אנה מאיר גאה להציג: Hifu 3D - מתיחת פנים ללא ניתוח!

לא פולשני וללא צורך בזמן החלמה - טיפול בגלי אולטרסאונד מספק מתיחת פנים מיידית, משפר את אלסטיות העור ונותן לו מראה צעיר ומוצק

אנה מאיר: " גלי האולטרסאונד פועלים על אנרגיה ממוקדת בעומק בין 6-13 מ"מ, כך שניתן לטפל ב- HIFU 3 באזורים כגון: בטן רפויה, זרועות עליונות, מעל הברך וירכיים" (צילום: עמיר צוק)
אנה מאיר: " גלי האולטרסאונד פועלים על אנרגיה ממוקדת בעומק בין 6-13 מ"מ, כך שניתן לטפל ב- HIFU 3 באזורים כגון: בטן רפויה, זרועות עליונות, מעל הברך וירכיים" (צילום: עמיר צוק)
אנה מאיר, קוסמטיקאית פרא רפואית ומאמנת תזונה לאורח חיים בריא, בעלת קליניקת Slim & Skin גאה להציג: Hifu 3D - מתיחת פנים ללא ניתוח!

 

"הרמת פנים היפו SMAS פועלת בשכבת השריר בפנים, חימום מדוייק באולטרסאונד גורם לרקמת הסמאס (Smas) למתיחה בגלל הנקודות קרישה. יכולת לשלוט בכל הפרמטרים במכשיר היפו Hifu 3D מאפשר לנו דיוק  רב בכל האזורים פנים״.

  

איזה בעיות ניתן לפתור בעזרת טיפול זה?

״נפילת העור, איבוד אלסטיות, סנטר נפול/כפול, קמטי מימיקה. טיפול היפו עוזר למצק את העור ולהחזיר לו מראה צעיר יותר , להדק ולהצעיר את המראה משמעותי. חשוב לציין שטיפול זה לא דורש זמן החלמה כלל. ניתן לחזור לשגרת החיים מיד לאחר הטיפול״.

 

להדק ולהצעיר את המראה
  להדק ולהצעיר את המראה

   

  לאיזה אזורים זה לא מתאים?

  ״קמטי מימיקה סביב העיניים - הינן קמטים בפנים מטופלות בבוטוקס, בתוספת טיפול לשיפור איכות העור אצלי בקליניקה פרקטורה Fractora.

  הנפיחות מתחת לעיניים - היא בקע, הן מורכבות משומן, אפשר להסתיר את זה בזריקות ההיאלורונית. כדי להסיר את זה לחלוטין יש צורך בביצוע ניתוח עפעף תחתון או לחילופין לטשטש זאת ניתן בהזרקת חומצה היאלרונית. אצלנו טיפול זה נעשה על ידי רופא, ד"ר תבדי תמר״.

   

  מה זה smas lifting היפו ?

   ״בקיצור, SMAS הוא מבנה של שתי שכבות: שכבה של סיבי אלסטין וקולגן ושכבה עליונה של שרירי פנים. הרמת SMAS היא טיפול של חשיפה על ידי גל קולי ממוקד אל עומק העור לשכבה הבסיסית העליונה של השריר-smas.

   

  קרני האולטרסאונד הקצרות והארוכות ממוקדות בו זמנית בנקודה אחת בה מתחמם אזור השכבה השרירית סמאס. באזור הרקמה זה מתקבל "כיווץ" מיקרוסקופי. כאשר יש הרבה נקודות חימום, הרקמה מתכווצת ומהדק את שכבות העור הנמצאות גבוה יותר. זה מספק מתיחת פנים מיידית ולטווח הארוך. בנוסף, השפעת האולטרסאונד מפעילה את הסינתזה של אלסטין וקולגן, המספקת עלייה בהשפעה תוך שלושה עד ארבעה חודשים״.

   

  הטכנולוגיה העדכנית ביותר HIFU 3D משמשת להסרת צילוליט והידוק העור באזורים ממוקדים
   הטכנולוגיה העדכנית ביותר HIFU 3D משמשת להסרת צילוליט והידוק העור באזורים ממוקדים

    

   לכמה זמן זה עובד?

   השפעת הטיפול נמשכת עד שנתיים. מייד אחרי טיפול ניראה כ-30% מהתוצאה הכללית. תוצאה סופית ניראת כ-180 יום לאחר הטיפול. מומלץ לבצע בין 2 ל-4 טיפולים בשנה.

    

   אלו טיפולים נוספים ניתן לבצע במכשיר HIFU 3D ?

   "הטכנולוגיה העדכנית ביותר HIFU 3D משמשת להסרת צילוליט והידוק העור באזורים ממוקדים. גלי האולטרסאונד פועלים על אנרגיה ממוקדת בעומק בין 6-13 מ"מ, כך שניתן לטפל ב- HIFU 3 באזורים כגון: בטן רפויה, זרועות עליונות, אזור מעל הברך וירכיים״.

    

   Hifu 3D

   המכשיר היחודי כבר בקליניקה שלי והינו המדוייק ביותר להידוק ומתיחת הפנים, התוצאה מיידית כבר מהטיפול הראשון.

    

   100% הצלחה ללא האותיות הקטנות

    

   לתיאום ייעוץ / טיפול: טל׳ 5073* | בן גוריון 182 (קומה 3) גבעתיים | www.slim-skin.co.il

     

   anastasya.meir@gmail.com | פייסבוק anameircosmetics | אינסטגרם slimskin_clinic

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד