צילום: שי יחזקאל

מישל טרוני: "פעם בשבועיים אני מאביס את עצמי באופן לא הגיוני"

כוכב הישרדות VIP ומר ישראל לשעבר מספר על ארוחות החטאים, מה קורה כשהוא לא מתאמן שבוע ("אפילו אמא שלי כועסת") ואיך גילה לפתע שהוא עומד להפוך לאבא

"אני לא אוכל בשר כבר 11 שנים, ובשלוש השנים האחרונות לא נוגע גם בביצים ודברים מהחי, חוץ מדגים". מישל טרוני (צילום: דניס צ'רקוב)
"אני לא אוכל בשר כבר 11 שנים, ובשלוש השנים האחרונות לא נוגע גם בביצים ודברים מהחי, חוץ מדגים". מישל טרוני (צילום: דניס צ'רקוב)

מישל טרוני (35), כוכב רשת, שחקן ופעיל חברתי, מתמודד "הישרדות" לשעבר ושלוש פעמים מר ישראל, אב טרי לריו, בהורות משותפת עם חברתו רותם ברגמן:

 

מה לו"ז הכושר השבועי שלך?

"קם מוקדם בבוקר וקופץ לחדר הכושר לשעה אירובי בבריכה, אליפטיקל או מדרגות, ומשם ממשיך ליום שלי. בערב אני חוזר למכון לאימון כוח של שעה וחצי".

 

איזה אימון עשית והפסקת כי זה היה פשוט בלתי נסבל?

"פעם נכנסתי לשיעור יוגה שהמדריכה בו הייתה חברה טובה שלי וביקשה שאשמש דוגמה. ישבתי שם חמש דקות, והייתי בטוח שהחזקתי מעמד 45 דקות ולכן הרשיתי לעצמי לברוח. אני לא חוזר לשם, ולא משנה איזו ידידה תבקש או כמה ישלמו לי".

 

השלם את המשפט: אם אני לא מתאמן במשך שבוע, אני מרגיש:

"כמו צנון. חלש, רקוב, גמור, חסר ביטחון. הגוף שלי לא בפאמפ. אני מרגיש שמסתכלים עלי וחושבים שעובר עלי משהו, שהגוף שלי שמן, שאחוזי השומן עלו, וכולם, כולל אמא שלי, כועסים עלי. אני גם מרגיש שאכזבתי את כל האוהדים מהרשת החברתית. אני מתאמן מהילדוּת, ויודע שאני מהווה השראה וקשה לי לאכזב אנשים. אני מבין שזה חולני, ולמזלי זה לא קורה לי כמעט".

 

 

 

איזה מאכל בריא אתה מכין ממש מעולה?

"אני לא יודע להכין אפילו כוס קפה לצערי. הרבה ידידות שלי נרתמות לעזור ומכינות לי מאכלי סייטן טעימים או עוגות טבעוניות, ואני רק אוכל ונותן להן ציון. אני לא אוכל בשר כבר 11 שנים, ובשלוש השנים האחרונות לא נוגע גם בביצים ודברים מהחי, חוץ מדגים".

 

מה הגילטי פלז'ר התזונתי שלך?

"בתכל'ס, אני אוהב כל מה שאסור לי - פיצות והמבורגרים טבעוניים, צ'יפס ומתוקים. יש לי צ'יט (ארוחת חטאים) פעם בשבועיים שבה אני מאביס את עצמי באופן דוחה ולא הגיוני".

 

איזה תכשיר טיפוח תמיד יש לך בתיק?

"בושם, מי פה ודאודורנט, לא משנה מה יקרה. הבושם תמיד יהיה יקר, יש לי מחלה של בשמים".

 

איפה אפשר למצוא אותך בשבת בבוקר?

"בבריכה של הולמס פלייס ואחר כך זרוק בבית, מתכונן לשבוע מאסיבי".

 

כמה פעמים ביום אתה אומר "אני אוהב אותך"?

"אני בן אדם אוהב, אז אני אומר את זה בכל רגע נתון לאנשים, גם באינסטגרם וגם פנים מול פנים. בוא נגיד שאם עברה שיחה עם מישהו שבה לא אמרתי לו את זה, הוא חושב שאני מרגיש לא טוב".

 

מתי בפעם האחרונה כיבית את הסלולרי?

"ב'הישרדות', למשך חודשיים, וזה היה הזוי בשביל אחד כמוני שמכור לרשת החברתית ומתפרנס ממנה".

 

חתונה קתולית או אהבה חופשית?

"אהבה חופשית. לא מאמין שזוגיות אמורה לכלוא אותך".

 

אספרסו חזק או תה ירוק?

"אספרסו חזק, איזה תה בראש שלך".

 

שיעור קבלה או סדנת מדיטציה?

"אם כבר, שיעור קבלה. יש שם הרבה דברים טובים, ואני עם הפרעות הקשב שלי לא יכול להחזיק דקה במדיטציה".

 

 

מתי בפעם האחרונה הרגשת מאושר?

"אני וידידה טובה דיברנו על הורות משותפת, וכשגילינו שההיריון נקלט הייתי הכי מאושר בעולם. לצערי, לאחר מכן היא לא דיברה איתי תקופה והייתי בטוח שהיא הפילה, ואז יום אחד היא השאירה לי תמונות של האולטרסאונד מחוץ לבית וזה הפך לי את הבטן מרוב אושר".

 

 

הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד