צילום: שי יחזקאל

עם פנים מורמות לעתיד: בצוואר מתוח וכפות ידיים חלקות

מוטרדת ממראה עור הפנים שלך, אבל פוחדת מניתוחים כואבים? טיפולי אסתטיקה באמצעות מכשור חדיש וחומרים מתקדמים יחסכו ממך כאב וזמן החלמה

Ultherapy הוא הטיפול הלא פולשני היחיד המאושר על־ידי ה־FDA האמריקאי להרמה ומתיחה של העור באזור הפנים, הגבות, הצוואר, הסנטר והמחשוף (צילום: מרפאת ד"ר עמי איל)
Ultherapy הוא הטיפול הלא פולשני היחיד המאושר על־ידי ה־FDA האמריקאי להרמה ומתיחה של העור באזור הפנים, הגבות, הצוואר, הסנטר והמחשוף (צילום: מרפאת ד"ר עמי איל)

בזמן האחרון את לא ממש מרוצה ממה שאת רואה במראה. העור נראה נפול והקמטוטים נראים עמוקים יותר. את גם יודעת שזאת נקודת הזמן שבה כבר שום קרם, יעיל ככל שיהיה, לא יצליח להחליק, למתוח, למצק ולהחזיר את השעון לאחור. חושבת שהדרך היחידה להצערת עור הפנים שלך חייבת להיות כרוכה בניתוח פולשני המלווה בסיכונים, זמן החלמה ממושך וכאבים? תתקדמי לגישה המודרנית. טיפולי האסתטיקה שמבצע ד"ר עמי איל, מומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב, יזם וטייס לשעבר בחיל האוויר, באמצעות מכשור חדיש וחומרים מתקדמים ביותר, עשויים לחסוך ממך את תלאות הניתוח ולהקנות לך עור צעיר ומתוח עם תוצאות מיידיות שמחזיקות לאורך זמן. לדבריו, מאחורי קיצור הדרך היעיל הזה תמצאי מכשיר מתקדם העונה לשם ULTHERA, שמכונה גם "היהלום של ההרמה והמתיחה הלא פולשנית".

 

ד"ר עמי איל. מומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב, יזם וטייס לשעבר בחיל האוויר (צילום: ד"ר עמי אייל)
  ד"ר עמי איל. מומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב, יזם וטייס לשעבר בחיל האוויר

   

  אולטרה טכנולוגיה מהפנים ועד המחשוף

  "Ultherapy הוא הטיפול הלא פולשני היחיד המאושר על־ידי ה־FDA האמריקאי להרמה ומתיחה של העור באזור הפנים, הגבות, הצוואר, הסנטר והמחשוף", מסביר ד"ר איל. "הטכנולוגיה פורצת הדרך הזאת מבוססת על אנרגיית גלי אולטרסאונד הממוקדים לעומק המדויק בעור, וזאת – לראשונה - ללא חתך או פגיעה כלשהי בשטח פני העור. זהו הטיפול האסתטי היחיד שאינו פולשני ותוצאותיו הן הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח. כמו כן, זהו הטיפול היחיד שאושר על ידי ה־FDA להרמת העור ולטיפול ספציפי באזור המחשוף, וגם היחיד שאושר על ידי ה־FDA לשימוש באולטרסאונד להדמיית רקמות במהלך הטיפול לצורך דיוק ומיקוד".

   

  איך זה עובד: הטכנולוגיה מבוססת על אנרגיית גלי אולטרסאונד ממוקדים החודרים לעומק בעור שבו מטפלים בדרך כלל מנתחים פלסטיים במהלך הניתוחים האסתטיים, אך בניגוד להם, ב־Ultherapy לא נעשה חתך או מתבצעת פגיעה כלשהי בשטח פני העור. כמו כן, בניגוד ללייזר, גלי רדיו וטכנולוגיות אחרות, טכנולוגיית Ultherapy אינה פוגעת בשטח העור אלא מחדירה את האנרגיה לעומק האופטימלי תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק הנדרשים לבניית הקולגן.

   

  אנרגיה זו מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ומחזקת את הקולגן המוחלש. השימוש בהדמיית אולטרסאונד מאפשר לוודא לכל אורך הטיפול כי אנרגיית גלי האולטרסאונד מועברת בצורה בטוחה ויעילה, ובעומק המדויק הנדרש לבניית קולגן חדש, כדי לייצר אפקט מתיחה מרשים.

   

  מתי רואים תוצאות: אפשר לראות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, אבל התוצאות המשמעותיות ייראו רק כעבור שלושה חודשים לערך, כשהקולגן ה"עייף" יוחלף בקולגן החדש. הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר, וכן מחדש ומחליק את העור באזור המחשוף. "ראוי להדגיש כי תוצאות הטיפול ב־Ultherapy אינן זהות לאלה של ניתוח מתיחת פנים", מסביר ד"ר איל. "אך הוא מספק חלופה יעילה למי שאינה מוכנה עדיין לניתוח, וכן למטופלות שעברו ניתוחים אסתטיים ומבקשות להאריך את אפקט המתיחה שלאחר הניתוח".

   (צילום: מרפאת ד"ר עמי איל)

    

   סינרגיה יעילה לחידוש העור

   אבל בחיים, כידוע, רצוי לא להסתמך רק על גורם אחד. לדברי ד"ר איל, הקידמה מאפשרת לנו כיום לשלב טכנולוגיות לייזר שלכל אחת מהן חוזקה משלה, ובעזרת הסינרגיה שנוצרת כתוצאה מהשילוב שלהן - להפיק את המירב עבור העור שלך. "טיפול נוסף מומלץ יכלול שילוב טכנולוגיות באמצעות מכשיר הפוטולייזר M22", הוא מסביר. "חידוש וקילוף עור ייעשו באמצעות פוטו־פרקשנל ופוטו־ריג'וביניישן, טכנולוגיות שקיבלו אף הן את אישור הבטיחות של ה־FDA והוכחו כמספקות תוצאות יעילות. מדובר בטכנולוגיות מתקדמות לחידוש העור, המאפשרות תוצאות מרחיקות לכת בטיפול במגוון בעיות של הזדקנות העור, ובהן כתמי גיל ושמש, נגעי כלי דם, מרקם וגוון עור לא אחידים".

    

   איך זה עובד: טכנולוגיית חידוש העור הייחודית הזאת כוללת שני פתרונות: IPL (הבזקי אור עוצמתיים) וקילוף עור ResueFXTM ללא פציעה, המאפשר לטפל הן בגוון העור והן במרקם העור באותו הטיפול. הטיפול אינו דורש זמן התאוששות או החלמה ותוכלי לעבור אותו אפילו בהפסקת הצהריים וללאחר מכן לחזור לשגרת יומך.

    

   חומרי מילוי מתקדמים לכפות ידיים צעירות

   ועכשיו, אחרי שהבנת שיש פתרונות טכנולוגיים יעילים להצערת עור הפנים, הצוואר והמחשוף ללא ניתוח, ד"ר איל חושב שאולי כדאי שתעיפי מבט על כפות הידיים שלך. "כפות הידיים הן חלק משמעותי מארסנל התכשיטים של האישה והן מהאיברים שמרמזים באופן בולט על גילה", הוא מסביר. "מאחר שאנו חיים במדינה חמה ולא תמיד מקפידים על שימוש בתכשירים מסנני קרינה על עור הידיים, עלולים להיווצר עם הגיל כתמים על כפות הידיים. כמו בשיזוף, הם נוצרים כאשר המלנוציטים מפרישים מלנין וכך נוצרים הכתמים. כמו כן, עם ההזדקנות קורה תהליך נוסף - הידלדלות השומן בכפות הידיים, וכך כלי הדם הופכים בולטים יותר והמרקם האחיד והיפה של העור נפגע".

    

   במילים פשוטות, עור פנים צעיר, מהודק, קורן ומתוח הוא בהחלט שאיפה ראויה, אבל חשוב לא פחות לדאוג גם להצערת עור כפות הידיים. לדברי ד"ר איל, כיום באמצעות שילוב בין טכנולוגיות לייזר ומילוי אפשר לפתור את הבעיה בקלות רבה.

    

   חשוב לא פחות לדאוג גם להצערת עור כפות הידיים (צילום: מרפאת ד"ר עמי איל)
    חשוב לא פחות לדאוג גם להצערת עור כפות הידיים

     

    טיפולי לייזר: ב־2־3 טיפולים בני 20־30 דקות כל אחד, אפשר להשיג תוצאה יפה ולהעלים את הכתמים.

    טיפולי מילוי: ניתן להזריק לכפות הידיים חומרי מילוי כדי ליצור שכבת עור אחידה. טיפולים אלה נעשים באמצעות מחט מיוחדת בשם "קנולה" שהקצה שלה מעוגל ולא חד במטרה למנוע שטפי דם. ישנם חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית וכיום ישנם גם חומרי מילוי על בסיס סידן, שנוסף על המילוי עצמו גם מגרים את העור ומעודדים את ייצור הקולגן, ובכך תורמים לחידוש ולהצערת עור כפות הידיים.

     

    הטיפול אינו כואב והתוצאה מיידית, אפשר לראות את השינוי כבר בתום הטיפול אם כי ההחלמה המלאה אורכת כמה שבועות. התוצאות מחזיקות מעמד עד כשנה ואז מומלץ להגיע למרפאה לטיפולי תחזוקה.

     

    מרפאת ד"ר עמי איל:

    בית הרופאים, רחוב הברזל 11, רמת החי"ל

    לפרטים ומידע נוסף:  1-700-700-258

     

     

    הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
    הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד