התכשיטים החדשים: שרשרת זהב צהוב 18 קראט בשיבוץ יהלום ובשילוב תליון לב שבו שזורה השרשרת. טבעות ועגילים המעוצבים בזהב צהוב עם צורות מרובעות עדינות, היוצרות ניגודיות אל מול יהלומים לבנים ושחורים. טבעות שאפשר לענוד ביחד או בנפרד, ליצירת מראה "pile up". עגילים המטפסים על האוזן או עגילי פירסינג עם שרשרת קצרה, שאפשר לחבר לעגיל נוסף. שרשרת וצמיד בזהב צהוב המשלבים בשרשרת הדינמית אלמנט קשיח, כך שמתקבל למעשה מראה של שני תכשיטים באחד.

    

   אוסף תכשיטים מגוון המאפשר משחק אינסופי של שילובים (צילום: HStern)
    אוסף תכשיטים מגוון המאפשר משחק אינסופי של שילובים(צילום: HStern)

     

    ולא רק זה: בפעם הראשונה עיצבו בה.שטרן טבעות חותם מכסף סטרלינג, שעליהן מוטבעים סמלים עדינים כמו כוכב, תלתן או סמל ה"פלר דה ליס" - פרח סימטרי בעל שלושה עלי כותרת המסמל טהרה, נשיות, כוח, כבוד, עצמאות ונאמנות. אליהן מצטרפים גם צמידי כסף עדינים עם אלמנטים כמו "פלר דה ליס", שמש המייצגת את האור, ירח, כוכב וכתר. לכל אלמנט משמעות שונה.

     

    נוסף על כך עוצבה בקולקציית MyCollection שרשרת ציפור עדינה מכסף סטרלינג. במעלה השרשרת עיגול בזהב צהוב ובו סמל הכוכב, המוסיף עדינות לשרשרת ומנוגד לגימור המושחר, שרומז לתקופה הוויקטוריאנית.

     

    מראה עדין או עמוס, מלא סטייל ושיק, שמתאים לכל גיל ולכל טעם אישי (צילום: HStern)
     מראה עדין או עמוס, מלא סטייל ושיק, שמתאים לכל גיל ולכל טעם אישי(צילום: HStern)

      

     הליין החדש בקולקציית MyCollection מצטרף אל הליינים הקיימים, הכוללים מגוון רחב של שרשראות, צמידים, טבעות ועגילים בגוונים שונים של זהב או כסף, עם או בלי שיבוץ יהלומים. כולם יחד יוצרים אוסף תכשיטים מגוון המאפשר משחק אינסופי של שילובים, שייצרו יחד מראה עדין או עמוס, מלא סטייל ושיק, שמתאים לכל גיל ולכל טעם אישי.

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד