בארון של שירן כדר מילר: "רק בשנים האחרונות נוח לי עם הגוף שלי"

התמונות החושפניות הן בשביל עצמה, השמועות על החיים הפרועים הן המצאה ומעמד הסלב שלה ושל בעלה עומר מילר קיים רק באילת – מה גילינו אצל כוכבת הרשת

איתי יעקב

|

05.06.19 | 07:59

"לא מעניין אותי מה אנשים חושבים עליי. בעיניי יותר סקסי להיות בשקט ולשמור על עצמך ועל הראש והנפש שלך, מאשר לצאת למועדונים עד אמצע הלילה". שירן כדר מילר בביתה (צילום: ענבל מרמרי)
"לא מעניין אותי מה אנשים חושבים עליי. בעיניי יותר סקסי להיות בשקט ולשמור על עצמך ועל הראש והנפש שלך, מאשר לצאת למועדונים עד אמצע הלילה". שירן כדר מילר בביתה (צילום: ענבל מרמרי)
"מגיל צעיר היתה חשובה לי עצמאות כלכלית. אני רוצה משפחה וילדים, אבל בחיים לא אוותר על קריירה. יכולתי לשבת רגל על רגל בבית, אבל זה הדבר האחרון שאעשה. לא לעבוד זו לא אופציה מבחינתי". ביתם של שירן כדר מילר ועומר מילר (צילום: ענבל מרמרי)
"מגיל צעיר היתה חשובה לי עצמאות כלכלית. אני רוצה משפחה וילדים, אבל בחיים לא אוותר על קריירה. יכולתי לשבת רגל על רגל בבית, אבל זה הדבר האחרון שאעשה. לא לעבוד זו לא אופציה מבחינתי". ביתם של שירן כדר מילר ועומר מילר (צילום: ענבל מרמרי)
"הדהים אותי לגלות מה אנשים חושבים עליי בגלל שאני מקועקעת או לבושה חשוף או נשואה לעומר מילר" (צילום: ענבל מרמרי)
"הדהים אותי לגלות מה אנשים חושבים עליי בגלל שאני מקועקעת או לבושה חשוף או נשואה לעומר מילר" (צילום: ענבל מרמרי)
"כשפתחתי את חשבון האינסטגרם לפני מספר שנים, לא היתה לי שום כוונה למנף אותו לעסק. זה קרה באופן מקרי. עד היום מפתיע אותי כשאנשים רוכשים ממני צלחת" (צילום: ענבל מרמרי)
"כשפתחתי את חשבון האינסטגרם לפני מספר שנים, לא היתה לי שום כוונה למנף אותו לעסק. זה קרה באופן מקרי. עד היום מפתיע אותי כשאנשים רוכשים ממני צלחת" (צילום: ענבל מרמרי)
"לכל אחד יש בעצמו משהו שהוא לא אוהב. החשיפה עזרה לי מאוד" (צילום: ענבל מרמרי)
"לכל אחד יש בעצמו משהו שהוא לא אוהב. החשיפה עזרה לי מאוד" (צילום: ענבל מרמרי)

קיץ 2018 היה רותח במיוחד עבור האינסטגרמית וארט דירקטורית שירן כדר מילר. עמוד האינסטגרם שלה התפקע מתמונות שבהן היא מצולמת בבגדי ים ולנז'רי סקסיים, חלקן תמונות משותפות עם ה-BFF עדן פינס. בתמונה אחת היא מצולמת מהגב, חושפת ישבן עם זוג צמות ארוכות מהז'אנר שמדונה אימצה לאחרונה וגוף מכוסה קעקועים, באחרת היא יחד עם פינס בהלבשה תחתונה בסלפי מראה. התגובות ל"תמונות הפורנו שלי", כפי שהיא אומרת בחצי חיוך, היו ברובן חיוביות והשוו בין אושיית הרשתות החברתיות מישראל עם 48 אלף העוקבים, לקים קרדשיאן, האם הרוחנית עם 139 מיליון עוקבים.

 

 

לבושה חליפת פשתן דקיקה בגזרה רחבה ומשוחררת בדירתה המוארת קו ראשון לים שבמרכז תל אביב, בה היא מתגוררת עם בעלה השף עומר מילר, כדר מילר מסבירה כי הצורך להצטלם באופן זה לא נובע מתוך רצון לגרוף לייקים או מאג'נדה למתוח את גבולות השמרנות ברשתות החברתיות, אלא כצורך אישי בלבד. במילים אחרות: פשוט לחגוג לעצמה.

 

מגפונים, לואי ויטון. "נעלתי אותם לילה אחד כשעומר ואני יצאנו כל אחד בנפרד, ונתקעתי איתם כל הלילה כי לא הצלחתי להוריד אותם בכוחות עצמי. צריך ממש להפעיל כוח כדי להוציא אותם, אז הלכתי לישון עם המגפונים עד שהוא חזר הביתה" (צילום: ענבל מרמרי)
  מגפונים, לואי ויטון. "נעלתי אותם לילה אחד כשעומר ואני יצאנו כל אחד בנפרד, ונתקעתי איתם כל הלילה כי לא הצלחתי להוריד אותם בכוחות עצמי. צריך ממש להפעיל כוח כדי להוציא אותם, אז הלכתי לישון עם המגפונים עד שהוא חזר הביתה"(צילום: ענבל מרמרי)

   

  "כל חיי לא אהבתי את הגוף שלי ולא ידעתי להתלבש נכון. רק בשנים האחרונות אני מרגישה בנוח עם הגוף שלי", היא אומרת, "יש לי מבנה גוף של מותניים צרים ואגן רחב, וכל הזמן הסתרתי אותו. בעבר הייתי רזה יותר, אבל עם הגיל הגוף השתנה. התמונות האלה נועדו להראות לכולם ולעצמי שהכל בסדר עם הגוף שלי. תהליך פנימי של קבלה עצמית".

   

   

  דימוי גוף הוא נושא שמעסיק לא מעט את בני הזוג כדר מילר, שאקסהיביציוניזם הוא חלק בלתי נפרד מאישיותם. עומר, 39, שיתף את עוקביו לא אחת בהפרעות אכילה; שירן, או שירנקה כשם החיבה שלה, 34, מרגישה בנוח לשתף גם היא בסוגיות שבסך הכל מעסיקות את כולם.

   

  "עומר ואני התחתנו לפני שש שנים ומאז הוא מציע לי מדי שנה נישואים מחדש. בכל פעם הוא מפתיע אותי בטבעת חדשה שהוא בוחר. חלקן וינטג', את חלקן הוא מעצב יחד עם מעצבי תכשיטים" (צילום: ענבל מרמרי)
   "עומר ואני התחתנו לפני שש שנים ומאז הוא מציע לי מדי שנה נישואים מחדש. בכל פעם הוא מפתיע אותי בטבעת חדשה שהוא בוחר. חלקן וינטג', את חלקן הוא מעצב יחד עם מעצבי תכשיטים"(צילום: ענבל מרמרי)

    

   "הבחירה לדבר על זה ברשתות החברתיות משחררת. אתה מבין שאתה לא לבד", היא מודה, "לכל אחד יש בעצמו משהו שהוא לא אוהב. החשיפה עזרה לי מאוד. זה מתקשר גם לאתר החדש שלי, שבו החלטתי לפנות לייבוא ועיצוב בגדים. הגוף שלי השתנה וכיוון שלא היה לי נוח איתו, היה חשוב לי לייבא בגדים שמתאימים למגוון סוגי גוף של נשים. היום אני רגועה יותר, בטוחה, בוגרת ונשית. אני יכולה ללבוש בגדים נקיים בגזרות משוחררות, ולא מרגישה צורך להוכיח משהו לאף אחד".

    

   "החולצה הזו מלווה אותי ממסיבת הסיום של גן חובה. כולן הגיעו בשמלות לבנות, ואני עם סט של מיקי מאוס. זה הפריט היחיד שאני שומרת מהילדות, ויש לי סנטימנטים גדולים אליה. בחיים לא אזרוק אותה. בשלב מסוים גזרתי לה את הצווארון כי הראש שלי לא נכנס" (צילום: ענבל מרמרי)
    "החולצה הזו מלווה אותי ממסיבת הסיום של גן חובה. כולן הגיעו בשמלות לבנות, ואני עם סט של מיקי מאוס. זה הפריט היחיד שאני שומרת מהילדות, ויש לי סנטימנטים גדולים אליה. בחיים לא אזרוק אותה. בשלב מסוים גזרתי לה את הצווארון כי הראש שלי לא נכנס"(צילום: ענבל מרמרי)

     

    האתר החדש שלה הוא שלב אבולוציוני נוסף בהתפתחותה כאושיית רשת. כדר מילר היתה בין הראשונות להבין את הפוטנציאל המסחרי הגלום בעוקבים, ולפני ארבע שנים השיקה קולקציית כלי בית שיועדה לאנשים אשר פינטרסט הוא כל עולמם. אחר כך הגיעה שורה ארוכה של שיתופי פעולה מסחריים בתחומי העיצוב לבית והאופנה, עם חברות גדולות וקטנות כמו רנואר, נעמן, מדוזה, קסטיאל ואחרים, עד שלאחרונה הבינה כי היא רוצה להתמקד באופנה.

     

    "הגוף שלי השתנה וכיוון שלא היה לי נוח איתו, היה חשוב לי לייבא בגדים שמתאימים למגוון סוגי גוף של נשים. היום אני רגועה יותר, בטוחה, בוגרת ונשית. אני יכולה ללבוש בגדים נקיים בגזרות משוחררות, ולא מרגישה צורך להוכיח משהו לאף אחד". שירן כדר מילר בביתה (צילום: ענבל מרמרי)
     "הגוף שלי השתנה וכיוון שלא היה לי נוח איתו, היה חשוב לי לייבא בגדים שמתאימים למגוון סוגי גוף של נשים. היום אני רגועה יותר, בטוחה, בוגרת ונשית. אני יכולה ללבוש בגדים נקיים בגזרות משוחררות, ולא מרגישה צורך להוכיח משהו לאף אחד". שירן כדר מילר בביתה(צילום: ענבל מרמרי)

      

     לדבריה, כל הבגדים באתר מיובאים מאיטליה, אליה היא טסה מדי שלושה שבועות, כשרובם עוברים התאמה עיצובית אישית, כמו רקמה עם הכיתוב Sin With Me המופיעה על צווארון של חולצת כפתורים לבנה. הבגדים מיועדים לנשים בגילאים 40-20 ומגיעים בטווח מידות של XL-XS. בעתיד, היא מספרת, יורחב הטווח למידות הקצה XXS ו-XXL. בחודש הבא תושק חנות-שואורום בפסג' הוד המשופץ בתל אביב (שהיה בשנות ה-60 בית לבוטיקי האופנה הבולטים בתל אביב).

      

     תמונה של בני הזוג בביתם (צילום: ענבל מרמרי)
      תמונה של בני הזוג בביתם(צילום: ענבל מרמרי)

        

      "כשפתחתי את חשבון האינסטגרם לפני מספר שנים, לא היתה לי שום כוונה למנף אותו לעסק", מסבירה כדר מילר, "זה קרה באופן מקרי. עד היום מפתיע אותי כשאנשים רוכשים ממני צלחת".

       

      "אני מסכימה שדרוש אומץ לפתוח עסק חדש בתקופה הנוכחית, כשלא מעט מותגים ומעצבים סוגרים", היא מוסיפה, "אני מקווה שאני לא טועה, אבל אני מאמינה במה שאני עושה. אני לא חוששת ממה שקורה סביבי, כי יש לי את הדרך שלי. לפעמים זה נראה לי אמיץ מדי, אבל אני מאמינה בעצמי. מגיל צעיר היתה חשובה לי עצמאות כלכלית. אני רוצה משפחה וילדים, אבל בחיים לא אוותר על קריירה. יכולתי לשבת רגל על רגל בבית, אבל זה הדבר האחרון שאעשה. לא לעבוד זו לא אופציה מבחינתי. גדלתי בבית שבו אמא גידלה את הבנות ורק אבא עבד. מהרגע שאני זוכרת את עצמי ידעתי שלא אהיה בבית. קשה לי לחשוב על עצמי תלויה בכסף של מישהו אחר".

       

      "השעון הזה ניתן במתנה לאמא שלי מאבי כשנולדתי. הוא עבר אליי עם השנים ואני מאוד אוהבת אותו" (צילום: ענבל מרמרי)
       "השעון הזה ניתן במתנה לאמא שלי מאבי כשנולדתי. הוא עבר אליי עם השנים ואני מאוד אוהבת אותו"(צילום: ענבל מרמרי)

        

       היא נולדה וגדלה בראשון לציון כבת הצעירה מבין ארבע אחיות, ובגיל 17 כבר עברה לגור לבדה בתל אביב. לאופנה התגלגלה במקרה. תחילה עבדה בחנות משקפיים בשינקין, משם המשיכה לעבוד כעוזרת סטיילינג, מה שסלל את דרכה לקריירה עצמאית בתחום. אחר כך הגיע חשבון האינסטגרם והנישואים למילר בחתונה מתוקשרת כשבתפקיד הרב גיא פינס, מה שגם מינף את מעמדה בברנז'ה וברשתות החברתיות, שם השניים מקדמים זה את זה בפרגון תמידי. "האם הפכתי לדמות מפורסמת? לא ממש, אבל באילת אני סלב. עומר ואני מאוד אוהבים בקיץ לקפוץ לאילת לאיזה לילה, ואם אנחנו נכנסים במקרה לקניון, אנשים עוצרים אותנו לסלפי".

        

       "אני לא שותה קפה ואלכוהול. לא מעשנת. לא עושה סמים. ובשעה עשר בלילה הולכת לישון. מה קרה לשירן הפרועה? אף פעם לא הייתי כזו. אנשים כנראה השליכו את זה בגלל המראה שלי" (צילום: ענבל מרמרי)
        "אני לא שותה קפה ואלכוהול. לא מעשנת. לא עושה סמים. ובשעה עשר בלילה הולכת לישון. מה קרה לשירן הפרועה? אף פעם לא הייתי כזו. אנשים כנראה השליכו את זה בגלל המראה שלי"(צילום: ענבל מרמרי)

         

        את המיתוג האישי שלה עשתה לא מעט בזכות הופעתה החיצונית: השיניים הבולטות שמותגו באיורי ארנב שעיטרו את מוצריה ("יש לי אישיו עם השיניים. שלוש פעמים עשיתי יישור שיניים ואני עדיין לא אוהבת אותן, אבל מעולם לא קראו לי ארנבת") והגוף המקועקע שכבר 20 שנה היא מקפידה לתחזק אצל המקעקעת יוטה איצקביץ' מחיפה, מהמבוקשות בתחום.

         

        על הקיר בביתה של כדר מילר (צילום: ענבל מרמרי)
         על הקיר בביתה של כדר מילר(צילום: ענבל מרמרי)

          

          

         "יש לי דימוי של אדם פרוע, אבל זה רחוק ממני שנות אור", היא אומרת, "זה שאני מקועקעת לא אומר שאני עושה סמים. לפני כמה שנים היתה אפליקציה פופולארית שאנשים כתבו רכילות אנונימית (אפליקציית סיקרט, א"י). אתה יודע מה אנשים היו כותבים עליי?! הדהים אותי לגלות מה אנשים חושבים עליי בגלל שאני מקועקעת או לבושה חשוף או נשואה לעומר מילר".

          

         "פאוץ' סתמי שקניתי ויש עליו את אוסף הסיכות שלי מגיל 10" (צילום: ענבל מרמרי)
          "פאוץ' סתמי שקניתי ויש עליו את אוסף הסיכות שלי מגיל 10" (צילום: ענבל מרמרי)

           

          אז סתם נהנו לדבר?

          "אני לא שותה קפה ואלכוהול. לא מעשנת. לא עושה סמים. ובשעה עשר בלילה הולכת לישון. מה קרה לשירן הפרועה? אף פעם לא הייתי כזו. אנשים כנראה השליכו את זה בגלל המראה שלי".

           

          נהנית מהדימוי הזה?

          "לא מעניין אותי מה אנשים חושבים עליי. בעיניי יותר סקסי להיות בשקט ולשמור על עצמך ועל הראש והנפש שלך, מאשר לצאת למועדונים עד אמצע הלילה. אבל שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה ומה שסקסי בעיניו".

           

            

           ומה גילינו בארון ובבית של מיטל וינברג אדר?

           בארון של מיטל וינברג אדר: "לנטרל את הביקורת מבחוץ ומבפנים". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: ענבל מרמרי)
           בארון של מיטל וינברג אדר: "לנטרל את הביקורת מבחוץ ומבפנים". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: ענבל מרמרי)

            

            

            
           הצג:
           אזהרה:
           פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד