היופי שבגיאומטריה: המותג ARPER בחלל ה־SOCIAL של פיטרו

בשבוע העיצוב חשפה החברה את הקונספט החדש שלה, (SOFT(ER: אביזרים שעוצבו כדי להחמיא לריהוט ולייצר דיאלוג של שימושים ופתרונות אחסון חדשים עם ערך אסתטי

מוגש מטעם "פיטרו"

|

27.05.19 | 08:55

ARPER מציגה סביבת עבודה יפהפיה, שקטה ואינטואיטיבית המשתלטת על הבלאגן (צילום: ARPER )
ARPER מציגה סביבת עבודה יפהפיה, שקטה ואינטואיטיבית המשתלטת על הבלאגן (צילום: ARPER )

חללי העבודה של ההווה והעתיד מתמקדים בעיצוב אנושי שנותן מענה עמוק לצרכי העובדים ומתייחס לכל הפרמטרים המשפיעים על מצב הרוח.

 

הדגש כעת ניתן ליצירת חללים הרמוניים המציבים את המשתמשים במרכז. הצהרת הכוונות המשמעותית ביותר בנושא נצפתה בתערוכת גוגל בשבוע העיצוב במילאנו, "A Space for Being", שהוכיחה מדעית את השפעתם של חללי העבודה על רגשות השוהים בהם. המבקרים עברו בין החללים עם צמיד שמדד את תחושותיהם המשתנות בהתאם לסגנון ולחומרים.

 

כאן נכנס לתמונה חלל ה־SOCIAL של פיטרו, המציג אסופת רהיטים אווירתיים שמפיחים חיים בחלל ומגיעים מהמותגים המובילים בעולם, אלו הם ה־SOCIAL ESSENTIALS.

 

ARPER - חללי עבודה נעימים יותר

בתחילת המילניום החליטו בני משפחת Feltrin למקד את אטלייה הריהוט שלהם, ARPER, בגישה עיצובית במקום יצרנית. ההחלטה התבררה כנכונה מאד והחברה הפכה במהרה לשחקנית בולטת בתחום, הידועה בזכות רהיטיה המדוייקים והצבעוניים, וגישתה שמציבה את המשתמשים במרכז.

 

בשבוע העיצוב שהתקיים באפריל חשפה החברה את הקונספט החדש שלה, (SOFT(ER, הצהרת כוונות דרך ריהוט: מגוון סביבות עבודה ומפגש בפלטת צבעים של זריחה ושקיעה. אביזרים שעוצבו כדי להחמיא לריהוט ולייצר דיאלוג של שימושים ופתרונות אחסון חדשים שמצליחים לשמור על הערך האסתטי המזוהה של הרהיטים.

 

רהיטים מדוייקים וצבעוניים, וגישה שמציבה את המשתמשים במרכז (צילום: ARPER )
  רהיטים מדוייקים וצבעוניים, וגישה שמציבה את המשתמשים במרכז(צילום: ARPER )

   

  ARPER הציגה סביבת עבודה המתעלה על קודמותיה: יפהפיה, שקטה ואינטואיטיבית, משתלטת על הבלאגן, דינמית ופרסונלית - וכל זה בצניעות ובביטחון בצורות הגיאומטריות עליהן נשען העיצוב שנים רבות. אין צורך להמציא את הגלגל, אלא להתמקד בהלך הרוח של האנשים השוהים בחלל. האידיאולוגיה האנושית של ARPER התגלמה במלואה: Evolution instead of Revolution.

   

  בין הפריטים המזוהים ביותר עם הערכים הללו ניתן למצוא את PARENTESIT, משפחת מחיצות אקוסטיות יפהפיות בעיצוב Lievorre Altherr Molina שהופכות את המענה הפונקציונלי לקסם.

   

  בואו לראות ולחוות בחלל ה-SOCIAL של פיטרו!

   

  מתחם פיטרו

  הסדנא 13 חולון

  לאתר >>

  לפייסבוק >>

  לאינסטגרם >>

   

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד