"הידיעה שאנשים בסין ובהודו נהנים ברגע זה מהתכנון שלי - זה מרגש"

משרד האדריכלים של הדר פרנק קדמון עובד בעיקר מול חברות בינלאומיות בארץ ובחו"ל. "זה חידד אצלי את יכולת ההקשבה והגישור בין התרבויות השונות”

"מתוך החלטה אסטרטגית בחרתי להתמקד באיכות ולא בכמות". הדר פרנק קדמון (צילום: ערן לוי)
"מתוך החלטה אסטרטגית בחרתי להתמקד באיכות ולא בכמות". הדר פרנק קדמון (צילום: ערן לוי)
"לשמור במשך 20 שנה על המשרד כמשרד בוטיק לחברות גדולות זאת משימה לא פשוטה". משרדי MIMECAST ISRAEL (צילום: גדעון לוין)
"לשמור במשך 20 שנה על המשרד כמשרד בוטיק לחברות גדולות זאת משימה לא פשוטה". משרדי MIMECAST ISRAEL (צילום: גדעון לוין)

במה חברתך עוסקת ואילו שירותים היא מעניקה?

"אנחנו הדר פרנק קדמון – אדריכלים, משרד אדריכלים ומעצבי פנים המתמחה בתכנון ועיצוב משרדים וחללי עבודה בארץ ובחו"ל. אנחנו עובדים מול חברות מהמובילות במשק הישראלי, מול חברות בינלאומיות, סטארטאפים וכו'".

 

מה לדעתך היתרונות הבולטים של השירות שלך?

"מתוך החלטה אסטרטגית בחרתי להתמקד באיכות ולא בכמות. לשמור במשך 20 שנה על המשרד כמשרד בוטיק לחברות גדולות זאת משימה לא פשוטה. היחס האישי והליווי הצמוד שאני באופן אישי מעניקה, ההקשבה והדיוק במציאת הנוסחה הנכונה לכל חברה והדי.אן.אי שלה, הם שהביאו אותי לעבוד עם הלקוחות לאורך שנים וללוות אותם בפרויקטים בארץ ובחו”ל".

 

מה מאפיין את קהל הלקוחות של חברתך?

"אני עובדת בעיקר מול חברות בינלאומיות אבל לא רק. אני חושבת שהעובדה שתכננתי לא מעט פרויקטים בחו”ל חידדה אצלי את יכולת ההקשבה והגישור בין התרבויות השונות. למשל השנה, תיכננו משרדים לחברת MIMECAST חברת הייטק בינלאומית שרכשה סטרטאפ ישראלי. האתגר שלנו היה לשלב בין ההגדרות, הסטנדרטים והצרכים שהוגדרו ע"י החברה מחו"ל לבין ה'וויב' הישראלי הדינמי והצעיר. השילוב בין השניים יצר את האיזון וההרמוניה וכך נולד משרד דינמי, חם ומזמין".

 

"האתגר שלנו היה לשלב בין ההגדרות, הסטנדרטים והצרכים שהוגדרו ע"י החברה מחו"ל לבין ה'וויב' הישראלי הדינמי והצעיר". משרדי MIMECAST (צילום: גדעון לוין)
  "האתגר שלנו היה לשלב בין ההגדרות, הסטנדרטים והצרכים שהוגדרו ע"י החברה מחו"ל לבין ה'וויב' הישראלי הדינמי והצעיר". משרדי MIMECAST(צילום: גדעון לוין)

  "אנחנו כאדריכלים יוצרים חללי עבודה שמשפיעים על היום יום של העובדים או האורחים שמבקרים במשרד". משרדי Meilinx (צילום: גדעון לוין)
   "אנחנו כאדריכלים יוצרים חללי עבודה שמשפיעים על היום יום של העובדים או האורחים שמבקרים במשרד". משרדי Meilinx(צילום: גדעון לוין)

    

   הישג שאת גאה בו במיוחד?

   "אין ספק שלתכנן משרדים בחו"ל כמו שתכננו ל-ADAMA בסין באחד מהפרויקטים הכי חדשים במרכז בייג'ינג,  זה מעצים. זאת חשיפה לתרבות שונה ולפתרונות גלובליים אין סופיים, זה פותח ומרחיב אופקים. אנחנו כאדריכלים יוצרים חללי עבודה שמשפיעים על היום יום של העובדים או האורחים שמבקרים במשרד. הידיעה שיש אנשים בסין, בהודו ובסינגפור שממש ברגע זה נהנים מהתכנון שלי - זה בהחלט מרגש".

    

   מהי הצלחה לדעתך? מה האני מאמין שלך להצלחה בקריירה?

   "הצלחה זה קודם כל לקוח מרוצה, לקוח שמסתובב עם חיוך וברק בעיניים, לקוח שהצלחתי לקחת אותו לפחות צעד אחד קדימה וחידשתי לו משהו בתפיסה הכוללת של מרחב העבודה. באופן אישי, כדי להצליח אנחנו צריכים להציב לעצמנו את היעדים והאתגרים שלנו, להתמיד ולהאמין בדרך להתגבר על המחסומים וההגבלות שהעמסנו על עצמנו (אין באמת תקרות זכוכית). והכי חשוב, לשמור על הערכים ועל האני מאמין".

    

   האם להיות אשת קריירה בא לדעתך על חשבון משהו אחר?

   "גדלתי בבית עם שני הורים קרייריסטים, כך שלא הכרתי משהו אחר. כן, בתחילת הדרך, עד שגיבשתי ועיצבתי את המשרד והאופי שלו - התלבטתי מדי פעם אם בחרתי נכון. היום, אני כל כך שלמה עם הדרך, נהנית מהיצירה ובעיקר מודה על הזכות שניתנה לי".

    

   כיצד ניתן ליצור עמך קשר?

    

    מישהי לתכנן איתה

     (צילום: ערן לוי)

     אספנו את האדריכליות ומעצבות הפנים המובילות בארץ כדי לשמוע מהן על הקשר המיוחד עם הלקוחות, איך קולעים לטעמם המדויק ואיזה פרויקט הצליח להשאיר חותם שהן לוקחות איתן הלאה. לפרויקט >> 

      

     צלם: ערן לוי /// סטיילינג: פיני זומר ל״סולו״ /// הפקה: שרון אלימלך /// צולם במתחם העיצוב SPACE NO. 9, עיצוב: שירי שחורי

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד