הכלה מהסטורי: נטע אלחימיסטר עונה על שאלון זוגיות צפוף

רגע לפני שאושיית האינסטגרם, הדוגמנית ובעלת מותג אופנה מתחתנת עם הכדורגלן רמי גרשון, הושבנו אותה למשחק never ששום מסיבת רווקות לא שלמה בלעדיו

נטע אלחימיסטר מגישה את המדריך השלם לצילום בים
נטע אלחימיסטר. "אני ממש לא מהנועזות. אם מישהו ישתלט לי על הנייד הוא לא ימצא בו שום דבר מעניין" (צילום: אלכס פקין, סגנון: שירן מניה)
נטע אלחימיסטר. "אני ממש לא מהנועזות. אם מישהו ישתלט לי על הנייד הוא לא ימצא בו שום דבר מעניין" (צילום: אלכס פקין, סגנון: שירן מניה)
"אני זוכרת שמהרגע הראשון שראיתי את רמי ידעתי שאני רוצה אותו" (צילום: אלכס פקין, סגנון: שירן מניה)
"אני זוכרת שמהרגע הראשון שראיתי את רמי ידעתי שאני רוצה אותו" (צילום: אלכס פקין, סגנון: שירן מניה)

במאי 2018, במהלך חופשה במלדיביים, הכדורגלן רמי גרשון (30) הציע לנטע אלחימיסטר (25) נישואים. השניים עומדים להינשא השבוע, ב־13 ביוני, ואנחנו תפסנו אותם לשאלון היכרות - בו בדקנו עד כמה הם מכירים זה את זה. אחד מהמשחקים הוא "לעולם לא" - Never, שעליו ענתה נטע:

 

המשחק: NEVER: קלאסיקה של מסיבת רווקות (תזכורת: מי שאף פעם לא עשתה - שותה!)

אילו  האמירות של המשחק, אנחנו אמרנו - ונטע הגיבה להן

 

אף פעם לא התחלנו עם בחור

"אפשר להגיד שאני קצת התחלתי עם רמי. הוא אמנם היה הראשון ששלח לי הודעה בפייסבוק, אבל זה היה כשהייתי בת 16 וזה לא הוביל לכלום כי באותה תקופה היה לי חבר מהתיכון. כשהייתי בת 20, אחרי שנפרדתי מבן הזוג הרציני הראשון שלי (הזמר לירן דנינו), חבר משותף של שנינו אמר לי שאני ורמי תפורים זה לזו. אז כתבתי לרמי הודעה 'היי, מה קורה?' רמי שיחק אז בבלגיה אבל הוא מיד ענה לי. המשכנו להתכתב כמה חודשים, עד שהוא הגיע לביקור בישראל והשאר היסטוריה".

 

אף פעם לא התאהבנו במבט ראשון

"זה דווקא קרה לי פעמיים: עם לירן ועם רמי. להתאהב זו מילה מאוד גדולה ומאוד פתוחה לפרשנויות, אבל אני זוכרת שמהרגע הראשון שראיתי את רמי ידעתי שאני רוצה אותו".

 

"למה שאני אשחה בעירום? בשביל מה יש בגדי ים?" (צילום: אלכס פקין, סגנון: שירן מניה)
  "למה שאני אשחה בעירום? בשביל מה יש בגדי ים?"(צילום: אלכס פקין, סגנון: שירן מניה)

   

  אף פעם לא אמרנו  למישהו "אני אוהבת אותך" לפני שהוא אמר לי

  "אצלי זה לגמרי נכון, אבל זה לא בגלל שאני חושבת שזה התפקיד של הגבר. זו פשוט יכולה להיות סיטואציה מאוד לא נעימה אם את אומרת את זה והוא לא אומר לך בחזרה. לשמחתי, עם רמי לא הייתי צריכה לחכות הרבה זמן. אחרי שהיינו חודש וחצי ביחד, כשטסתי אליו לבלגיה, הוא אמר לי שהוא אוהב אותי לפני שהלכנו לישון. כמובן שעניתי: 'גם אני אוהבת אותך'".

   

  אף פעם לא קנינו לבן הזוג משהו שהוא לא אהב

  "לי ולרמי יש הסכם שבימי הולדת, במקום להפתיע, כל אחד קונה לשני משהו שהוא ביקש מראש. זה נובע מכך שפעם לא הבנתי במותגים ומבחינתי לקנות תיק שעולה 400 שקל נחשב טירוף. היום מותגים יותר מדברים אליי. מצד שני, עדיין קשה לי להוציא סכומים אסטרונומיים על חפץ, אז הרעיון הוא להשתמש ביום ההולדת כתירוץ. ביום ההולדת האחרון שלי, למשל, רמי קנה לי תיק של שאנל שעולה בסביבות 10,000 שקל. אני קניתי לו מזוודה של לואי ויטון".

   

  אף פעם לא עשינו סלפי במקלחת

  "אני ממש לא מהנועזות. אם מישהו ישתלט לי על הנייד הוא לא ימצא בו שום דבר מעניין. אני סופר־פחדנית. אני מחליפה את הסיסמאות שלי לעתים קרובות, ואני בחרדה מאז הפרשה עם עדן. מעולם גם לא התפתיתי לשלוח לבן הזוג שלי תמונות עירום, אפילו כשרמי גר בחו"ל וניהלנו קשר בשלט רחוק. מה שהחזיק אותנו היו שיחות הווידיאו".

   

  עם כל החברות במסיבת הרווקות (צילום: מתוך האינסטגרם של neta_alchimister@ )
   עם כל החברות במסיבת הרווקות(צילום: מתוך האינסטגרם של neta_alchimister@ )

    

   אף פעם לא שחינו בעירום

   "למה שאני אשחה בעירום? בשביל מה יש בגדי ים? בעיקר כשיש היום בגדי ים כל כך יפים. אני מכירה למשל מישהי שמייצרת אחלה בגדי ים..."

    

   אף פעם לא עשינו טיול אחרי צבא

   "דווקא עשיתי. זה היה חמישה חודשים אחרי שהשתחררתי. אני ונועה הקמנו בדיוק את 'בננהוט' וטסנו יחד עם עוד כמה חברות למקסיקו וקוסטה־ריקה למשך חודש. זו הייתה המקפצה שלנו לעסק. צילמנו בחופים המרהיבים וקיבלנו המון לייקים באינסטגרם ממקסיקנים. זה העלה לנו משמעותית את מספר העוקבים".

    

   אף פעם לא נפל לנו הנייד לשירותים

   "לא לשירותים, אבל כן לבריכה. זה קרה כשהייתי עם רמי בחופשה ביוון. הוא ביקש שאזרוק לו מגבת ולא שמתי לב שהנייד שלי היה בתוכה. כשאני נזכרת בזה עכשיו בא לי למות. רמי מיד צלל להוציא את הטלפון, הביאו לי אורז, אבל שום דבר לא עזר. מזל לפחות שאת רמי בכלל לא מעניין אינסטגרם, אז במשך כל החופשה נכנסתי לחשבון שלי מהטלפון שלו".

    

   "את רמי בכלל לא מעניין אינסטגרם" (צילום: אלכס פקין, סגנון: שירן מניה)
    "את רמי בכלל לא מעניין אינסטגרם"(צילום: אלכס פקין, סגנון: שירן מניה)

     

    אף פעם לא שידכנו חברה שלנו למישהו

    "לא יצא לי. מה שכן, רמי הוא מלך השידוכים. אין מצב שהוא פוגש מישהו או מישהי פנויה בלי להריץ לעצמו בראש את מי הוא יכול להכיר להם. הוא אפילו שידך פעם את אחותי הגדולה לחבר שלו, אבל זה לא הסתדר".

    רמי בתגובה: "בינתיים הכישורים שלי לא ממש הוכיחו את עצמם. לצערי, כל זוג ששידכתי נפרד בסוף".

     

    • הראיון המלא ועוד משחקי מסיבת רווקות עם נטע אלחימיסטר מתפרסמים בגיליון "לאשה" החדש, השבוע בדוכנים

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד