רוסלנה רודינה: "אני לא מלבישה את יאן במותגי יוקרה כמו גוצ'י-פוצ'י"

רגע אחרי שעברה לגור עם בן זוגה איתי פז, הדוגמנית בת ה-30 הגיעה לסט הצילומים של קולקציית בגדי הילדים הראשונה בעיצובה. למה בחרה לא לקחת את בנה כדוגמן?

איתי יעקב

|

19.08.19 | 08:07

"בנים זה לא כמו בנות, שמגיל 3 רוצות אודם". רוסלנה רודינה בצילומי קולקציית בגדי הילדים של קיווי בעיצובה (צילום: דניאל אליסטר )
"בנים זה לא כמו בנות, שמגיל 3 רוצות אודם". רוסלנה רודינה בצילומי קולקציית בגדי הילדים של קיווי בעיצובה (צילום: דניאל אליסטר )

בסוף השבוע האחרון עברה רוסלנה רודינה לגור בבית פרטי ברמת גן עם בן זוגה בשנה וחצי האחרונות, איתי פז, ובנה בן ה-4 וחצי יאן גולן, ממערכת היחסים שניהלה עם הזמר אייל גולן. המעבר למגורים משותפים הוא עליית מדרגה ביחסים בין השניים, שמעדיפים לשמור את הזוגיות שלהם תחת איפול תקשורתי. פז לא מצטרף לזוגתו לאירועי יחסי ציבור, וגם ברשתות החברתיות היא מקפידה לפרסם תמונות שבהן הוא נראה בגבו למצלמה בלבד.

 

"יש לי ארון בגדים גדול יותר משל איתי. הוא גבר, לא אישה, הוא לא צריך להתאים את הגרביים לשרוכים בנעליים", היא אומרת בראיון ל-Xnet על סט הצילומים של קולקציית הקפסולה בעיצובה לרשת בגדי הילדים Kiwi. "נשבעתי שאחרי המעבר לא אקנה בגדים לעצמי וליאן עד השנה הבאה. גיליתי שהתכולה שיש לי לא אמיתית. יש לי כבר ארבעה ארגזים לתרומה, ותכף תיכנס הקולקציה החדשה שעיצבתי ויהיו מספיק בגדי בנים ליאן".

 

אם תהיה לך גם ילדה, תוכלי לקחת את בגדי הבנות.

"זה אלוהים יחליט. אם זה מה שהוא ירצה, אז תהיה ילדה. כרגע אני, איתי ויאן בבית, והכל בסדר. זאת התחלה חדשה. חמסה, חמסה, חמסה".

 

"יש לי ארון בגדים גדול יותר משל איתי. הוא גבר, לא אישה, הוא לא צריך להתאים את הגרביים לשרוכים בנעליים" (צילום: דניאל אליסטר )
  "יש לי ארון בגדים גדול יותר משל איתי. הוא גבר, לא אישה, הוא לא צריך להתאים את הגרביים לשרוכים בנעליים"(צילום: דניאל אליסטר )

   

  יש חתונה באופק?

  "נו, רק אמרתי חמסה", היא צוחקת, "הרגע עברנו ובוא נראה שהכל עובד, נבחן את הדברים מקרוב. זה צעד משמעותי עבורנו. כשיהיה לי מה להרחיב בנושא, אוסיף".

   

  איך יאן ואיתי מסתדרים אחד עם השני?

  "אם יאן ואיתי לא היו מסתדרים, לא היה סיכוי שהיינו שורדים יחד. יש ביניהם קשר מדהים והכל טוב".

   

  "אני מאמינה שבגדי ילדים צריכים להיות נוחים, קלילים ולא מסובכים מדי, ובנוסף, שיתאימו לכל כיס ולכל הורה" (צילום: דניאל אליסטר )
   "אני מאמינה שבגדי ילדים צריכים להיות נוחים, קלילים ולא מסובכים מדי, ובנוסף, שיתאימו לכל כיס ולכל הורה"(צילום: דניאל אליסטר )

    

   הקולקציה שלה עם מותג בגדי הילדים קיווי נולדה, לדבריה, לאחר פנייה מהחברה שזיהתה את הפוטנציאל ההורי של רודינה כלקוחה מסורה. זהו שיתוף פעולה נוסף של הדוגמנית ושחקנית בת ה-30, שבעבר עיצבה קולקציית קפסולה למותג הנעליים סקופ ונמצאת בשיתוף פעולה עם חברת האיפור סופט טאץ'. שיתופי פעולה מסוג זה הם לרוב מקפצת יחסי ציבור לשני הצדדים, כשהעיצוב נוצר בעזרת תחושות ורעיונות של הידוען. במקרה הזה, ניתן להניח שהבגדים יככבו גם על יאן הצעיר, בעצמו כוכב אינסטגרם עם 25 אלף עוקבים בעמוד מעריצים וייחוס משפחתי של אם דוגמנית מפורסמת ואב שלא יורד מהכותרות.

    

   בתזמון מקרי או לא, באותה שעה שצילמה רודינה אתמול (ראשון) את קולקציית בגדי הילדים בעיצובה, פורסמו במדור רכילות תמונות ראשונות כדוגמנית של אלין גולן, בתם בת ה-13 של אייל גולן ואילנית לוי, במה שנראה כמו תחרות סמויה על פרסום משפחתי. רודינה דווקא בחרה שלא לצלם את יאן לקמפיין של קיווי. "את יאן אני חושפת רק באינסטגרם שלי", היא אומרת, "אני נותנת לו לגדול כמו שצריך. אם הוא יחליט לדגמן כשיגדל, אעמוד מאחוריו".

    

    

   בקולקציה החדשה כ-60 דגמים לבנים ולבנות במידות 16-4 המיועדים לחגי תשרי הקרבים, עם שמלות בצבעי פודרה לילדות לצד חולצות חגיגיות ומכנסיים בסגנון "ספורט אלגנט" לילדים. "הגעתי עם רפרנסים, דברים שראיתי בחו"ל ואהבתי, ויחד עם קיווי החלטנו ליצור משהו משותף", אומרת רודינה, "את יאן אני מלבישה בסגנון 'ספורט אלגנט'. חשוב לי שיהיה לו נוח, שלא יזיע בבגדים, שהם יהיו נושמים. זה ילד, לא צריך להעמיס עליו. בכלל, אני מאמינה שבגדי ילדים צריכים להיות נוחים, קלילים ולא מסובכים מדי, ובנוסף, שיתאימו לכל כיס ולכל הורה. זה היה פקטור בתהליך העיצוב. ילדים גדלים נורא מהר ומחליפים בגדים כמו גרביים".

    

   את קונה לו מותגי יוקרה?

   "לא, זה ילד. אין לי בעיה להשקיע ביאן שיעורי שחייה, מורים פרטיים, אבל לא מותגי יוקרה כמו גוצ'י-פוצ'י והדברים האלה".

    

   "אני נותנת לו לגדול כמו שצריך. אם הוא יחליט לדגמן כשיגדל, אעמוד מאחוריו". עם בנה יאן גולן ב-2016 (צילום: שי יחזקאל)
    "אני נותנת לו לגדול כמו שצריך. אם הוא יחליט לדגמן כשיגדל, אעמוד מאחוריו". עם בנה יאן גולן ב-2016(צילום: שי יחזקאל)

     

    את מבינה הורים שמלבישים את הילדים שלהם במותגי יוקרה?

    "שכל הורה יעשה מה שמתאים לו. כמו שאני לא רוצה שיתערבו בגידול שלי, אני לא נכנסת להחלטות של הורים אחרים".

     

    מי מלביש את יאן כשהוא אצל אבא שלו? את מהאימהות שמוסרות את הילד עם סט בגדים?

    "כל אחד אחראי עליו ומלביש אותו בצורה שמתאימה ונוחה לו. הכל טוב, זו לא מלחמה. אני לא מתערבת בשום דבר, רק מתי לוקחים ואוספים אותו ומה הוא אכל. זהו. אני סומכת על אבא שלו, כמו שהוא סומך עליי כשיאן אצלי".

     

    "אני לא מתערבת בשום דבר, רק מתי לוקחים ואוספים אותו ומה הוא אכל. זהו. אני סומכת על אבא שלו, כמו שהוא סומך עליי כשיאן אצלי". עם אייל גולן ב-2016 (צילום: ענת מוסברג)
     "אני לא מתערבת בשום דבר, רק מתי לוקחים ואוספים אותו ומה הוא אכל. זהו. אני סומכת על אבא שלו, כמו שהוא סומך עליי כשיאן אצלי". עם אייל גולן ב-2016(צילום: ענת מוסברג)

      

     עד כמה ליאן יש טעם אישי?

     "יאן לא מתערב בהחלטות הלבוש. בנים זה לא כמו בנות, שמגיל 3 רוצות אודם או ליפסטיק. הוא יכול להגיד כחול, אז אני מלבישה אותו בג'ינס. זה לא ברמה שהוא מחליט בדיוק מה ללבוש".

      

     דניאל גרינברג, בת הזוג החדשה של אייל, כבר קנתה ליאן איזה פריט לבוש?

     "לא רלוונטי".

      

       

      ואיך נראים החיים של מאי פאטל עם ילד בן שנה ומותג אופנה?

      "אנחנו כבר לא נשים קטנות שדורסים אותן": החיים החדשים של מאי פאטל. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: עדי סגל)
      "אנחנו כבר לא נשים קטנות שדורסים אותן": החיים החדשים של מאי פאטל. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: עדי סגל)

       

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד