להוציא מזרקים ולרשום: הטיפולים הכי מבוקשים בעולם האינסטגרם

כשהביקוש לתמונת אינסטה מושלמת עולה, הפעילוֹת הכבדות נוטשות את העריכה והפילטורים לטובת ההזרקות. מה למדנו מבלה חדיד, סלינה גומז וקיילי מינו

בלי עצמות לחיים (משמאל) / עם עצמות לחיים. בלה חדיד (צילום: John Phillips/GettyimagesIL)
בלי עצמות לחיים (משמאל) / עם עצמות לחיים. בלה חדיד (צילום: John Phillips/GettyimagesIL)

מכל הדברים שנאמרו על האינסטגרם, נראה שכולנו נסכים שהוא בעיקר יוצר מציאות, מעביר תמונת מצב אידילית, כזו שנכונה בדיוק לאותו הרגע. נו, אתן יודעות איך זה - כולם רגועים, מאושרים, מאובזרים במותגים ובחברים, ואיכשהו גם תמיד בחו"ל בזמן שאנחנו תקועות עמוק בארץ.

 

"אנחנו הפילטר של האינסטוש, הריטלין של הדור הנוכחי", מסביר ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית. " הגישה לא צריכה להיות תיקון פגמים אלא מִקסום, שִדרוג של המראה"

עם הזמן מודל היופי שניבט אלינו מהפיד הולך ומתרחק מאיתנו, ושום פילטר שבעולם לא מצליח להביא אותנו לתוצאות דומות. השפתיים של המצולמות תמיד בשרניות, המצח תמיד חלק, הגבות מורמות, קו הלסת חד והלחיים מלאות. קמטי חיוך בצידי הלחיים? זה פשוט לא קיים. באיזה פילטר הן משתמשות? האם כולן בעולם הזה מושלמות חוץ מאיתנו? אולי המצלמה שלנו פחות מוצלחת? איפה אנחנו בסיפור הזה? התשובה היא אחת: הזרקות.

 

"אנחנו הפילטר של האינסטוש, הריטלין של הדור הנוכחי", מסביר ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית. "כדי להגיע לתוצאה נכונה ומחמיאה הכי חשוב זה להבין את מבנה הפנים ולהכיר את היתרונות והמגבלות, וזאת כדי לתאם ציפיות ולא להתאכזב. הגישה לא צריכה להיות תיקון פגמים אלא אוגמנטציה, מִקסום, שִדרוג של המראה".

 

עשתה בערך הכל ואוחזת כעת בפני האינסטגרם המושלמות. רוזי הנטינגטון:

 

ואיך יודעים איפה להפסיק?

"חשוב לבחור רופא אמין ולסמוך עליו כשהוא אומר שעוד זריקה אחת זה יהיה מוגזם, ייראה פלסטי ומזויף. אנחנו רופאים, יש לנו אחריות כלפי המטופלות שלנו, והתפקיד שלנו זה לעשות סטופ כשצריך".

 

זריקת עידוד: ההזרקות הפופולריות ביותר של משתמשות האינסטגרם

 

1. לשפתיים בשרניות: מזריקים כ־4 דקירות של חומצה היאלורונית בכל שפה. חשובה ההתאמה למבנה השפתיים האישי - בחירה לא נכונה של מיקום או כמות עשויה ליצור "שפתי ברווז" לא אטרקטיביות. את התוצאות רואים מיד, אך לעתים יש נפיחויות ואדמומיות שחולפות כעבור שבוע עד שבועיים.

סייד אפקט אינסטגרמי: האודם בתמונה ייראה מדויק וציורי.

 

קיבלה חיזוק באזור השפתיים. סלינה גומז:

 

2. למצח חלק: מזריקים בוטולינום טוקסין ("בוטוקס") במספר נקודות לפי מיקום השריר כדי להרפות את התנועה שיוצרת את קמטי ההבעה. את התוצאה רואים לאחר 10-7 ימים.

סייד אפקט אינסטגרמי: הפנים נראות נינוחות ורגועות.

 

3. להרמת קצות הגבות: מזריקים בוטולינום טוקסין ב־3 נקודות בצידי העיניים לשיתוק השריר הטבעתי בטכניקה שתשפר את מיקום הגבות. לאחר כשבוע מתחילים לראות תוצאות.

סייד אפקט אינסטגרמי: המבט עירני יותר, המייק־אפ לא קורס לתוך הקמטוטים.

 

כשהגבה שלך מורמת באופן עצמוני. קיילי מינוג (צילום: GettyimagesIL)
  כשהגבה שלך מורמת באופן עצמוני. קיילי מינוג(צילום: GettyimagesIL)

   

  4. לקו לסת חד: מחדירים חומצה היאלורונית באמצעות קנולה (מחט ארוכה וגמישה בעלת קצה קהה למזעור פציעת כלי דם). באמצעות המחט מפסלים את קו הלסת למראה מחודד/מרובע שמרים ומטשטש את הנפילה של העור. יש להמתין כשבועיים לקבלת התוצאה הסופית.

  סייד אפקט אינסטגרמי: מראה פנים מורם ופחות עייף. אה, ואפשר לוותר על שלב ההצללות המעצבן באיפור.

   

  אין קו לסת מוגדר. קורטני קרדשיאן (צילום: GettyimagesIL)
   אין קו לסת מוגדר. קורטני קרדשיאן (צילום: GettyimagesIL)

    

   יש קו לסת מוגדר. קורטני קרדשיאן:

    

   5. למילוי הלחיים: מומלץ להשתמש בחומצה היאלורונית שמתאימה בצמיגותה ובסמיכותה לשטחים גדולים יותר. לרוב דקירה אחת בחלק העליון של הלחי מאפשרת למלא ולפסל אותה. רואים את השינוי מיד בסיום, אך צריך לחכות שיעברו שטפי דם או בצקות, ואז להתרשם מהמראה הסופי.

   סייד אפקט אינסטגרמי: לוק צעיר ומלא חיים. כשנולדתן לא היו לכן לחיים חמודות וחיוניות כאלה.

    

   כמה זה עולה וכמה זמן זה יחזיק? המחירון המלא במגזין Gostyle

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד