דוגמנית ויקטוריה'ס סיקרט ברידג'ט מלקולם: "חופשייה מהפחד מאוכל"

כוכבת המסלול חושפת כי התמודדה עם אנורקסיה במשך 14 שנה ומגלה כי לא נשכרה לדוגמנות כשהיקף ירכיה עלה בחצי אינץ'. "אמרו שהגוף שלי לא נראה מספיק טוב"

איתי יעקב

|

08.08.19 | 10:32

"לילדה בתמונות האלה לא היה מחזור במשך חודשים רבים, והיא נאלצה לישון 12 שעות בלילה כדי לתפקד". ברידג'ט מלקולם בתצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט ב-2016 (צילום: Dimitrios Kambouris, gettyimagesIL)
"לילדה בתמונות האלה לא היה מחזור במשך חודשים רבים, והיא נאלצה לישון 12 שעות בלילה כדי לתפקד". ברידג'ט מלקולם בתצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט ב-2016 (צילום: Dimitrios Kambouris, gettyimagesIL)

דוגמנית ויקטוריה'ס סיקרט ברידג'ט מלקולם היא המצטרפת החדשה למגמה הצוברת תאוצה של דוגמניות שחושפות התמודדות לא פשוטה במקצוע. יש כבר מי שמתייחסים לתופעה בסרקזם של "מדגמנות ובוכות", ומציינים כי מדובר במקצוע שלרוב נכנסים אליו מבחירה – אלא אם את ילדה בת 14 ממשפחה מעוטת אמצעים שנאלצת לדאוג לכלכלת הבית. מלקולם בת ה-27 פרסמה פוסט נוקב בבלוג שלה, שבו סיפרה על התמודדותה עם מחלת האנורקסיה במשך 14 שנה, שממנה התאוששה במהלך השנה החולפת. "אני מרגישה חופשייה מהפחד מאוכל", כתבה.

 

בפוסט שפרסמה באינסטגרם (והוביל לפוסט בבלוג), העלתה מלקולם תמונות מהשנה החולפת וחשפה כי לא נשכרה מחדש לעבודת דוגמנות לאחר שהיקף הירכיים שלה עלה בחצי אינץ' (סנטימטר וקצת). "זו הייתי אני, מספר שבועות לאחר שנדחיתי על ידי לקוח מפורסם", כתבה מלקולם, "הסיבה לדחייתי היתה 'גופה של ברידג'ט לא נראה מספיק טוב'. לילדה בתמונות האלה לא היה מחזור במשך חודשים רבים, והיא נאלצה לישון 12 שעות בלילה כדי לתפקד. אבל הדבר הכי דפוק בסיפור הזה הוא שהתקבלתי לעבודה על ידי אותו לקוח כשהייתי קטנה בחצי אינץ' מספר שנים קודם לכן".

 

 

בפוסט הנרחב בבלוג הוסיפה: "יש דוגמניות רבות שיכולות לשמור על היקף של 35 אינץ' (88.90 סנטימטרים) ומטה ללא בעיה. אני לא מהדוגמניות האלה. זה ללא ספק היה לחץ עצום במשך 14 השנים האחרונות. קיבלתי תמלוגים כשההיקף שלי היה הקטן ביותר, 33 אינץ' (83.82 סנטימטרים), וכשהתרחבתי בחצי אינץ' איבדתי את הלקוחות האלה. אמרו לי שהגוף שלי לא נראה מספיק טוב". בהמשך הוסיפה הדוגמנית כי היא אסירת תודה לתהליך שעברה, כיוון שהוא "דחף אותי להתאוששות מהפרעת האכילה שלי. כעת אני רוצה לחזור לדוגמנות רק אם אוכל לעשות זאת במשקל הבריא שלי".

 

"הבריאות שלי היא כיום בעדיפות עליונה", כתבה לסיכום והוסיפה כי בשנה האחרונה היא עבדה עם לקוחות שקיבלו אותה במידותיה "החדשות". מבדיקה שערכנו בסוכנות המייצגת אותה, מצאנו כי למלקולם כיום היקפים קלאסיים של דוגמניות – חזה: 83.82 סנטימטרים, מותניים: 60.96 סנטימטרים, וירכיים: 90.17 סנטימטרים. כמובן שהיקפים של 90-60-90 הם המידות המיתולוגיות מפעם, שכן כיום רוב דוגמניות המסלול רזות יותר באופן משמעותי.

 

"העבודות שקיבלתי בשנה החולפת מראות לי שחלק מתעשיית האופנה משתנה באמת", הוסיפה מלקולם, "העובדה שאני מתקבלת בברכה בדיוק כפי שאני ומתוגמלת בעבודה למען בריאותי, ממלאת אותי בתקווה לעתיד".  

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד