גורלות וכוכבים: השיטה הטיפולית שיכולה לשנות לכם את החיים

אלין פימה, מנטורית ומומחית לתת מודע, הבינה שכדי לממש את המתנות שהגורל הביא עמו, צריך לעבוד על כל הרבדים: האנרגטי, הרוחני, הנשמתי, הנפשי והפיזי

"כל אדם מביא איתו בגורלו מתנות מזל רבות, אך טיפול בנפש הוא תנאי הכרחי למימושן". אלין פימה (צילום: אוהד קב)
"כל אדם מביא איתו בגורלו מתנות מזל רבות, אך טיפול בנפש הוא תנאי הכרחי למימושן". אלין פימה (צילום: אוהד קב)

אפשר לומר שדרכה של אלין פימה לטיפול וסיוע לאנשים הותוותה עוד בהיותה בבטן אמה. "משפחתנו עסקה בתורת הנסתר וסייעה לאנשים במשך שנים רבות", היא מספרת. "סבתי ז"ל מצד אמי הייתה חולמת כיצד לרקוח תרופה למישהו וכך הוא היה מבריא. מצד אבי, אנחנו דור שמיני לשושלת של הרבי מלובביץ. כל חיי היו לי אינטואיציות חזקות. לקראת גיל 25 הבנתי שהכל כתוב מראש וידעתי שיום אחד, אחרי גיל 40, אהיה ממש מוכנה להמשיך את המשימה הדורית ולרפא אנשים". אבל פימה, כיום בת 46, לא חיכתה לגיל 40 אלא צללה עמוק אל תוך העשייה. במהלך 20 השנים האחרונות היא הקדישה את זמנה ללימוד רזי המקצוע והוכשרה בסדנאות ובקורסים רבים בארץ ובעולם במטרה לגבש דרך ייחודית לטיפול באנשים בקשת רחבה של בעיות.

 

הרוח, הנפש והנשמה

כיום היא מנטורית, מרצה, מנחת סדנאות ומאמנת NLP ומנהלת בית ספר להכשרת מטפלים ומאמנים רוחניים. מומחית לתת המודע ומדעי הנפש, הגוף, האנרגיה, הרוח והנשמה בגישה היהודית. מתקשרת, מייעצת ומכוונת לפי קוד הנשמה (גורל ומזל האדם שנקבעו מראש), מטהרת ומרפאה אנרגטית לאדם, לבית ולעסק, ואף שדרנית ברדיו החברתי הראשון. במהלך דרכה המקצועית היא פיתחה שיטה ייחודית בשם "חמשת הכוכבים" המובילה לתהליכה העצמה והתפתחות ומיועדת לטיפול בהתמכרויות, בחרדות, בטראומות, בחסימות, בבעיות רגשיות, בדימוי עצמי, ובבעיות זוגיות, בריאות, פרנסה.

 

מה הדבר הכי חשוב שלמדת על עצמך בדרך הזאת?

"שכל אדם מביא איתו בגורלו מתנות מזל רבות, אך טיפול בנפש הוא תנאי הכרחי למימושן. אני אישית עברתי תהליך עוצמתי בנפש וחיבור לנשמה ושפע עצום פשוט זורם לחיי. זה עובד! חבל לבזבז זמן!".

 

ומה הדבר הכי חשוב שלמדת על אנשים?

"לכל אחד יש את הדרך והנוסחה הייחודית לו למימוש חייו. אני מתרגשת לראות איך אלוהים נותן יד ומעביר אנשים שיש להם נכונות ומוכנות אל דרך המלך".

 

מה מאפיין את שיטת "חמשת הכוכבים" ומה קורה בטיפול?

"מדובר בטיפול הוליסטי עוצמתי, ממוקד ומהיר שכולל את חמשת ההיבטים - האנרגטי, הרוחני, הנשמתי, הנפשי והפיזי (שלמות האדם). אני לא יכולה לנסות להסביר לאדם שדובר עברית משהו בגרמנית, גם אם יש לי תורה מופלאה להעביר לו - הוא פשוט לא יבין! לכן הגישה היהודית קריטית לפתרון הבעיה מהיסוד. כמרפאה רוחנית אני משתמשת באנרגיה של אור האינסוף, ברוח ה' ובמלאך שמלווה את האדם מרגע לידתו ועוזר לו לקיים את שיעוריו. ניתן מענה לנשמה על ידי צירופים קבליים עתיקים, והטיפול העיקרי נעשה בנפש - הרובד הפיזי מוכיח את הצלחת הטיפול".

 

מה היית מייעצת למישהו שזקוק לעזרה אבל לא יודע מאיפה להתחיל?

"לשנות גישה, השקפת חיים והגדרות חיים. לחשב מסלול מחדש".

 

גשר לחיים: שלוש תובנות למימוש מתנות הגורל לפי אלין

 

1. חרדה היא דמיון. היא לא מציאותית ואתם לא צריכים להאמין לכל הדמיונות שבראש.

2. התסכול האמיתי נוצר מהפער בין רצון הנפש לרצון הנשמה. וכן, זה אומר שאתם צריכים למצוא דרך לגשר ביניהן.

3. גישה רוחנית זה אומץ, תקווה, אמונה, ענווה, אהבה, אך בעיקר - מעשיות. כשאנחנו עושים וכשאנחנו בתנועה, הכל מתחיל לזרום, להתנקות, להפוך למדויק יותר ובדרך מגיעות מתנות.

 

אלין פימה, שיטת "חמשת הכוכבים" - לזכות בחיים מחדש.

טל': 052-2926604 | פייסבוק: אלין פימה - מנטורית מרצה מומחית לתת המודע ומדעי הנפש, גוף, רוח ונשמה לפי היהדות | מייל: alinfima@gmail.com

  

סגנון: לימור ריחאנה// הפקה: ברי קרן ///  חולצה וז’קט: זארה /// שרשרת: ה שטרן

 

   

  קרן סבלה מדיכאון שלאחר לידה, ליזית חוותה משבר אישי בעקבות גירושים, מיכל התמודדה עם התקפי חרדה, גבריאלה ידעה מגיל עשר שהיא רוצה לעזור לאנשים ואלין ינקה את תורת הנסתר עוד בבטן אמה. כולן מצאו את דרכן בעולם, ועכשיו הן מבקשות גם מכם: אל תוותרו, הובילו את החיים שלכם למקומות הנכונים. פרויקט העצמה מיוחד - כל הכתבות >>

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד