סיפור מהבטן: ארבע שיטות מנצחות שיסדרו לך בטן הרבה יותר שטוחה

שומרת על תפריט מדוד, לא מחסירה אף אימון כושר ובכל זאת הבטן בשלה? ארבע שיטות מנצחות שיעזרו לך להיפטר מהמחטב המעיק ויסדרו לך בטן שטוחה

הממצקת, המקפיאה, הממיסה והמותחת. כל הדרכים לבטן שטוחה
צילום: ירון שרון

1. הממצקת: שיטת Reaction

מכשיר חדשני בלתי פולשני ויעיל לעיצוב ולמיצוק העור המשלב גלי רדיו וואקום, ומעודד את מערכות הצמיחה הטבעיות של הגוף לשיפור ברפיון העור ובמרקמו.

 

איך זה עובד: ייחודיות המכשיר היא בפטנט מיוחד למיקוד גלי הרדיו בגירוי סיבי הקולגן והאלסטין שברקמת העור, וכן לעורר את התאים הפיברובלסטיים לייצור מוגבר של קולגן. פעולה זו תורמת לשיפור מראה העור, כך שייראה מוצק, גמיש וצעיר יותר. השילוב של גלי הרדיו עם הוואקום גורם לשלושה תהליכים שונים: חימום הרקמות העמוקות, מתיחה מכנית ועיסוי מכני של הרקמות. החזרה לשגרה מיידית.

 

מתי תראי תוצאות: ניתן להתחיל לראות תוצאות לאחר הטיפול השמיני, והסדרה כולה מונה עשרה טיפולים. את התוצאה הסופית ניתן לראות לאחר כשלושה חודשים מסיום הטיפול האחרון.

 

2. המקפיאה: שיטת Cooltech

עוד שיטה לא פולשנית לחיטוב ללא דיאטה בעלת פרופיל בטיחות גבוה במיוחד. הרעיון שעומד מאחוריה מבוסס על העובדה המדעית שתאי השומן התת־עוריים נוטים להתפרק כשהם נחשפים לקור בהשוואה לשאר רקמות הגוף. לכן הם ייהרסו די בקלות תחת קור הדרגתי ובאופן סלקטיבי, ולעומת זאת הרקמות הרגילות (כלי דם, עור, עצבים או שרירים), שכאמור אינן מגיבות לקירור באותה מידה, לא ייפגעו.

 

איך זה עובד: במהלך הטיפול מתבצע קירור של האזור הנבחר, שבעקבותיו שכבת השומן המצויה תחת העור מתפרקת ומופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי דרך מערכות הלימפה והדם בתוך כשישה שבועות. ניתן לחזור מיידית לפעילות לאחר הטיפול.

 

מתי תראי תוצאות: בטווח של כעשרה שבועות מהטיפול. לאחר טיפול אחד ניתן לראות צמצום של 1.5 עד 2 ס"מ בהיקף הבטן, וכעבור כ־90 יום לאחר הטיפול ניתן לראות שינוי בהיקף של עד 4.5 ס"מ באזור המטופל. להשגת תוצאה מיטבית מומלץ לבצע שני טיפולים בפער של כחודש וחצי זה מזה. כמו כן, בגלל מבנה תאי השומן יש אחוז מסוים של אנשים שלא מגיב לטיפול.

 

ד"ר גלזינגר
  ד"ר גלזינגר

   

  3. הממיסה: שיטת Bodytite

  שיטה זעיר פולשנית יעילה הפועלת להמסת השומן, שאיבת השומן ומיצוק העור בפעולה אחת בטכנולוגיית גלי רדיו. הטיפול מאפשר להמיס שומן בכמות ובמהירות גדולה בהרבה מאשר בכל דרך אחרת, ונותן גם מענה למיצוק העור.

   

  איך זה עובד: הטיפול פועל באמצעות גלי רדיו (RF). פעולת גלי הרדיו מחממת באופן אחיד ומהיר את השומן וממיסה אותו. בו זמנית המכשיר מבצע שאיבת שומן הנמס החוצה כשהוא במצב נוזלי. החום סוגר במקום את כלי הדם, ולכן הפעולה מינימלית ועם פחות שטפי דם בהשוואה לכל פעולת שאיבה אחרת. כמו כן, חימום העור יעודד את הגוף לייצר סיבי קולגן חדשים במקום שבו התבצע הטיפול וכך יוביל למיצוק העור באותו אזור. ההחלמה נמשכת כיומיים־שלושה ומלווה בכאבים קלים בלבד.

   

  מתי תראי תוצאות: כשלושה שבועות לאחר ההליך. התוצאה הסופית מתקבלת לאחר כחצי שנה.

   

  4. המותחת: ניתוח מתיחת בטן

  הפתרון העמוק והיעיל ביותר לבעיית עודפי עור, עור רפוי ועודף שומן בבטן, ונחשב לשיטה היעילה והמוצלחת ביותר להשגת מראה בטן שטוחה. חסרונו היחיד בהשוואה לשיטות שנמנו למעלה הוא בעובדה שמדובר בניתוח בהרדמה כללית, על כל הסיבוכים האפשריים הכרוכים בכך.

   

  איך זה עובד: הניתוח מתבצע בהרדמה כללית. במהלך הניתוח שואב המנתח את עודפי השומן, קושר את שרירי הבטן שהתרופפו או נקרעו ומסיר את עודפי העור.

  החזרה לעבודה ולשגרה תתרחש כשבועיים־שלושה לאחר הניתוח. זמן ההחלמה הסופי נמשך כמה חודשים.

  מתי תראי תוצאות: תוצאות התחלתיות ייראו כעבור כמה שבועות לאחר הניתוח, עם ירידת הבצקות ושטפי הדם. התוצאה הסופית תתקבל לאחר כמה חודשים.

   

  מרפאות ד"ר רונן גלזינגר
  • תל אביב: הברזל 28, רמת החייל, קומה 1, טל': 03-6090339
  • באר שבע: שד' בן צבי 10, מגדלי הרכבת, קומה 5, טל': 08-6231073
  • drglesinger.co.il >>

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד