"קודם לומדים איך לנשום, ורק אז אפשר להמשיך לשינוי בחיים"

גבריאלה אביה דבש יודעת שהחיים לא תמיד דבש, אבל בטוחה שבעזרת שינוי חשיבה ותודעה לריפוי הנפש והגוף - גם אתם תוכלו לחוות את הצד המתוק של החיים

"הסלוגן של בית החיים דבש הוא: כמה פשוט, ככה קל". גבריאלה אביה דבש G.A.D (צילום: אוהד קב)
"הסלוגן של בית החיים דבש הוא: כמה פשוט, ככה קל". גבריאלה אביה דבש G.A.D (צילום: אוהד קב)

מעטים מאיתנו יודעים כבר בגיל עשר מה הם יעשו כשהם יהיו גדולים. גבריאלה אביה דבש, מנטורית לחיי דבש, היא אחת מהם. "הגעתי לתחום העיסוק שלי כמטפלת מהמקום שלי כילדה", היא מספרת. "חוויות הילדות שלי בבית שבו גדלתי עיצבו את החשיבה, התובנות וההבנות שלי על החיים. החוויה המעצבת ביותר קרתה כשהייתי בת עשר, כשניגשתי לאמא שלי ואמרתי לה שכדי להרגיש טוב נפשית היא לא צריכה כדורים אלא טיפול פסיכולוגי. למעשה, כבר בגיל הזה ידעתי את הקשר בין נפש וגוף וטיפלתי בכל מי שנקרה בדרכי, בפרט באנשים הקרובים אלי".

 

כשבגרה נרשמה גבריאלה ללימודים במכון אדלר. היא הוכשרה בהנחיית קבוצות הורים למודעות עצמית, בתוכנית 12 הצעדים לטיפול בהתמכרויות, ולוותה

מתמכרים מחלימים על בסיס יומי. בהמשך למדה נומרולוגיה קבלית עם פרקטיקום, קורס רייקי, הכשרה באבני חן לריפוי, קורס קבלה שכולל בתוכו 72 צירופים שהם תדרים לריפוי, וכן אימון נפשי בגישה רוחנית, תקשור וקורס חלומות אצל המתקשר יקי יעקב כהן במרכז הרוחני דרך הרוח האור והאמת. "עברתי השתלמויות בעשרות סדנאות בארץ ובעולם", היא אומרת. "במשך 23 שנים חקרתי את נפש האדם, צורת החשיבה והתודעה".

 

מה הדבר הכי חשוב שלמדת על עצמך בכל התהליך הזה?

"שאני אחראית על כל מה שקורה לי. במילה מזל שזה רשיי התיבות של : מקום, זמן לעשות, הבנתי שאני נמצאת במקום הנכון ובזמן הנכון ועושה את מה שאני צריכה לעשות יצרתי לעצמי את המזל .והחיים זה בחירה ,לבחור לחיות בהכי טוב עבורי ולעשות את הכי טוב בשבילי".

 

ומה הדבר הכי חשוב שלמדת על אנשים?

"שיש לנו את זכות הבחירה ואנחנו אלה שבוחרים לחיות באור או בחושך. בחיים מה שיש לנו זה הבחירה. כל יום, כל רגע, אני בוחרת לעשות טוב ולעשות הכי טוב עבורי, תודה לבורא עולם על החיים שניתנו לי במתנה. כשאני מטפלת באנשים אני יודעת שזאת השליחות שלי, שאני מקיימת את ייעודי, ומרגישה שזו זכות בשבילי להיות עבורם".

 

לקחת נשימה לנשמה

בהמשך הדרך, על בסיס החוויות האישיות שלה וההכשרות שרכשה, פיתחה גבריאלה שיטה משלה שנקראת "החיים דבש". השיטה נעשית בחמישה שלבים וכוללת שישה מפגשים. "בשיטה זו הכל מבוסס בראש ובראשונה על אספקת חמצן למוח", היא מסבירה. "זה אומר שב־Day One אנחנו מתרגלים נשימה נכונה, ורק אחר כך ממשיכים באימון המוח לחשיבה נכונה ולשינוי תודעה. השיטה מחברת את האדם לעצמו, להבנה של מי הוא – לחוזקות שלו, לחולשות, לאמונה שלו בעצמו, לאמונה שלו בכוח גדול ממנו, והיא מבוססת תקשור עם שלושת השותפים לאדם: אבא, אמא ובורא עולם".

 

מה היית מייעצת למישהו שזקוק לעזרה אבל לא יודע מאיפה להתחיל?

"פשוט לבחור בעצמו ובחיים. שיושיט לי יד ומשם אני מובילה אותו לחיי דבש".

 

הכל דבש: חמישה טיפים לחיי דבש  על פי גבריאלה אביה

 

1. תנשמו עמוק. זאת הדרך להתחבר לנשמה שלכם.

2. קחו אחריות על חייכם. אף אחד לא אחראי למה שקורה לכם - רק אתם.

3. אל תסתכלו רחוק. הכל כבר לידכם, תתפלאו - זה כבר נמצא בתוככם.

4. הכל לטובה גם כשזה לא נראה כך. כל מה שקורה לכם מכוון לטובתכם.

5. יש לכם אתכם. כן, אתכם. תאהבו, תחבקו, תעריכו את עצמכם.

 

בית החיים דבש - גבריאלה אביה דבש

אתר: beta-dvash.co.il | טל': 050-5900955 | פייסבוק: גבריאלה אביה דבש | מייל: gavriela031069@gmail.com

 

סגנון: לימור ריחאנה// הפקה: ברי קרן /// ז'קט: זארה /// מכנסיים: מאיה נגרי

 

  קרן סבלה מדיכאון שלאחר לידה, ליזית חוותה משבר אישי בעקבות גירושים, מיכל התמודדה עם התקפי חרדה, גבריאלה ידעה מגיל עשר שהיא רוצה לעזור לאנשים ואלין ינקה את תורת הנסתר עוד בבטן אמה. כולן מצאו את דרכן בעולם, ועכשיו הן מבקשות גם מכם: אל תוותרו, הובילו את החיים שלכם למקומות הנכונים.פרויקט העצמה מיוחד - כל הכתבות >> 

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד