מיזם הכושר והבריאות שהפך את אימוני הספורט לחוויה מהנה

FIT K, ארגון הספורט ואורח החיים הבריא, מביא לנו מהפכה בענף. איך משלבים ספורט, אורח חיים בריא וירידה במשקל עם הנאה? יצאנו לשטח כדי לראות

איך זה עובד? לחצו PLAY כדי לגלות
צילום: ליאור סוויסה
FIT K, ארגון הספורט ואורח החיים הבריא
FIT K, ארגון הספורט ואורח החיים הבריא
להפוך את הספורט לחוויה כייפית
להפוך את הספורט לחוויה כייפית

היום, יותר מאי פעם, קיימת מודעות לחשיבותן של פעילות גופנית ותזונה נכונה. כתוצאה מכך אנשים רבים ללא רקע ספורטיבי מנסים להשתלב במכוני כושר, סטודיואים לחיטוב או קבוצות, אך בפועל מתקשים להתמיד.

 

אלי אלימלך, יזם ומייסד פיט קיי ישראל מספר: "בנינו את המודל הייחודי מתוך הבנת הצורך במסגרת חברתית ופעילות ספורט מהנה, עם דגש על יחס אישי ותמיכה תזונתית בהתאם למטרות המתאמן".

 

"כבר במעמד ההרשמה מקבל כל מתאמן איש צוות שמלווה אותו לאורך כל התהליך, דואג לו ומתעניין בהשתלבותו  ובהתמדה שלו. בפיט קיי הדגש באימונים הוא קודם כל הנאה, אווירה כיפית ויחס אישי, גם בזמן האימון. לכל מתאמן מותאמת תוכנית בהתאם ליעדו (שיפור הכושר, ירידה במשקל, חיטוב וכו')".

 

"כאמור, חשובה לנו מאוד החוויה האישית של כל מתאמן, ולכן מחולקות הקבוצות עפ"י רמות קושי. מתחילים מקבוצת הבסיס - "קבוצת היסודות", אשר מותאמת לאנשים שלא ביצעו פעילות גופנית לפני כן. בהמשך, מתקדם כל מאמן לפי הרמה האישית שלו בהתייעצות עם איש הצוות המלווה אותו. כל הקבוצות פועלות במקביל, כך שתמיד אפשר לנוע ביניהן ולהתרשם".

 

"כיום אנחנו מונים 10 סניפים, עם מתאמנים רבים שירדו במשקל, למדו איך להתנהל נכון מבחינה תזונתית".

 

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד