מפגש פסגה: מלכות היופי במיל' מחלקות טיפים למועמדות לכתר

שלושה שבועות לפני שאחת תוכתר להיות מלכת היופי הבאה של ישראל, נפגשו 12 המועמדות עם הזוכות מהשנים הקודמות. מה העצה הכי טובה שקיבלו להמשך דרכן?

 (צילום: אביגיל עוזי)
 (צילום: אביגיל עוזי)
 (צילום: אביגיל עוזי)

12 המועמדות לתחרות מלכת היופי לשנת 2019 התקבצו ליד פינת הקפה בחדר האירוח שפתח עבורם מלון הרודס בתל אביב. את ההתרגשות בחדר היה ניתן להרגיש באוויר. השיחה סביב ספלי קפוצ'ינו ואספרסו מרשרשים נסבה סביב דבר אחד בלבד: "איזו שאלה ישאלו את מלכות העבר?".

 

בתשע בדיוק, ביום חורפי שהפיל חללים והרס שיער שהוחלק בקפידה בפן, נכנסו זו אחר זו מלכות היופי של ישראל. ניקול רזניקוב (2018), אמה איתן (חביבת הקהל 2018), קארין עליה (2017), רתם רבי (2016) ומור ממן (2014). "החדשות" השתתקו בבת אחת. "יואו, אני מתרגשת יותר ממכן, נראה לי" קבעה רזניקוב בחן, מה שגרם לשחרור המתח בבת אחת.

 

מלכות היופי (צילום: אביגיל עוזי)
  מלכות היופי (צילום: אביגיל עוזי)

  בין ימי הצילום, הפקות האופנה והשיחות האישיות שנערכות למתמודדות לקראת טקס ההכרזה, נערכה השנה גם סדנא מקצועית ואישית שתאפשר לנבחרת להיות קרובות לכתר ולהבין איך המנגנון עובד מבפנים. מלבד שיחה פתוחה עם מלכות העבר, הן עברו הכשרת סטייל עם הסטייליסטית ליאת אשורי ועם רוית אסף, מלכת יופי בעצמה ובעלת בית הספר ללימודי האיפור של רוית אסף, שהעניקה להם טיפים והסבירה איך להוציא מעצמך את מלכת היופי שלך גם בתנאי שדה.כלומר בשירותים ללא מראה, רגע לפני העלייה לבמה.

   

  "אל תזייפו", ייעצה להן רתם רבי, כשנשאלו על פעילות במדיות החברתיות "קהל העוקבים שלכן רוצה להכיר אתכן, להתקרב אליכן והם מריחים זיוף מקילומטרים. תהיי אמיתית, תקשורתית ותהיי מוכנה גם לתת מעצמך".

   

  מור ממן, שמאז הזכייה הפכה לאמא והחלה בתהליך התחזקות הצהירה שמבחינתה החלק הכי חשוב בתחרות הוא "ללמוד להיות אדם טוב. את במסגרת מאד לחוצה, כולם רוצים לצלם אותך, לראות אותך. את נפגשת עם המון אנשים ואת צריכה לשדר טוב לב ואדיבות. לתת הרבה אהבה, כי בסופו של דבר תקבלי בחזרה".


  מלכות היופי (צילום: אביגיל עוזי)
   מלכות היופי (צילום: אביגיל עוזי)

   קארין עליה, שהקימה עסק לעיצוב בגדים בשנה האחרונה ומסתמנת כפאשניסטה אינסטגרמית, ציינה בפני קהל המועמדות על החשיבות במציאת החוזקות שלך והדגשתן כדי להתבלט על פני השאר. "תהיי את ותדעי במה את חזקה ומה את רוצה לשדר".

    

   ניקול רזניקוב, המלכה הנוכחית שחזרה לפני מספר חודשים מתחרות מיס יוניברס סיפרה לבנות על החוויה העמוקה שעברה. "את מבינה כמה העולם שלנו קטן וכמה קשרים חברתיים זה חשוב. יש מלא בנות יותר יפות ממך, אבל בסופו של דבר מי שבולטת זו מי שיש לה אישיות, שהיא נעימה, שהיא מגיעה מחייכת לסט. מישהי שכולם אוהבים".


   מלכות היופי (צילום: אביגיל עוזי)
    מלכות היופי (צילום: אביגיל עוזי)

     

    ליאת אשורי, אם טרייה וחיונית, הסבירה לבנות כמה הבגדים שהן לובשות מעידים עליהן עוד לפני שהן אומרות מילה אחת. "הסטיילינג שלך, איך שאת נעמדת, איך שהבגד מונח עלייך, מודיע לעולם מי את ומה את רוצה להגיד. הוא חייב להתאים קודם כל לאישיות שלך ורק אז למידות שלך. אל תפחדי להתפרע ולנסות, אבל דעי שחייב להיות חיבור למי שאת".

     

    רוית אסף, שמלווה מקרוב את תחרות מלכת היופי בשנים האחרונות, העניקה לבנות שיעור מזורז בטיפוח וניקוי עור הפנים ("אי אפשר להתאפר על עור מלוכלך ולא מטופח. ותמיד לשתות מים!"), ולימדה אותן טריקים מהירים לאיפור מושלם שכל אחת, גם עם זוג ידיים שמאליות ובלי מנורת לד, יכולה ליישם בבית. עכשיו רק נותר לבחור מלכה.

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד