לשבת ולשכוח: הכיסא ההיברידי החדש שמתאים את עצמו לכל יושב

COSM, הכיסא המשרדי החדש מבית Herman Miller, מעמיד את האדם במרכז ובאמצעות מנגנון הטיה מתוחכם מתאים את עצמו אליו ומעניק חווית ישיבה ייחודית מסוגה

מוגש מטעם "פיטרו"

|

02.09.19 | 11:46

בניגוד לכיסאות שמכתיבים ליושב את זווית ההטיה, COSM מעמיד את האדם במרכז (צילום: אלי בוחבוט)
בניגוד לכיסאות שמכתיבים ליושב את זווית ההטיה, COSM מעמיד את האדם במרכז (צילום: אלי בוחבוט)
הכיסא הושק לראשונה בתערוכת הרהיטים במילאנו 2018, ומאז הספיק לזכות את מעצביו בפרסים בינלאומיים נחשבים ביותר (צילום: Herman Miller)
הכיסא הושק לראשונה בתערוכת הרהיטים במילאנו 2018, ומאז הספיק לזכות את מעצביו בפרסים בינלאומיים נחשבים ביותר (צילום: Herman Miller)

כיסא עבודה נוח שמתאים את עצמו במדויק לגוף האדם היושב עליו, נשמע כמו חלום דמיוני. ובכן, לפעמים כידוע, חלומות מתגשמים, ומי שהצליח להגשים גם את חלום הכיסא הוא סטודיו העיצוב הברלינאי 7.5 שפיתח בעבור הרמן מילר, המותג האמריקני המוביל בתחום ריהוט משרדי, את COSM - כיסא ארגונומי בעל מערכת הטיה אוטו-הרמונית, שהושק לראשונה בתערוכת הרהיטים במילאנו 2018, ומאז הספיק לזכות את מעצביו בפרסים בינלאומיים נחשבים ביותר, ולא בכדי.

 

הרשת שעוטפת את משענת הגב והמושב מחוברת למסגרת הכיסא בצורה רציפה, ללא תפרים ובמצב מתוח לחלוקת לחצים שווה (צילום: אלי בוחבוט)
  הרשת שעוטפת את משענת הגב והמושב מחוברת למסגרת הכיסא בצורה רציפה, ללא תפרים ובמצב מתוח לחלוקת לחצים שווה(צילום: אלי בוחבוט)

   

  מפגש מנצח: פיתוח מתוחכם ועיצוב הרמוני

  בניגוד לכיסאות שמכתיבים ליושב את זווית ההטיה, COSM מעמיד את האדם במרכז: מנגנון ההטיה המתוחכם שלו מתייחס לכוח הורטיקאלי המשתנה תמידית של היושב, ופועל באמצעות מסבים המניעים את נקודת המשען לאורך קפיץ עלה תוך יצירת התאמה מדויקת לכיסא. כך הוא מגיב לגוף וזורם עמו, מאפשר לו לשנות בקלות את היציבה/תנוחה, תומך בו ומעניק משענת מאוזנת ונוחות מיטבית.

   

  הרשת שעוטפת את משענת הגב והמושב מחוברת למסגרת הכיסא בצורה רציפה, ללא תפרים ובמצב מתוח לחלוקת לחצים שווה, ומשענות הידיים מעוצבות בתצורת עלה, שתומכת בתנוחת המרפק ומעניקה חופש לבצע פעולות שונות.

   

  למרות תחכומו הטכני ומרכיביו הרבים, עיצובו של COSM אוורירי, קריא והרמוני למראה, ומאופיין בצבעוניות אחידה - הניתנת לבחירה - מהבסיס ועד משענת הגב. הוא מוצע עם משענת גב בגבהים שונים, משתלב מצוין ברחבי המשרד, כמו גם במשרד הביתי, ויותר מכל מאשש את דברי מעצביו שהוא "מהווה נקודת התייחסות חדשה לנוחות אישית ולאיזון טבעי".

   

  מגיב לגוף וזורם עמו (צילום: Herman Miller)
   מגיב לגוף וזורם עמו(צילום: Herman Miller)

    

   COSM כאן ועכשיו - מבט מקומי

   COSM מיובא ומשווק בארץ על ידי חברת פיטרו, המובילה בתחום הריהוט המשרדי והעסקי, שבמסגרת השקתו פנתה ל־20 מובילי דעה מתחומי יצירה שונים, שנתבקשו לבחון את נוחותו ואת השפעתה על יעילות עבודתם. את תוצרי חוויית ההתנסות, שתועדה על ידם תוך התייחסות למצבי ישיבה שונים, אפשר יהיה לראות בחשבון האינסטגרם של פיטרו pitaro.il ותחת ההאשטאג cosmyourself#

    

   COSM - עכשיו נמכר במחיר השקה מיוחד, באולם התצוגה של פיטרו, ברחוב הסדנא 13 בחולון.

    

   לפרטים נוספים הקליקו כאן >>

    

    

    

    

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד