שבוע האופנה תל אביב: תצוגת בגדי הגברים הפסטלית של באמוס סקוור

מותג בגדי הגברים הישראלי הביא למסלול צבעוניות רעננה ודוגמאות שמתאימות גם למי שרוצה טיפה להעז, עם סטיילינג מוצלח במיוחד. מי הפכו לדוגמנים לרגע?

Xnet אופנהפורסם: 11.03.19 15:58
תצוגת בגדי הגברים של באמוס סקוור בשבוע האופנה בתל אביב (צילום: ענבל מרמרי)
תצוגת בגדי הגברים של באמוס סקוור בשבוע האופנה בתל אביב (צילום: ענבל מרמרי)
לא מעט ידוענים נבחרו לצעוד על המסלול, ביניהם המעצב ינאי פרישר גוטמן, והשפים פרנק אזואלי וטום אביב  (צילום: ענבל מרמרי)
לא מעט ידוענים נבחרו לצעוד על המסלול, ביניהם המעצב ינאי פרישר גוטמן, והשפים פרנק אזואלי וטום אביב (צילום: ענבל מרמרי)
המראה הנינוח כבש אותנו, עם ז'קט כחול בגזרת כפתרה כפולה ומכנסיים אפורים בגזרה רחבה  (צילום: ענבל מרמרי)
המראה הנינוח כבש אותנו, עם ז'קט כחול בגזרת כפתרה כפולה ומכנסיים אפורים בגזרה רחבה (צילום: ענבל מרמרי)
חליפות מחויטות בדוגמאות של נקודות ופסים מתאימות למי שרוצה טיפה להעז. זכרו: אל תעמיסו בסטיילינג והסתפקו בחולצה לבנה מתחת. זה יעשה עבורכם את העבודה  (צילום: ענבל מרמרי)
חליפות מחויטות בדוגמאות של נקודות ופסים מתאימות למי שרוצה טיפה להעז. זכרו: אל תעמיסו בסטיילינג והסתפקו בחולצה לבנה מתחת. זה יעשה עבורכם את העבודה (צילום: ענבל מרמרי)
איש התקשורת מלך זילברשלג הפתיע על המסלול בחליפה אפורה ומראה שניסח מחדש את השבאבניקים מודל 2019  (צילום: ענבל מרמרי)
איש התקשורת מלך זילברשלג הפתיע על המסלול בחליפה אפורה ומראה שניסח מחדש את השבאבניקים מודל 2019 (צילום: ענבל מרמרי)
התצוגה של באמוס סקוור נפתחה בסדרה של חליפות פסטל מחויטות בגזרות משוחררות, שהדגימו את הלך הרוח העכשווי באופנת הגברים. מתאים למי שרוצה קצת לרענן את המלתחה בצבעים שייראו נהדר בקיץ הישראלי  (צילום: ענבל מרמרי)
התצוגה של באמוס סקוור נפתחה בסדרה של חליפות פסטל מחויטות בגזרות משוחררות, שהדגימו את הלך הרוח העכשווי באופנת הגברים. מתאים למי שרוצה קצת לרענן את המלתחה בצבעים שייראו נהדר בקיץ הישראלי (צילום: ענבל מרמרי)
האינסטגרמר הצעיר אור גל נצץ על המסלול עם שיער בצבע ניאון, שהיה ניגוד מתבקש לחליפת המכנסיים הכחולה והאלגנטית שלבש  (צילום: ענבל מרמרי)
האינסטגרמר הצעיר אור גל נצץ על המסלול עם שיער בצבע ניאון, שהיה ניגוד מתבקש לחליפת המכנסיים הכחולה והאלגנטית שלבש (צילום: ענבל מרמרי)
בין נקודות החוזק של התצוגה היה הסטיילינג שיצרו מעצבי המותג אורית בכר וקובי אלמקייס, כמו החיבור הנפלא בין חולצת ניאון צהובה לחליפה בצבע חום והסנדלים השקופים שנעלו הדוגמנים  (צילום: ענבל מרמרי)
בין נקודות החוזק של התצוגה היה הסטיילינג שיצרו מעצבי המותג אורית בכר וקובי אלמקייס, כמו החיבור הנפלא בין חולצת ניאון צהובה לחליפה בצבע חום והסנדלים השקופים שנעלו הדוגמנים (צילום: ענבל מרמרי)
חליפה מתפוצצת זה לא הדבר הכי נעים לראות על המסלול. ז'קטים צפופים מדי ומכנסיים שהקשו על ההליכה של הדוגמנים, הופיעו לא אחת בתצוגה. להבא, כדאי יהיה להתאים את הבגדים בצורה מדויקת יותר  (צילום: ענבל מרמרי)
חליפה מתפוצצת זה לא הדבר הכי נעים לראות על המסלול. ז'קטים צפופים מדי ומכנסיים שהקשו על ההליכה של הדוגמנים, הופיעו לא אחת בתצוגה. להבא, כדאי יהיה להתאים את הבגדים בצורה מדויקת יותר (צילום: ענבל מרמרי)
הדוגמנים עולים על המסלול בסיום התצוגה (צילום: ענבל מרמרי)
הדוגמנים עולים על המסלול בסיום התצוגה (צילום: ענבל מרמרי)
צפו בתצוגת האופנה של באמוס סקוור
באדיבות ערוץ האופנה הישראלי

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הסיקור המלא: כל מה שקרה על המסלולים ומאחורי הקלעים בשבוע האופנה