מיס דייזי: הגיע הזמן שתכירי את החברה הכי טובה של הגוף שלך

האם אפשר לקיים יחסי מין מהנים ובטוחים ללא גלולות? הטכנולוגיה פוגשת את הטבע עם מחשבון פוריות למניעה ותכנון של היריון בדרך לא פולשנית וללא כל תופעות לוואי

דייזי תאפשר לך לקיים יחסי מין בידיעה מתי את מבייצת ומתי לא - ועל הדרך תאפשר לך ללמוד ולהכיר את עצמך (צילום: דייזי)
דייזי תאפשר לך לקיים יחסי מין בידיעה מתי את מבייצת ומתי לא - ועל הדרך תאפשר לך ללמוד ולהכיר את עצמך (צילום: דייזי)

קחי דקה לעצמך ותחשבי: מתי יצא לך להסתכל למישהו בעיניים, לפגוש מישהו ברחוב, לשבת עם חברה בבית קפה בלי שיחצוץ ביניכן מסך? לא זוכרת? גם אנחנו. נדמה שככל שהטכנולוגיה מתפתחת, כך אנו מתרחקות יותר מעצמנו, ופעולות שבעבר היו מובנות מאליהן הולכות ונעלמות. השימוש ברשתות החברתיות מרחיק אותנו מהחברות האישית, הטבעית, הבלתי אמצעית - זו שמלווה במגע, בשמיעה, בריח - שבעבר אפיינה את היומיום שלנו. החברים והחברות שלנו נמצאים בתוך המסך, ההתכתבות בצ'אטים לא מאפשרת לנו להכיר את הקול של מי שאנחנו מדברות איתו, ולפעמים מרוב פילטרים אנחנו כבר לא יודעות איך אנחנו נראות באמת. אנחנו הולכות ומתרחקות מעצמנו.

 

האם את מוכנה להתקרב לעצמך?

אותה מגמה של התרחקות מעצמנו נכונה גם בכל הנוגע לבריאות שלנו. אנחנו נוטלות תרופות נגד כאב בלי לברר מה מקורו. נוטלות כדורים להרגעת חרדות בלי להבין מהיכן צמחה החרדה. נוטלות גלולות נגד היריון כדי לא להיכנס להריון – ולא אחת משלמות על תחושת הביטחון הזאת מחיר פיזי ונפשי לא קל.

 

ככל שאנחנו מתמסרות לטכנולוגיה ולתרופות, כך אנחנו מתרחקות מעצמנו ומגופנו - מהדרך הכי טבעית והכי בריאה שאנחנו יכולות לחיות. נכון, אנחנו לא יכולות לשנות את העולם ואין ספק שאינסטגרם יכול להיות מתגמל למדי. ובכל זאת, כדאי שתדעי שבכל הנוגע לגוף שלנו - אנחנו בשיאה של המהפכה הטבעית!

 

מה קורה כשהטכנולוגיה פוגשת את הטבע? אילו הזדמנויות עומדות לפנייך כתוצאה מהמפגש הזה? האם אפשר לקיים יחסי מין ללא גלולות? והתשובה היא: כן, יש, והאמת היא שהפתרון נמצא אצלך.

 

האם את מוכנה להתחבר לגופך?

מגיל צעיר רובנו מתנהלות על פי מרשמי רופאים לגלולות. האם אי פעם חשבת לעצמך שלא לכל אחת מתאימה גלולה למניעת היריון? האם ידעת שבעת שימוש בגלולות יש לערוך בדיקות דם למעקב כדי למנוע נזקים אפשריים לגוף או לנפש?

 

האם אי פעם פגשת רופא או רופאה שהמליצו לך להכיר את עצמך, או במילים אחרות: לזהות מה מתרחש אצלך בגוף בזמן ביוץ? ולא, אנחנו לא תמימות, ויודעות שכשעושים אהבה עושים אותה מכל הלב. אבל אנחנו גם יודעות שדייזי תאפשר לך לקיים יחסי מין בידיעה מתי את מבייצת ומתי לא - ועל הדרך תאפשר לך ללמוד ולהכיר את עצמך.

 

מבוססת על אלגוריתם שמאחוריו ניסיון של מעל 30 שנה והוא בעל רמת ודאות של 99.3% (צילום: דייזי)
  מבוססת על אלגוריתם שמאחוריו ניסיון של מעל 30 שנה והוא בעל רמת ודאות של 99.3%(צילום: דייזי)

   

  האם את מוכנה להתחבר לדייזי 2.0?

  דייזי 2.0 היא מחשבון פוריות למניעה ותכנון של היריון בדרך הטבעית, לא פולשנית וללא כל תופעות לוואי. היא מבוססת על אלגוריתם שמאחוריו ניסיון של מעל 30 שנה והוא בעל רמת ודאות של 99.3%. לדייזי 2.0 עיצוב חדשני, חיבור Bluthooth לאפליקציה וסוללה נטענת.

   

  דייזי תוכננה מתוך מטרה לעזור לנשים להכיר את עצמן ואת המחזור החודשי האישי שלהן, כך שאת יכולה להיות בטוחה שלצד הטכנולוגיה והביטחון את בוחרת באפשרות הכי טבעית והכי בריאה לגופך.

   

  רוצה לדבר איתנו?

  אנחנו נשמח. הצוות שלנו מורכב מנשים בלבד ומונע מתוך אידיאולוגיה של העצמה נשית. כי מי אם לא אישה תבין אותך הכי טוב? אנו בטוחות שלשנות הרגלים של שנים זה לא דבר קל, ונכון שהרגלים של שנים קשה להפסיק - אבל קל להתרגל להרגלים נכונים. וכן, אנחנו בטוחות גם שאת חוששת ויש לך שאלות. לכן אנחנו כאן בשבילך - לייעץ, להגיב, לענות ולהסביר. ואת בהחלט מוזמנת להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם מהנשים שכבר הצטרפו למהפכה הטבעית שלנו.

   

  אז תגידי שלום לדייזי - החברה הכי טובה שלך:

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד