רוח סקנדינבית: TRADITION&
בחלל ה־SOCIAL של פיטרו

צבעים מרגשים, קימורים חושניים ושיתופי פעולה עם מעצבים נחשבים: הקולקציה של TRADITION& מציגה ריהוט בהזמנה מיוחדת לצד אייקונות עיצוב סקנדינבי

מוגש מטעם "פיטרו"

|

27.05.19 | 09:03

צבעים מרגשים, קימורים חושניים ושיתופי פעולה עם מעצבים נחשבים. הקולקציה של בית העיצוב הדני TRADITION& (צילום: TRADITION&)
צבעים מרגשים, קימורים חושניים ושיתופי פעולה עם מעצבים נחשבים. הקולקציה של בית העיצוב הדני TRADITION& (צילום: TRADITION&)
 פריטי ריהוט בהזמנה מיוחדת לצד אייקונות עיצוב סקנדינבי מהמאה ה־20 (צילום: TRADITION&)
פריטי ריהוט בהזמנה מיוחדת לצד אייקונות עיצוב סקנדינבי מהמאה ה־20 (צילום: TRADITION&)

לאחרונה ניתן לשים לב למגמה בולטת בעולם העיצוב המשרדי: הדגש כעת ניתן ליצירת חללים הרמוניים, המשלבים בין ביזנס לפלז׳ר ומרגישים יותר טוב מבבית. הצהרת הכוונות המשמעותית ביותר בנושא נצפתה בשבוע העיצוב האחרון במילאנו, כשלא ניתן היה לאתר ולו ביתן אחד שהוקדש לריהוט משרדי בלבד - לראשונה בתולדות היריד.

 

כאן נכנס לתמונה חלל ה־SOCIAL של פיטרו, המציג אסופת רהיטים אווירתיים שמפיחים חיים בחלל ומגיעים מהמותגים המובילים בעולם, אלו הם ה־SOCIAL ESSENTIALS.

 

 TRADITION& - לרהט כמו העם המאושר בעולם

צבעים מרגשים, קימורים חושניים ושיתופי פעולה עם מעצבים נחשבים: כל אלו ועוד מרכיבים את הקולקציה של בית העיצוב הדני TRADITION&, המציג פריטי ריהוט בהזמנה מיוחדת לצד אייקונות עיצוב סקנדינבי מהמאה ה־20.

 

אין ספק שקופנהגן הפכה זה מכבר ליעד נחשק ברמה עולמית וכולם רוצים קצת מהשילוב המשמח בין קלאסיקה אירופאית להלך רוח קליל וקהילתי שהבירה הדנית מצטיינת בו כל־כך. TRADITION& מספקת בדיוק את זה על־ידי עבודה צמודה עם כמה מהמעצבים הנחשבים בעיר וקולקציית ריהוט טקסטילית המתבלטת בזכות שימוש נבון בחומרים כמו קטיפה, עץ ושיש.

 

מימין: Catch של Jaime Hayon; משמאל: Shuffle של Mia Hamborg (צילום: TRADITION&)
  מימין: Catch של Jaime Hayon; משמאל: Shuffle של Mia Hamborg

   

  בין הפריטים הבולטים ניתן למצוא את אחד מסמלי העיצוב הסקנדינבי, ספת Mayor שעיצבו Arne Jacobsen ו־Flemming Lassen בשלהי שנות ה־30; דיאלוג גיאוגרפי בין איטליה ליפן בדמות ספת Isole של Luca Nichetto עם Nendo ושולחן קפה שובה לב המזכיר משחקי הרכבה מעץ וזמין גם ב״גרסה למבוגרים״ משיש שחור, בעיצוב Mia Hamborg.

   

  ראוי לציון גם שיתוף הפעולה המתמשך עם Jaime Hayon הספרדי, שנקודת מבטו המשעשעת וסגנונו המלוטש הולידו כמה מההיילייטים של הקולקציה: כסא בהשראת פיל, מנורה בצורת פטריה וכורסא שמנדבת חיבוק מנחם.

   

  בואו לבקר ולהתחבק!

   

  מתחם פיטרו

  הסדנא 13 חולון

  לאתר >>

  לפייסבוק >>

  לאינסטגרם >> 

   

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד