צילום: שי יחזקאל

מי שותה ארבעה ליטר מים ביום ומחזיקה בתיק חנות טבע שלמה?

שגרת התזונה, משטר הכושר, ההתמודדות עם הפתעות בלו"ז והמשבצות שהן שומרות לנפש. חמש נשות וולנס פותחות יומנים ומשתפות אותנו בניהול ה־Well Being שלהן

 "מה שבאמת שינה לי את החיים זו היכולת לאכול ארוחה כמו שצריך, בלי טלוויזיה ובלי הפרעות צדדיות של מסכים. נסו את זה!" אירה דולפין (צילום: מתן ברנס)
"מה שבאמת שינה לי את החיים זו היכולת לאכול ארוחה כמו שצריך, בלי טלוויזיה ובלי הפרעות צדדיות של מסכים. נסו את זה!" אירה דולפין (צילום: מתן ברנס)
רוני דואני, מיכל צפיר, ענת הראל וחלי ממן. איך הן מנהלות את הלו"ז שלהן (צילום: שוקו, Roco Runs, רונן פדידה, אור דנון)
רוני דואני, מיכל צפיר, ענת הראל וחלי ממן. איך הן מנהלות את הלו"ז שלהן (צילום: שוקו, Roco Runs, רונן פדידה, אור דנון)
אירה דולפין, חלי ממן, ענת הראל, רוני דואני ומיכל צפיר: לרגל פתיחת השנה ביקשנו מחמש נשות וולנס לפתוח יומנים ולשתף אותנו בניהול ה־Well Being שלהן:

 

 

אירה דולפין

כוהנת כושר ותזונה ובעלים של רשת הכושר PinkRoom, בת 38, אמא לשני בנים ובת

 

אירה דולפין. "שישי הוא יום החופש היחיד שלי, גם מאימונים" (צילום: מתן ברנס)
  אירה דולפין. "שישי הוא יום החופש היחיד שלי, גם מאימונים"(צילום: מתן ברנס)

   

  הבוקר שלי תמיד מתחיל ב... "התארגנות. אני מארגנת את הילדים למסגרות ומכינה להם ולי אוכל. לרוב, אם זה יום ארוך אארוז גם ארוחת צהריים בטייק־אווי".

   

  אם תציצו לי ביומן, תגלו שאני מתאמנת: "בימי שבת בבוקר בפינק רום - הסטודיו שלי. אני מתאמנת גם באמצע השבוע בסטודיו כשאני מצליחה, ומשלבת ריצות בבקרים או בערבים, אבל על אימון שבת אני לא מוותרת. שישי הוא יום החופש היחיד שלי, גם מאימונים, ואני מקפידה על כך".

   

  איך אני מנהלת את שגרת התזונה שלי: "יש לי תפריט תזונה מאוד מסודר ומאוזן. את רוב האוכל שאני אוכלת אני מכינה בבית מראש. אני דואגת להכין שלוש ארוחות גדולות (בוקר, צהריים וערב) ועוד שתי ארוחות ביניים. הן מורכבות מכל אבות המזון עם דגש על חלבון".

   

  כמה כוסות קפה נכנסות לי בלו"ז היומי? "לפני כמה שנים נגמלתי מקפה, מאז אני שותה רק תה ירוק".

   

  וכמה מים? "3־4 ליטר מים ביום, תלוי אם יש לי אימון באותו היום".

   

  משהו בריא שתמיד אפשר למצוא בתיק שלי: "יש לי בתיק סניף שלם של ניצת הדובדבן. תמיד יהיו לי חטיפי חלבון או פירות יבשים".

   

  הרגל ששינה לי את החיים: "מה שבאמת שינה לי את החיים זו היכולת לאכול ארוחה כמו שצריך, בלי טלוויזיה ובלי הפרעות צדדיות של מסכים. נסו את זה!".

   

  הטיפ שלי לניהול משימות: לסדר מראש

  "הקפדה על ניהול נכון וסדר מאפשרים הצלחה בניהול משימות. כדאי להכין ערב קודם רשימה מסודרת של כל המשימות והפגישות ולבוא מוכנים מראש"

  מי מנהל את הלו"ז שלי: "זה ממש מורכב. יש לי סוכנת שמנהלת אותי וגם משרד יחסי ציבור. גם המזכירה מהסטודיו שלי מנהלת אותי, ובעלי היקר עוזר לי בפרויקטים ומנהל עבורי את כל החוזים. איכשהו כולם מצליחים לסנכרן את הלו"ז המטורף ביניהם".

   

  מי מנהל את מי - אני את זמן הדיגיטל או הוא אותי: "זה מצחיק, אבל הזמן הדיגיטלי מנהל אותי. מודה שאני מכורה קשות לרשתות, אבל כשנסעתי לצילומים של 'הישרדות' עשיתי הפסקה של חודשיים מהסמארטפון, ואני ממש גאה בעצמי על כך. הרגשתי שאני צריכה את זה, ובאמת הרווחתי המון לנפש בתקופה הזאת".

   

  משבצות הרילקס שלי לאורך השנה: "בריכה או חוף ים. זה הכי פרקטי, מרגיע ונעים בעיניי. פשוט לשכב בניחותא, להקשיב לגלים וליהנות מהשמש, אבל שלא תטעו - גם לספא ומסאז'ים אני לא מתנגדת".

   

  משהו לגוף ולנפש שכדאי להוסיף ליומן: "להימתח ולעשות מדיטציות. האבסורד הוא שאני כל פעם מזכירה לעצמי לעשות את זה ופשוט לא עושה".

   

  אני תמיד שומרת משבצת פנויה ביומן שלי ל... "ילדים שלי - הם לפני הכל! פעם בשבוע אני עושה להם יום כיף. אנחנו הולכים לסרט, לתערוכה או עושים פעילות ספורטיבית חדשה. גם סתם הליכה לפארק גורמת לנו אושר".

   

  איך אני מתמודדת עם הפתעות בלו"ז: "מודה שקשה לי עם זה. מאוד אוהבת את הלו"ז שלי מסודר, מאורגן ומלא. נהנית שהכל הולך לפי התכנון המקורי ושאני עומדת ביעדים שהצבתי לעצמי".

   

  היעדים שלי לשנה הקרובה: "אני אוהבת לחלום ובגדול, ולרוב גם הצלחתי לעמוד ביעדים שהצבתי לעצמי. בשנה הבאה אני מקווה לפתח קולקציית ספורט על שמי, וכרגע אני עובדת על פרויקט גדול עם מותג בינלאומי שהולך לשנות את חוויית האימון ברמה המקצועית".

   

   

  מיכל צפיר

  מרצה ומאמנת לאורח חיים בריא, בת 52, אמא לשלוש בנות

   

  משהו לגוף ולנפש שכדאי להוסיף ליומן: "לראות את הזריחה לפחות פעם בשבוע ואם אפשר מחוץ לבית". צפיר (צילום: שוקו)
   משהו לגוף ולנפש שכדאי להוסיף ליומן: "לראות את הזריחה לפחות פעם בשבוע ואם אפשר מחוץ לבית". צפיר(צילום: שוקו)

    

   הבוקר שלי תמיד מתחיל ב... "חיוך והכרת תודה".

    

   אם תציצו לי ביומן, תגלו שאני מתאמנת: "בכל יום. לרוב אני מגיעה לים מוקדם בבוקר, מספיקה לראות את הזריחה, ואז רצה או משלבת הליכה וריצה. שלוש פעמים בשבוע אני מתרגלת פילאטיס בקבוצה קטנה ופעם בשבוע אימון חיזוק בשטח. בין לבין אני מנצלת כל הזדמנות ללכת ברגל ולרקוד להנאתי".

    

   איך אני מנהלת את שגרת התזונה שלי: "רובה מבוססת ירקות, פירות ומעט חלבון מהצומח ולפעמים מהחי. אני משתדלת לאכול בנחת ובישיבה ליד שולחן. מתחילה את היום עם שתי כוסות מים ואוכלת ארוחת בוקר אחרי האימון, ארוחת צהריים באמצע היום וארוחת ערב קלה. אני אוכלת הכל אבל בוחרת להקשיב לשובע ולרעב ולכבד את הגוף בחומרי גלם איכותיים שאינם מזון מעובד".

    

   כמה כוסות קפה נכנסות לי בלו"ז היומי? "לא תמיד שותה, ובכל מקרה לא יותר משתי כוסות".

    

   וכמה מים? "כ־2.5־3 ליטר ליום".

    

   משהו בריא שתמיד אפשר למצוא במקרר שלי: "מלפפונים, עגבניות, גמבה וחסה".

    

   הרגל ששינה לי את החיים: "הרגע שבו הבנתי שנמצא האחראי למצבי - אני!".

    

   הטיפ שלי לניהול משימות: להיכנס למיקוד

   "הוא מאפשר להיות יעילים יותר ומקצר את משך המשימה. אם אתם בוחרים לעשות משהו, תעשו אותו עד הסוף והשתדלו למזער הסחות דעת. רק ככה אפשר גם להספיק לעשות הרבה דברים וגם ליהנות מהם"

   מי מנהל את הלו"ז שלי: "אני, בנייד ובמחשב. אבל לסוכן שלי, רפי עגיב המהמם, יש גישה ליומן והוא אחראי על שיבוץ ההרצאות ופגישות פיתוח פרויקטים".

    

   מי מנהל את מי - אני את זמן הדיגיטל או הוא אותי: "לשמחתי, יש לי קהילה גדולה ומערכת יחסים צמודה איתה. אני זו שכותבת ומשיבה לקהל שלי ברשתות החברתיות ומקדישה הרבה זמן ליצירת תוכן ולתשובות לאנשים, אבל אני לגמרי מנהלת את הזמן הזה ולא מנוהלת על ידיו".

    

   איך אני מנהלת את הזוגיות שלי – מתוכננת או ספונטנית? "גם וגם. ספונטניות מתאפשרת כשיש ניהול, אחרת זה כאוס. אם אני רוצה לצאת באופן ספונטני לסרט עם בן הזוג באמצע היום, כדאי שהעסק שלי ימשיך לעבוד גם בלעדיי, וזה דורש תכנון. זוגיות בעיניי היא שני אנשים שרואים זה את זה וקשובים לעצמם, אך עם זאת גם קשובים לצורכי בן הזוג. תקשורת, תקשורת, תקשורת".

    

   משבצות הרילקס שלי לאורך השנה: "טיולים בטבע ומסעות רגליים, גם בהרים - זוגיים, משפחתיים וגם לבד, טיפולי פנים (באנוצ'קה ספא המופלא), משחק ושעשוע עם הבנות ועם יואב, והרבה מגע עם משפחתי".

    

   משהו לגוף ולנפש שכדאי להוסיף ליומן: "לראות את הזריחה לפחות פעם בשבוע ואם אפשר מחוץ לבית. חיבור לטבע, ברמה של ללכת יחפים על החול הרך, הוא מבחינתי חובה. גם שילוב מדיטציה פעם ביום, אפילו לכמה דקות".

    

   אני תמיד שומרת משבצת פנויה ביומן שלי ל... "לא שומרת משבצת פנויה. משתדלת למלא את היומן בכל מה שמוסיף לי בריאות, שמחה ואושר. עודף עניין מעולם לא התיש אותי, שעמום כן".

    

   איך אני מתמודדת עם הפתעות בלו"ז: "לוקחת נשימה עמוקה, עושה את הכי טוב שאני יכולה בנסיבות הקיימות וזוכרת להגיד לעצמי שבעיות הן סימן לחיים ולאנשים שבוחרים לעשות".

    

   היעדים שלי לשנה הקרובה: "להוביל בארץ מהפכה בריאותית שתשנה את התפיסה על אורח חיים בריא".

    

   חלי ממן

   כוהנת הדיאטה, בת 46, אמא לארבע בנות

    

   "ברכב יש לי תמיד ארגז בקבוקי מים, חטיף בריאות ופרי". חלי ממן (צילום: רונן פדידה)
    "ברכב יש לי תמיד ארגז בקבוקי מים, חטיף בריאות ופרי". חלי ממן(צילום: רונן פדידה)

     

    הבוקר שלי תמיד מתחיל ב... "אימון אישי בשעה 05:30, בדרך כלל אימון כוח. אחריו אני נכנסת למטבח ומכינה לבנות שלי ארוחות בוקר וצהריים".

     

    איך אני מנהלת את שגרת התזונה שלי: "אני אוכלת שש ארוחות קטנות בכל שלוש שעות במרווחים קבועים. הנוהל הקבוע הזה מאפשר לי שליטה ומונע ממני 'התנפלות' על כמויות גדולות של אוכל".

     

    כמה כוסות קפה נכנסות לי בלו"ז היומי? "3־5 כוסות ביום, ותמיד על השולחן במשרד יש לי קנקן של תה ירוק".

     

    וכמה מים? "כמעט עשר כוסות".

     

    משהו בריא שתמיד אפשר למצוא אצלי בתיק: "לא בתיק, אלא ברכב, יש לי תמיד ארגז בקבוקי מים, חטיף בריאות ופרי".

     

    הרגל ששינה לי את החיים: "היום שבו קיבלתי החלטה שלא משנה מה קרה בארוחה האחרונה, אני תמיד חוזרת לעצמי בארוחה הנוכחית. הניסיון לימד אותי שבכל פעם שמעדתי ואכלתי משהו לא מתוכנן, ההלקאה העצמית היא זו שגרמה לי להרים ידיים ולצאת מהשביל שלי".

     

    הטיפ שלי לניהול משימות: להכין רשימה

    "בכל בוקר להגיע למשרד, לבדוק מה נשאר מאתמול ולהכין רשימה של כל מה שצריך לטפל בו. לא כדאי להתחיל בביצוע המשימות עד שאין רשימה כזאת"

    מי מנהל את הלו"ז שלי: "אני היחידה שמנהלת את הזמן שלי. אני לא חושבת שיש מישהו שהיה יכול לעשות את זה מסיבה אחת - את מה שאני מרשה לעצמי להכניס ביום אחד, אף אחד לא היה מרשה לעצמו".

     

    מי מנהל את מי - אני את זמן הדיגיטל או הוא אותי: "כיום זללן הזמן הכי גדול הוא הדיגיטל. זה עולם שלוקח מאיתנו המון זמן ולא תמיד על דברים חשובים באמת. לי יש מנהלת דיגיטל שמנהלת את הערוצים שלי ודואגת להעביר לי שאלות ודברים שאני צריכה לטפל בהם בעצמי. פעם בשבוע אני מעלה פוסט אישי ובאותו ערב נכנסת ומגיבה לכולם".

     

    מי עוזר לי לנהל את ענייני הילדים והמשפחה: "כאמא לארבע בנות אני יודעת ומבינה שללא העזרה, התמיכה והפרגון של בעלי לא הייתי יכולה לעשות את זה. היו לא מעט לילות שבהם הייתי נרדמת עם מצפון מעיק, אבל היום, כשהבנות בוגרות ויש לנו שיחות, אני מבינה שהן גדלו בסדר והכאב היה יותר שלי מאשר שלהן".

     

    איך אני מנהלת את הזוגיות שלי - מתוכננת או ספונטנית? "בשנים הראשונות הייתי נשאבת לעבודה בלי הפסקה, אז הייתי יותר צריכה לעשות דברים באופן יזום. עם השנים לקחתי על עצמי סופי שבוע רק של בית ומשפחה, וזה הביא לאיזון".

     

    משבצות הרילקס שלי לאורך השנה: "הרילקס שלי הוא בית. כל סוף שבוע, מחמישי ועד ראשון בבוקר, אני דואגת להיות מוקפת במשפחה, בית ומנוחה. בחורף אנחנו יוצאים לחופשת סקי משפחתית, ובקיץ לחופשה של בטן־גב".

     

    משהו לגוף ולנפש שכדאי להוסיף ליומן: "זמן איכות עם הילדים. זה הכי זמן גוף ונפש".

     

    אני תמיד שומרת משבצת פנויה ביומן שלי ל: "אין לי דבר כזה. הבת שלי תמיד צוחקת ואומרת: 'אמא, בבקשה תדאגי שלא יהיה לך רגע של שקט כי את תמצאי פרויקט חדש'".

     

    איך אני מתמודדת עם הפתעות בלו"ז: "לרוב מתמודדת עם הכל. אין ספק שיש שבועות שאני מגיעה ליום חמישי בלי אוויר, אבל כשמשהו לא מטופל זה עושה אותי חולה, אז מעדיפה להיות בריאה ועייפה מאשר חולה וערנית".

     

    היעדים שלי לשנה הקרובה: "להמשיך לעבוד מתוך תשוקה ואהבה, ובעיקר להמשיך ליהנות. כרגע אני נמצאת בשלבי סיום מתקדמים של מוצרים טכנולוגיים חדשים, סטארט־אפ שאני ועוד שותפה פיתחנו".

     

    ענת הראל

    מאמנת כושר ומנחת טלוויזיה, בת 49, אמא לבן

     

    "אני לא שותה מספיק באופן טבעי. לכן אני ממלאת לעצמי בקבוקים קטנים ו’תוקעת’ אותם בכל מיני מקומות בבית כדי שאראה ואזכר". ענת הראל (צילום: Roco Runs)
     "אני לא שותה מספיק באופן טבעי. לכן אני ממלאת לעצמי בקבוקים קטנים ו’תוקעת’ אותם בכל מיני מקומות בבית כדי שאראה ואזכר". ענת הראל(צילום: Roco Runs)

      

     הבוקר שלי תמיד מתחיל ב: "אימון כמובן - ריצה, אימון כוח או יוגה".

      

     אם תציצו לי ביומן האימונים תגלו ש... "אני לא באמת צריכה לכתוב בו את האימונים שלי, ממש כמו שאני לא צריכה לכתוב 'תאכלי ארוחת צהריים'. אבל יש דברים שסגורים לי ביומן שנמצאים בתוך הראש באופן קבוע. למשל, שני בבוקר זו הריצה הקבועה שלי עם אחותי, שבת בבוקר זו הריצה הקבועה עם החברות, ואת שאר האימונים לאורך השבוע אני מסדרת לפי הפגישות והצילומים".

      

     איך אני מנהלת את שגרת התזונה שלי: "אני מקפידה בכל ארוחה על הרכב מאוזן - פחמימות בכמות קטנה יחסית ויותר חלבונים וירקות. את ארוחת הבוקר אני אוכלת רק אחרי האימון, כך שהיא נדחית לשעת בוקר מאוחרת יחסית. את ארוחת הערב אני אוכלת מאוחר כשאני מגיעה מקבוצות האימון שלי. בין הארוחות תמיד אעדיף פרי או יוגורט עם אגוזי מלך".

      

     כמה כוסות קפה נכנסות לי בלו"ז היומי? "1־3 כוסות, ואני שומרת אותן לשעות שבהן אני מרגישה עייפות. לרוב אני לא שותה את הקפה שלי בבוקר. זה סתם הרגל שיצרנו ולא ממש חייבים אותו".

      

     וכמה מים? "אני לא שותה מספיק באופן טבעי. לכן אני ממלאת לעצמי בקבוקים קטנים ו’תוקעת’ אותם בכל מיני מקומות בבית כדי שאראה ואזכר, אז אל תתפלאו אם תמצאו אחד גם בארון הבגדים שלי".

      

     משהו בריא שתמיד אפשר למצוא במקרר שלי: "מצרכים להכנת שייק בריאות לעצמי - בננות, עלי תרד, עלי בייבי, ספירולינה וחלב סויה.

      

     הרגל ששינה לי את החיים: "לפני שנה, בעקבות פציעת ספורט, חזרתי לעשות יוגה אחרי שנים רבות, וזה הכניס לחיים שלי ממד חדש של חיבור בין הגוף לנפש ממקום שקט יותר".

      

     מי מנהל את הלו"ז שלי: אני מנהלת את הלו"ז בעצמי בתוך הסמארטפון, בעזרת היומן ועוד מיליון ואחת פתקיות תזכורת שקופצות לי כל היום".

      

     הטיפ שלי לניהול משימות: לפרק לשלבים

     "לעתים משימות נראות לנו גדולות ומאיימות, אבל אם מפרקים אותן לשלבים ולתתי משימות, גם המשימה הכי גדולה נראית פתאום אפשרית. ככה מתקדמים בהדרגה משלב לשלב ובכל פעם רואים רק את השלב הבא שלפנינו, במקום את התמונה הגדולה והמפחידה"

     מי מנהל את מי - אני את זמן הדיגיטל או הוא אותי: "לרוב הוא מנהל אותי כי העסק שלי דורש ממני זמינות לאורך כל היום, וגם הפעילות שלי ברשתות החברתיות שואבת אותי פנימה. אבל לאחרונה שמתי לב כמה זה פוגע באיכות החיים שלי, לכן משעה מסוימת בערב הטלפון עובר למצב טיסה. אני לא מנתחת מוח, אף אחד לא ימות אם לא אהיה זמינה כמה שעות".

      

     משבצות הרילקס שלי לאורך השנה: "משתדלת לנסוע לחו"ל לפחות פעמיים בשנה כדי לנקות את הראש. אבל אני דואגת לזמן הירגעות ולשקט גם פה וגם באמצע השבוע, למשל מפגש לארוחת צהריים עם חברה. גם הליכה לים, שהוא קרוב וזמין, תמיד עושה לי את זה".

      

     משהו לגוף ולנפש שכדאי להוסיף ליומן: "אימון ריצה! ואם לא ריצה אז הליכה מהירה. התנועה המונוטונית והשהות בחוץ לשעה עם מוזיקה או פרטנרים לריצה הם נטו מתנה לגוף ולנפש".

      

     אני תמיד שומרת משבצת פנויה ביומן שלי ל: "אימונים כמובן, ולזמן איכות עם הבן שלי".

      

     איך אני מתמודדת עם הפתעות בלו"ז: "קודם כל נלחצת. בלת"מים מוציאים אותי מאיזון, אבל למדתי להתמודד איתם. אני יושבת ובודקת רגע בשקט עם עצמי אם זה דורש ויתור בעייתי או שאני רק צריכה להיות גמישה יותר במחשבה".

      

     היעדים שלי לשנה הקרובה: "אני עובדת כרגע על תוכנית און ליין שמאוד מרגשת אותי. לאורך כל השנה אני מקבלת מאות הודעות מנשים ששואלות אותי מתי אגיע עם קבוצות האימון שלי אל העיר שלהן, לכן יצרתי תוכנית אימון אינטרנטית שבה כל מי שתרצה תוכל להתאמן איתי דרך המחשב או הטלפון בבית שלה".

      

     רוני דואני

     בעלים של בוסט פיטנס סנטר, בת 33, אמא לבן ולתינוקת טרייה

      

     רוני דואני. "רק בהיריון השני הבנתי עד כמה אני מכורה לקפה" (צילום: אור דנון)
      רוני דואני. "רק בהיריון השני הבנתי עד כמה אני מכורה לקפה"(צילום: אור דנון)

       

      הבוקר שלי תמיד מתחיל ב: "קפה קר עם מלא קרח וסודה".

       

      אם תציצו לי ביומן, תגלו שאני... "מנהלת יומן אימונים שכולל שלושה אלמנטים שונים: אימון כוח, אימון אירובי ואימון שמגיע מעולמות היציבה והליבה. הגיוון עוזר לי לא להשתעמם במהלך השבוע, וככה אני גם דואגת שהגוף שלי יקבל את כל החיזוקים שהוא צריך".

       

      איך אני מנהלת את שגרת התזונה שלי: "הלוואי שהייתי יכולה לכתוב כאן: ’מנהלת שגרת תזונה לפי הספר’, אבל החיים מנהלים אותי, ובמיוחד השגרה. אני לא אוכלת בשר בקר ועוף כבר שנים, והם לא נמצאים אצלי בתפריט הביתי. אני מאוד אוהבת לבשל, וקשה לי לחיות על תזונת טייק אווי, שזה גם משחק לטובתי. בקיצור אני כמו כולם, יש תקופות שאני מקפידה יותר ויש תקופות שפחות".

       

      כמה כוסות קפה נכנסות לי בלו"ז היומי? "רק בהיריון השני הבנתי עד כמה אני מכורה לקפה. בתחילת ההיריון לא יכולתי להריח קפה, ומדובר כאן על מישהי שצורכת לפחות ארבע כוסות קפה ביום. לאחרונה חזרתי לקפה אחד ביום".

       

      וכמה מים? "אני מאוד אוהבת מים ומכורה לקרח. הכל צריך להגיע עם הרבה קרח בכוס".

       

      משהו בריא שתמיד אפשר למצוא במקרר שלי: "שעועית ירוקה דקה במקפיא. אני מתה על זה. מקפיצה אותה במחבת בדקה ואוכלת כמו צ’יפס".

       

      הרגל ששינה לי את החיים: "להפסיק עם שנ"צים באמצע השבוע. גיליתי שאני קמה משנ"צ יותר הפוכה. מעדיפה לנוח ולנקות את הראש גג 20 דקות מאשר להיכנס לשינה עמוקה".

       

      הטיפ שלי לניהול משימות: לדרג משימות לפי חשיבות

      "מכינים טבלה לפי ארבעה קריטריונים: חשוב דחוף, חשוב לא דחוף, לא דחוף וחשוב, פחות חשוב ולא דחוף. אחר כך מסדרים את המשימות תחת הקטגוריות האלה. זה עוזר לנהל משימות ולתעדף אותן"

      מי מנהל את הלו"ז שלי: "אני, ואני לא זזה בלי הקלנדר בטלפון. הכל חייב להיכנס ללו"ז בנייד. יש לי יומן משימות שאני ממש מנסה לעמוד בו. כשאני לא עומדת במחיקת המשימות שהצבתי לעצמי, האייפון מציק לי על זה".

       

      מי מנהל את מי - אני את זמן הדיגיטל או הוא אותי: "טוב זה קשוח, במיוחד שהאינסטגרם הוא המקום שבו אני מדברת עם המתאמנים שלי. אני אוהבת לשתף בתוכניות האימון שאני מצלמת. בקיצור, על מי אני עובדת - הדיגיטל לגמרי מנהל אותי".

       

      מי עוזר לי לנהל את ענייני הילדים והמשפחה: "יש משפט שאומר שצריך שבט שלם בשביל לגדל ילד, וזה המשפט הכי נכון שיש. בלי אמא שלי וגיסתי אין לי מושג מה הייתי עושה, ובשנה האחרונה מאז שפתחנו את בוסט, נורי אוהב להגיע בשישי ולנהל שיחות עם הצוות. הוא לגמרי מרגיש שם בבית".

       

      איך אני מנהלת את הזוגיות שלי - מתוכננת או ספונטנית? "רוצה להגיד ספונטנית אבל חוץ מזה שזה נשמע רומנטי זה לא באמת עובד. חן (בעלי) ואני שותפים ועובדים יחד, לכן חשוב לנו לצאת, להחליף אווירה ולא לדבר רק על עבודה כל היום".

       

      משבצות הרילקס שלי לאורך השנה: "האמת שרק לאחרונה הכנסתי את זה ללו"ז. הבנתי שחשוב לקחת הפסקה מדי פעם ולעשות משהו שהוא רק בשבילי. אני לא מוותרת על טיפול פנים כי זה גם טיפול לנפש".

       

      משהו לגוף ולנפש שכדאי להוסיף ליומן: "דייט עם חברות. זה משחרר, כיף וטוב לנפש".

       

      אני תמיד שומרת משבצת פנויה ביומן שלי ל: "אין דבר כזה. הלו"ז שלי מתנהל על הדקות. תמיד התנהלתי ככה, ועם כניסת ’משרת האם’ לחיי, המרוץ סביב הזמן רק גדל".

       

      איך אני מתמודדת עם הפתעות בלו"ז: "משתדלת להיות יצירתית. מנסה לפתור את זה בצורה טובה ולעשות את המקסימום, אבל זוכרת גם שלא הכל בשליטתי".

       

      את השנה הקרובה אני מתכננת לפתוח ב: "לקבל את התואר אמא לשניים ואני מאוד מתרגשת מזה, ובעיקר מקווה לעשות עבודה טובה. אומרים שכל ילד מביא איתו מזל, אז אני ממש מחכה לראות מה השנה החדשה תביא איתה".

       

      עוד טיפים לאורח חיים בריא וכלים לניהול אורח חיים נכון, כולל יומן אכילה, שתיה ואימונים תוכלו למצוא ביומן מנטה. לרכישת היומן במחיר מיוחד >>

      שנה בריאה מתחילה ביומן מנטה. הקליקו לרכישה >>

       

      הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
      הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד