יפה להן: 12 המתמודדות בתחרות מלכת היופי מקבלות טיפים לחיים

בין ימי צילומים ארוכים להפקות אינטנסיביות, קפצו המועמדות למפגש מעצים עם חוה זינגבוים, שכלל טיפים לטיפוח, עצות ליצירת קריירה ודרכים נכונות לשיווק עצמי

 (צילום: אלעד יצחייק)
 (צילום: אלעד יצחייק)
 (צילום: אלעד יצחייק)

"כיצד את מודדת הצלחה?", שאלה את חוה זיגנבוים אחת המתמודדות בתחרות מלכת היופי, "כשכותבים עלייך במגזינים בחו"ל, או כשאת רואה את השורה התחתונה בחשבון הבנק - ויכולה לנשום לרווחה?".

 

 

מלכות היופי (צילום: אלעד יצחייק)
  מלכות היופי (צילום: אלעד יצחייק)

   

  זינגבוים, המלווה את התחרות זו שנה שמינית, השתתקה לרגע והתלבטה איך תצליח להעביר להן מסר שיהדהד מעל ההגדרות שקבעו לעצמן. "אתמול ישבתי עם הבן שלי והכנתי איתו שיעורי בית במשך שעות", היא חלקה איתן. "ישבתי איתו וניסינו להבין למה התכוון המשורר, עד שהכל היה ברור ומובן. מבחינתי, זו הצלחה. המשפחה שלי היא ההצלחה הכי גדולה שלי. היכולת, גם הכלכלית וגם האישית, להקדיש זמן למי שמסביבי ולטפח משפחה לתפארת, היא מבחינתי ההגדרה להצלחה. הכל עובר בחיים, גם כסף וגם פרסום. אפילו אהדת הקהל. אבל משפחה היא הבסיס להכל".

   

  מלכות היופי (צילום: אלעד יצחייק)
   מלכות היופי (צילום: אלעד יצחייק)


    

   בנות העשרים (פלוס-מינוס) שישבו סביב השולחן הנהנו בהסכמה. אחת אפילו מחתה דמעה. מאוחר יותר, בזמן שחוה התכוננה לשיחות האישיות עם כל אחת מהן, היא ציינה ש"הן צעירות מדי להבין את זה כרגע. אבל יום אחד הן יבינו למה התכוונתי. חשוב להיות שלמה עם עצמך. להרגיש טוב, להיראות טוב, לעשות מה שאת אוהבת, לצמצם רגעי מתח וסטרס ככל האפשר. אבל בסופו של דבר, אחרי הכל, את חוזרת הביתה. והבית הוא הכי חשוב".


   מלכות היופי (צילום: אלעד יצחייק)
    מלכות היופי (צילום: אלעד יצחייק)

     

    המפגש השנתי של חוה זינגבוים עם המועמדות בתחרות מלכת היופי מגיע מבחינת המועמדות בדיוק בזמן. הן אחרי שבוע צילומים אינטנסיבי לקראת התחרות, בו דיגמנו במשך שעות ארוכות למותגים כמו נטורל פורמולה ואופטיקה הלפרין. בסדנת העבודה שבנתה עבורן חוה הן לא לומדות להתאפר או לדגמן מול המצלמה, אלא לחזק ולתחזק את הבסיס לכל העבודה שלהן כדוגמניות עובדות. גם במובן הפיזי – הצוות של זינגבוים העניק להן עצות יקרות בנוגע לטיפוח וטיפול בעור, במיוחד במדינה מוכת שמש כמו ישראל. וגם במובן הערכי - שכלל זיהוי נקודות החוזק, והבסיס ממנו ניתן לצמוח לקריירה יציבה וארוכת שנים.


    מלכות היופי (צילום: אלעד יצחייק)
     מלכות היופי (צילום: אלעד יצחייק)

      

     המתמודדות הגיעו להתארח במשרדים החדשים של חוה זינגבוים ברמת גן, ולאחר שיחה משותפת עם חוה על קריירה, צילום, טיפוח ופיתוח אישי, פנו לשיחות אישיות וטיפולים מותאמים אישית. בנוסף, כל אחת מהמתמודדות קיבלה קיט מוצרים אישי עם הסדרות החדשות ביותר מבית חוה זינגבוים בשווי מאות שקלים, שילוו אותם לאורך הצילומים הקרובים וחיי היום יום. "הכרתי את השם והכרתי את המוצרים"

      אמרה אחת המתמודדות בסיום הערב, "אבל היום גם הכרתי את האישה שעומדת מאחורי השם, והבנתי כמה חשוב להיות נדיבה עם הכישרונות והידע שלך. תודה חוה!".

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד