מכתב אהבה לעץ: VERY WOOD בחלל ה־SOCIAL של פיטרו

מלאכת יד משובחת, תשומת לב לפרטים ועבודה עם חומרים טבעיים ואיכותיים: כמו עצים ביער. האוסף הצומח של VERY WOOD מציג רהיטים בעלי אופי אינדיבידואלי

מוגש מטעם "פיטרו"

|

27.05.19 | 08:54

פתרונות הישיבה המרעננים של VERY WOOD מיועדים לחללי אירוח חוץ. התוצאה הופכת ליער שלם (צילום: VERYWOOD)
פתרונות הישיבה המרעננים של VERY WOOD מיועדים לחללי אירוח חוץ. התוצאה הופכת ליער שלם (צילום: VERYWOOD)
קונסטרוקציות עץ מסורתיות. כסא, כסא לאונג' וכסא נדנדה (צילום: VERYWOOD)
קונסטרוקציות עץ מסורתיות. כסא, כסא לאונג' וכסא נדנדה (צילום: VERYWOOD)
משרדים רבים משלבים היום בין סביבות העבודה המושקעות שלהם לחללי חוץ המשמשים לפעילויות ומפגשים חברתיים, ואף כאלה הנפתחים לציבור הרחב וממצבים את החברות כחלק מהקהילה. לאור התפתחות זו, גם עיצובם של חללי האירוח הציבוריים משתנה מקצה לקצה. על מנת שפעילויות חוץ חברתיות ישתרשו בשגרה הקהילתית יש צורך ביצירת סביבה מעוצבת ונוחה.

 

כאן נכנס לתמונה חלל ה־SOCIAL של פיטרו, המציג אסופת רהיטים מעוצבים ואווירתיים המותאמים לחללי חוץ ומגיעים מהמותגים המובילים בעולם, אלו הם ה־SOCIAL ESSENTIALS.

 

VERY WOOD - חיבור מנצח בין המסורת האיטלקית וצמרת העיצוב של היום

פתרונות הישיבה המרעננים של VERY WOOD המיועדים לחללי אירוח וחוץ, זיכו את המותג הצעיר מבית GERVASONI בשם עולמי, בזכות החיבור החכם בין מסורות ייצור מצטיינות וצמרת העיצוב העכשווי.

 

ספת לאונג' עם משענת ארוגה ומושב מרופד נגד מים (צילום: VERYWOOD)
  ספת לאונג' עם משענת ארוגה ומושב מרופד נגד מים(צילום: VERYWOOD)

   

  מעצבים כדוגמת Patricia Urquiola, Marcel Wanders ו-Sebastian Herkner מוזמנים להגיע ו׳לשחק׳ עם החומר דרך ערכים של אהבה לעץ, מלאכת יד משובחת, תשומת לב לפרטים ועבודה עם חומרים טבעיים ואיכותיים, על טהרת ה־Made in Italy. התוצאה הופכת ליער שלם: ממש כפי שלכל גזע עץ יש גוון ומבנה הייחודי לו - כך גם האוסף הצומח מציג רהיטים בעלי אופי אינדיבידואלי ועם זאת החתימה הסגנונית של המותג נשמרת בין הקולות השונים דרך חומר הבסיס: עץ מכופף.

   

  בחלל ה־SOCIAL של פיטרו תמצאו את קולקציות UNAM ו־UNAM OUT שעיצב Sebastian Herkner בקווים בסיסיים, בטוחים ויציבים. היא כוללת כסאות לאונג' ואוכל, ספות קלילות ושלחנות קפה המשלבים שלדות עץ, משענות קלועות מחבל ימאים ומושבים מרופדים ועמידים במים ההופכים אותם לאידיאליים להצבה בחוץ.

   

  בואו לראות ולחוש בחלל ה־SOCIAL של פיטרו!

   

  מתחם פיטרו

  הסדנא 13 חולון

  לאתר >>

  לפייסבוק >>

  לאינסטגרם >>

   

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד