חופשה יפה: סלע שרלין סוגרת חודש מלכותי בריביירה הצרפתית

מלכת היופי ניצלה את חג הפסח ויצאה לטיול משפחתי מעבר לים, הרחק מהשגרה העמוסה והתובענית. איך היא מסכמת את החודש הראשון שלה עם הכתר?

סלע שרליןפורסם: 26.04.19 20:40
מלכת היופי לשנת 2019 סלע שרלין עם אמה (צילום: אלבום פרטי)
מלכת היופי לשנת 2019 סלע שרלין עם אמה (צילום: אלבום פרטי)
"לולא המשפחה, לא הייתי יוצאת לחופשה הזו. אני אוהבת להיות עסוקה" (צילום: אלבום פרטי)
"לולא המשפחה, לא הייתי יוצאת לחופשה הזו. אני אוהבת להיות עסוקה" (צילום: אלבום פרטי)
"יש לי הרבה רעיונות ומסרים להעיר בשנה הקרובה" (צילום: אלבום פרטי)
"יש לי הרבה רעיונות ומסרים להעיר בשנה הקרובה" (צילום: אלבום פרטי)
"מבחינתי החג הזה היה אפשרות לבלות עם האנשים שאני הכי אוהבת - המשפחה שלי" (צילום: אלבום פרטי)
"מבחינתי החג הזה היה אפשרות לבלות עם האנשים שאני הכי אוהבת - המשפחה שלי" (צילום: אלבום פרטי)

את הטור הזה אני כותבת לכן מאחת הריביירות האירופאיות. אני על ספינה מפוארת, ענקית ועמוסה, בני המשפחה שלי מסביבי, ים כחול לפני ואני מרגישה את התחושה החמקמקה הזו, שמאד קשה לי להגיע אליה: אני בחופשה. אם אתן עוקבות אחרי האינסטגרם שלי, ואני בטוחה שאתן עוקבות, אתן בטח כבר מבינות עם מי יש לכן עסק. אני אוהבת להיות עסוקה. להתאמן, להיפגש עם חברות, לטעום דברים חדשים, לצאת לרקוד.

 

השבוע אני גם סוגרת חודש שלם כמלכת היופי, חודש מלא בצפיפות של פגישות, ראיונות, צילומים, אימונים ועוד. זה היה חודש מרגש מאד בשני מישורים - התרגשתי כי זכיתי בתואר, והתרגשתי שזכיתי לכל הפירגון והחיבוקים החמים שהקיפו אותי. נחשפתי לעולם חדש של ראיונות טלוויזיה, צילומים, הפקות, והמון אנשי מקצוע שלא פגשתי בעבר. למדתי ואני עדיין לומדת המון דברים חדשים. יש לי הרבה רעיונות ומסרים להעביר במהלך השנה הקרובה, ואני מלאת מוטיבציה להתחיל לישם אותם. ויותר מהכל - אני עם הפנים קדימה לקראת ייצוג מדינת ישראל במיס יוניברס. אמנם לא היה לי רגע לנשום בחודש הזה, אבל אהבתי את זה. אני מרגישה שאני הכי פורחת כשאני עסוקה. גם אתן כאלו?

 

מלכת היופי סלע שרלין. מיישרת את מגדל פיזה (צילום: אלבום פרטי)
  מלכת היופי סלע שרלין. מיישרת את מגדל פיזה(צילום: אלבום פרטי)

  ואז הגיע פסח. והשבט המורחב שהוא המשפחה שלי, 13 איש דעתניים, שמחים ופעילים כמעט כמוני (חלקם יותר) הודיעו שלוקחים חופשה משפחתית על ספינה לכבוד יום ההולדת של סבתא שלי. בזמן שאתן תקראו את זה, הרביירה הצרפתית כבר תהיה מאחורי, כל הקניות שעשיתי בזארה ובמנגו בברצלונה כבר ילבשו לפחות פעמיים וכמה תמונות שלי עם קפה איטלקי משובח או מנסה ליישר את מגדל פיזה כבר יצוצו להן בפיד. זה כיף לקחת הפסקה לפעמים ועוד עם המשפחה שלך, אבל אם הם לא היו יוזמים את זה, כנראה לא הייתי יוצאת לחופשה לבד. אני אדם שנשאב לעשייה ולקחת חופש עבורי, לעשות הפסקה, זו לא החלטה שקל לי לעשות עבור עצמי.


  "אתגעגע לקפה האיטלקי המשובח" (צילום: אלבום פרטי)
   "אתגעגע לקפה האיטלקי המשובח"(צילום: אלבום פרטי)

   כרגע על הספינה יש בלגן ושמחה עם כל המשפחה שלי וכיף לנו ביחד. זה נותן לי כוחות מחודשים לתקופה של אחרי החגים, אני ממש מרגישה את המצברים שלי מתמלאים. אבל החג הזה הוא מבחינתי הרבה יותר ממנוחה וחופים מושלמים והאפשרות לפתוח כל בוקר בחדר הכושר שבספינה (אני לא מוותרת, גם בחופשה. אתן כבר מכירות אותי). מבחינתי החג הזה סיפק לי את האפשרות לבלות עם האנשים שאני הכי אוהבת ושאוהבים אותי. להיות בסביבה נטולת מתחים ושיפוט, היכן שנמצאים מי שמכירים אותי מאז ומתמיד. אז לא משנה אם נשארתן בבית, ירדתן לסיני או בחרתן לנקות את הראש באיזו ריביירה. מקווה שעשיתן את זה עם מישהו שאתן אוהבות, ושאוהב אתכן בחזרה.


   מוכנה לחזור לשגרה (צילום: אלבום פרטי)
    מוכנה לחזור לשגרה(צילום: אלבום פרטי)

     

    עוד מעט חוזרת לארץ,

    סלע

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד