בין אבק כוכבים לאבקת כביסה: החיים החדשים של שי-לי שינדלר

עם אקזיט של יותר ממיליארד שקל שעשה בעלה וערימת כביסה בסלון, מנחת "הצינור" לא מבינה מה רוצים ממנה: "גם אצל אנשים עשירים הכביסה לא מתקפלת לבד"

" להוציא על חפצים נראה לי פחות נכון. אני מעדיפה להשקיע בחוויות". שי-לי שינדלר. שמלה: ז'אקמוס בפקטורי 54; עגילים: פדני; (צילום: ערן לוי, סטיילינג: ראובן כהן)
" להוציא על חפצים נראה לי פחות נכון. אני מעדיפה להשקיע בחוויות". שי-לי שינדלר. שמלה: ז'אקמוס בפקטורי 54; עגילים: פדני; (צילום: ערן לוי, סטיילינג: ראובן כהן)

* צולם במלון לייטהאוס מקולקציית מלונות בראון

 

לפני כחודשיים העלתה לאינסטגרם שלה מנחת הטלוויזיה שי-לי שינדלר (33) צילום חגיגי, ובישרה לעוקבים שלה שהיא בהריון שלישי. התגובות הצליחו להפתיע אותה מאוד. "בהתחלה בירכו אותי במזל טוב, אבל אז הכל התחיל לתפוס כיוון קצת שונה. אנשים הסתכלו טוב-טוב בפריים, כי אחרי האקזיט של החברה שהקים בעלי, הפרטים הקטנים של החיים שלי מעניינים כנראה יותר מתמיד, אולי אפילו יותר מהפרטים הגדולים. ברקע של הפריים ראו את הסלון שלנו. על הספה הייתה ערימה גבוהה של כביסה לא מקופלת, והערימה הזאת הפכה להיות האישיו המרכזי". היא צוחקת.

 

הבנת למה מתעסקים בהר הכביסה שלך?

"לא! מה חשבתם? שאצל אנשים עשירים הכביסה מתקפלת לבד ומכניסה את עצמה לארון? כן, יש לי חיים רגילים לגמרי לנהל ורואים אותם ברקע של הצילומים שלי. גם היום. יש לנו עזרה בתשלום פעמיים בשבוע, אני וליעד עובדים ויש בבית שני ילדים קטנים, אז אנחנו נעזרים, אבל בשאר ימות השבוע הכל מתנהל בלי עזרה.

 

פוסט ההריון וערימת הכביסה (צילום: מתוך האינסטגרם של shaily_shindler@)
  פוסט ההריון וערימת הכביסה(צילום: מתוך האינסטגרם של shaily_shindler@)

   

  "אנשים התייחסו בתגובות גם לבקבוק סבון הכלים במטבח שלנו, שהיה הפוך על הראש. העירו שזה קטע שאנחנו אחרי אקזיט ועדיין חוסכים ולא זורקים את הטיפות האחרונות של סבון הכלים. מה הסיפור? זה הזוי. איזה אדם לא משתמש בסבון הכלים עד הסוף? ובכלל, זה נוזל סמיך. חייבים להפוך את הבקבוק כדי שהוא ייצא".

   

  "הפעם לא נתתי לעצמי לחלום יותר מדי כדי לא להתאכזב". חולצה: דולצ'ה וגבאנה בפקטורי 54; עגילים: פדני (צילום: ערן לוי, סטיילינג: ראובן כהן)
   "הפעם לא נתתי לעצמי לחלום יותר מדי כדי לא להתאכזב". חולצה: דולצ'ה וגבאנה בפקטורי 54; עגילים: פדני(צילום: ערן לוי, סטיילינג: ראובן כהן)

    

   "לא הגעתי לאקזיט בחוסר כל"

   האקזיט של ליעד אגמון, בעלה של שינדלר, אכן מצדיק את העניין שהוא מעורר: במרץ האחרון פורסם שענקית המזון מקדונלדס רכשה את חברת ההייטק שהקים, "דינמיק יילד", בסכום הגון של יותר ממיליארד שקל. לשינדלר חשוב להדגיש שלא מדובר בזכייה בלוטו שנפלה עליהם פתאום, אלא בפירות שהצמיחה עבודה קשה, שהיה לה גם מחיר במישור האישי.

    

   "הייתי בתחילת ההריון. הוא היה בניו יורק, אני בתל אביב עם גילי ודני. עובדת בלילה, קמה אליהם בחמש לפנות בוקר ולא אומרת כלום, כי ליעד עובד על העתיד של כולנו. זאת הייתה החלוקה בינינו, ואני עשיתי את החלק שלי"
   "'דינמיק יילד' כבר הייתה קרובה לאקזיט הזה כמה פעמים, והם השקיעו מאמצי-על כדי שזה יקרה. אני ליוויתי כל תפנית וכל שלב בעלילה. בחצי השנה האחרונה ליעד כמעט לא היה איתנו. הוא איש שמסור מאוד לעבודה שלו וחי אותה, אז גם כשהוא היה איתנו פיזית, הרגשת את גלגלי המוח שלו עובדים על דבר אחר.

    

   "אני לקחתי על עצמי להכיל את זה. הייתי בתחילת ההריון הזה, השלישי. הוא היה בניו יורק, אני בתל אביב עם גילי ודני. עובדת בלילה, קמה אליהם בחמש לפנות בוקר ולא אומרת כלום, כי ליעד עובד על העתיד של כולנו. זאת הייתה החלוקה בינינו, ואני עשיתי את החלק שלי".

    

   אז לא צפית שב-2019 תהפכי למיליונרית?

   "הפעם לא נתתי לעצמי לחלום יותר מדי כדי לא להתאכזב. הנפילות בכל הפעמים שזה כמעט קרה היו קשות. אז אם נגיד היה לנו רגע של ישיבה בלילה במרפסת, רק שנינו, רגע רך כזה שאנחנו מרשים לעצמנו קצת לשחרר ולדבר על הסיכוי לאקזיט ומתחילים להיסחף ולפנטז איך נקנה בית צמוד קרקע, או נעזוב הכל לחצי שנה וניסע עם הילדים לאיי פיג'י, אז בדיוק ברגע הזה הייתי מפסיקה ומחזירה אותנו למציאות".

    

   "אני משקיעה בטיפול פסיכולוגי שבועי ועכשיו גם בטיפול NLP. אין אדם יותר מטופל ממני"/ שמלה: זארה; חולצה: מאסימו דוטי; עגילים: פדני (צילום: ערן לוי, סטיילינג: ראובן כהן)
    "אני משקיעה בטיפול פסיכולוגי שבועי ועכשיו גם בטיפול NLP. אין אדם יותר מטופל ממני"/ שמלה: זארה; חולצה: מאסימו דוטי; עגילים: פדני(צילום: ערן לוי, סטיילינג: ראובן כהן)

     

    אני מבינה שפיג'י נמצאת ברשימה שלכם לשנה הבאה?

    "יש מצב. יש דיונים ביני לבין ליעד לגבי כמה זמן אנחנו מרשים לעצמנו לחתוך מהכל ולהתנתק. מה שבטוח, תמיד העדפתי, ואני אמשיך להעדיף, השקעה בחוויות במקום בחומר".

     

    באמת? קחי אותי לארון הנעליים והתיקים שלך!

    "אין בעיה", שינדלר מובילה אותי לארון נעליים צנוע ששולטות בו נעלי עקב גבוהות. "יש פה נעליים מסטיוארט וייצמן ומחנות האונליין OUTNET", היא מסבירה. "לא פראדה אורגינל. על מדף התיקים יש פרואנזה סקולר וגם חיקויים.

     

    "חייבים לזכור שלא הגעתי לאקזיט הזה מחוסר כל. אז גם בעבר, אם רציתי משהו יקר, הייתי חוסכת וקונה אותו. בכל מקרה, להוציא על חפצים נראה לי פחות נכון. אני מעדיפה להשקיע בחוויות. אני אוהבת את הטיולים שלנו"
    "תכשיטים אני קונה כשהאינסטגרם מטרגט אותי ושולח לי בדיוק את הדברים שאני אוהבת. כשאני רוצה תכשיטים ממש טובים, אני קונה ממעצבת ישראלית שחיה בניו יורק ופועלת תחת שם המותג 'בליקר אנד פרינס' על שם צמד רחובות ניו יורקיים שבכלל לא נפגשים. בגדים אני קונה מעט וטוב. בעיקר פריטים שהם טיימלס.

     

    "חייבים לזכור שלא הגעתי לאקזיט הזה מחוסר כל. תמיד עבדתי, ממש מגיל צעיר. אני אוהבת לעבוד וסדר יום מאוורר מדי לא נעים לי. אז גם בעבר, אם רציתי משהו יקר, הייתי חוסכת וקונה אותו. בכל מקרה, להוציא על חפצים נראה לי פחות נכון. אני מעדיפה להשקיע בחוויות. אני אוהבת את הטיולים שלנו. הטיול האחרון שלנו היה עם האחים שלי למקסיקו. עשינו גם טיול משפחתי בקרוואנים בספרד וזה היה אדיר.

     

    "בנוסף אני משקיעה בטיפול פסיכולוגי שבועי ועכשיו גם בטיפול NLP. אין אדם יותר מטופל ממני. זה כל כך משדרג חיים ושווה את ההשקעה. אני לא אוותר על טיפול פעם בשבוע כדי להצליח להתנהל ולנהל נכון את החיים האלה".

     

    "בזכות האקזיט, אני יודעת שנוכל לדאוג לילדים שלנו לקורת גג ואני רגועה יותר". שמלה: ז'אקמוס בפקטורי 54; עגילים: כובע: זארה; פדני (צילום: ערן לוי, סטיילינג: ראובן כהן)
     "בזכות האקזיט, אני יודעת שנוכל לדאוג לילדים שלנו לקורת גג ואני רגועה יותר". שמלה: ז'אקמוס בפקטורי 54; עגילים: כובע: זארה; פדני(צילום: ערן לוי, סטיילינג: ראובן כהן)

      

     בסדר, אבל עכשיו את יכולה לממן הרבה יותר מזה. מה תעשו עם הכסף?

     "לליעד כבר הייתה דירה משלו כשהכרנו, וגם אני רוצה. אנחנו מחפשים בית לקנייה. זה כנראה יהיה בתל אביב. אני לא יודעת אילו סוגי עבודות יהיו בשנים הקרובות ובמה הילדים שלי יעסקו, ואם הם יעסקו בעבודה שתעזור להם להשיג דירה, כי היום גם אם אתה בהייטק, אתה לא יכול לקנות דירה בישראל. זה הולך ונהיה יותר ויותר קשה. אז בזכות האקזיט, אני יודעת שנוכל לדאוג לילדים שלנו לקורת גג ואני רגועה יותר".

      

     נשמע שלהתפרע עם קניות אונליין ומסעדות זה פחות העניין שלך.

     "ביום שאחרי האקזיט קבעתי בבנק עם שני אנשים קרובים שאני מאוד אוהבת, סגרתי להם את המינוס והעברתי להם סכום לשיפוץ הבית. אני יודעת שחיזקתי והרגעתי אותם, וזה מרגש אותי עד דמעות גם עכשיו"

     "בניו יורק הייתי פעילה יותר בשופינג אונליין. שם זה כל כך קל יותר לקנות ברשת. הכל מגיע הביתה בתוך יום, ומה שלא טוב לך, את מורידה לדורמן למטה והוא דואג להחזיר. פה אני מזמינה ומקבלת מכתב מהמכס ומפנה זמן כדי ללכת לאסוף, וצריך ללמוד איך קונים מתחת לסכום מסוים כדי לא לשלם מסים גבוהים מסכום הקנייה. את קונה משהו ולא ברור איך את מחזירה אותו לסין אם את לא מרוצה. אנחנו מדינה מערבית שהיא מאוד אחורה באונליין. הדברים לא מהירים. חוץ מזה, אני עובדת בערבים, ואין מסעדה שמרגשת אותי יותר מהעבודה שלי".

      

     מה היה הדבר הראשון שעשית אחרי האקזיט?

     "ביום שאחרי קבעתי בבנק עם שני אנשים קרובים שאני מאוד אוהבת, סגרתי להם את המינוס והעברתי להם סכום לשיפוץ הבית. אני יודעת שחיזקתי והרגעתי אותם, וזה מרגש אותי עד דמעות גם עכשיו, כשאני מדברת על זה. אין זכות יותר גדולה מאשר לתת והלוואי שאוכל לתת כל החיים".

      

     איפור: תהילה גוטליב /// שיער: לירז אגם /// עיצוב גבות: מושיק טאקו במוצרי דיור /// צולם במלון לייטהאוס, תל אביב

      

     הראיון המלא עם שי-לי שינדלר בגיליון יולי של גו סטייל

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד