כמו 20 אלף סקווטים בחצי שעה: לחטב את הגוף בלי לזוז מהמיטה

גם למי שמקפידות על תזונה ואורח חיים בריא והולכות לחדר הכושר, יש מה להרוויח מהמכשיר החדש של המרכז הרפואי VIV. תשאלו את אירה דולפין ולירן כוהנר

20 אלף כיווצי שריר ושריפת שומנים בו זמנית. לחצו Play לצפייה
צילום: ירון ברנר
באו לבדוק מקרוב: מאמנת הכושר אירה דולפין, אלכסה דול, לירן כוהנר ויולה פלוטקין (צילום: דנה קופל)
באו לבדוק מקרוב: מאמנת הכושר אירה דולפין, אלכסה דול, לירן כוהנר ויולה פלוטקין (צילום: דנה קופל)

עולם האסתטיקה של ימינו ממש לא מזכיר את זה של סוף המילניום הקודם, אז התחלנו לדבר על בוטוקס וניתוחים פלסטיים והיום השאיפה היא להשיג תוצאות נראות לעין במינימום התערבות כירורגית. כל שנה יוצאים לשוק עשרות מכשירים שמתיימרים להדק, להצר, לשרוף ולחטב כשחלק מהטכנולוגיות שאנו מוצאים היום היו בגדר מדע בדיוני עד לפני מספר שנים.

 

המרכז הרפואי המתקדם VIV בראשות ד"ר צחי וידר , עם שני עישורים של ניסיון וותק בעולם האסתטיקה והבריאות, מתמחה בטכנולוגיה מתקדמת ולא ניתוחית שמציעה מגוון טיפולים אסתטיים ובריאותיים לשיפור איכות החיים בגישה רחבה והוליסטית.

 

נלי תגר (צילום: דנה קופל)
  נלי תגר(צילום: דנה קופל)

  גילי וטלי. עדיין עייפה מהמירוץ (צילום: דנה קופל)
   גילי וטלי. עדיין עייפה מהמירוץ(צילום: דנה קופל)

   יוליה פלוטקין ואירה דולפין. הפרנסה בסדר (צילום: דנה קופל)
    יוליה פלוטקין ואירה דולפין. הפרנסה בסדר(צילום: דנה קופל)

     

    בהשקה חגיגית במסעדת הולה שבמלון דן בתל אביב, הושקו השבוע הטיפולים החדשים והתקדמים של המרכז בנוכחות סלבס ואושיות מעולם היופי המקומי כמו השחקניות נלי תגר ויוליה פלוטקין, גורו הכושר והשורדת אירה דולפין הדוגמניות לירן כוהנר ואלכסה דול, גילי וטלי יוצאות "המירוץ למיליון" ועוד רבות וטובת שנהנו מארוחת בוקר טעימה ומהרצאה של ד"ר וידר וד"ר ענבל גת וידר, מנהלת תחום אסתטיקה וגוף במרכז.

     

    את מירב תשומת הלב תפסו ההדגמות של חיטוב ופיסול הגוף בטכנולוגיית EMSCALPT. מדובר במכשיר חדשני ופורץ דרך שעובד בשיטה הנקראת HIFEM. שיטה זאת גורמת לכ-20 אלף כיווצי שריר ועובד על שריפת שומנים בו זמנית. הטיפול נערך בשכיבה, באמצעות ידית מיוחדת שמונחת על איזורים כמו הבטן והישבן ומושגת תוצאה נראית לעין כבר אחרי טיפול בודד, כאשר אחרי סדרת טיפולים האיזור המטופל ייראה מוצק וחטוב.

     

    מכשיר נוסף עליו בוצעו הדגמות בהשקה הוא מכשיר ה-EMSELLA, כסא חדשני הגורם לגירוי עמוק וייסודי של שרירי רצפת האגן, המיועד בין השאר לסובלים מבריחת שתן שנובעת מריפיון באותו אזור.

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד