תוספי מזון ומוצרי טיפוח עדיף להזמין בארץ או מחו”ל? בדקנו והופתענו

כל מה שאתרי המשלוחים לא מספרים לכם, והרבה סיבות לרכישה בטוחה בישראל: מיכל בלהנס מנפצת מיתוסים על הזמנת מוצרי טיפוח ותוספי מזון במשלוח מחו”ל

מוצרים הנמכרים בישראל, נבדקים ומאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנות מחמירות, שלא תמיד תואמות את התקנות במדינות שמהן נשלחים מוצרים המוזמנים מהאינטרנט (צילום: שרה אשכנזי)
מוצרים הנמכרים בישראל, נבדקים ומאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנות מחמירות, שלא תמיד תואמות את התקנות במדינות שמהן נשלחים מוצרים המוזמנים מהאינטרנט (צילום: שרה אשכנזי)

מיכל בלהנס, בת 38, אמא לחמישה ובעלת העסק "ספירולינה פול לייף", המשלב סופר-פוד וקוסמטיקה טבעית, בדקה והגיעה למסקנות מפתיעות בנוגע לכדאיות של הזמנת מוצרי טיפוח ותוספי מזון מעבר לים.

 

מיכל בלהנס, בת 38, אמא לחמישה ובעלת העסק "ספירולינה פול לייף", המשלב סופר-פוד וקוסמטיקה טבעית (צילום: עדי הוברמן)
  מיכל בלהנס, בת 38, אמא לחמישה ובעלת העסק "ספירולינה פול לייף", המשלב סופר-פוד וקוסמטיקה טבעית(צילום: עדי הוברמן)

   

  כמומחית לסופר פוד ולטיפול טבעי, אני נתקלת בהרבה שאלות על רכישת מוצרים באתרי אינטרנט שאינם ישראליים. המחיר ומגוון המוצרים מפתים ישראלים רבים לחפש את הפתרון מעבר לים והם אינם מבינים את הסכנות הטמונות בצעד כזה, עד כדי חשיפה לעברות שעלולות לסבך אותם שלא בידיעתם.

   

  כבעלים של חברת “ספירולינה פול לייף” המתמחה בייצור ומכירת מוצרים המתאימים לקהל הישראלי ולרגולציה המחמירה של ארצנו, חשוב לי שהמוצרים שבהם משתמשים הצרכנים, לא יסכנו אותם בשום אופן.

  מוצרים הנמכרים בישראל, נבדקים ומאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנות מחמירות, שלא תמיד תואמות את התקנות במדינות שמהן נשלחים מוצרים המוזמנים מהאינטרנט.

   

   

  המחיר אינו כולל שכר לימוד

   

  בשנה האחרונה נחשפתי למקרים שבהם אנשים חסכו במחיר, אך בפועל שילמו מחיר כבד. בין אם מדובר בשיטת שילוח החושפת את המוצרים הרגישים לטמפרטורות גבוהות לאורך זמן, או בנוכחות של חומרים האסורים על פי חוק בישראל, החיסכון עלול להיגמר באסון. נתקלתי גם בלא מעט קונים שהופתעו לגלות פתאום בסניף הדואר עלויות בלתי צפויות של מע”מ, מכס או אישורים רפואיים שנדרשו לספק, שהפכו את הרכישה הזולה ליקרה מאוד.

   

  אחד המוצרים האהובים על הישראלים בתקופה האחרונה הוא שמן ההמפ, המופק מזרעי צמח הקנאביס. העניין הרב סביב סגולות המרפא של השמן, גורם לישראלים רבים לחפש פתרונות זולים לרכישה. רוב הגולשים אינם מודעים לחוק הישראלי, האוסר יבוא של שמן המפ המכיל למעלה מ-PPM 4 (חלקיקים למיליון - PARTS PER MILLION) של החומר THC (החומר הנחשב למסמם בצמח הקנאביס).

   

   

  הזמנת מוצרים מחו”ל, רב הנסתר על הגלוי

   

  מוצרים שמגיעים לארץ במשלוח עלולים להיעצר לבדיקות מעבדה שעלולות למצוא תוצאות בלתי חוקיות ולכן להוביל להשמדת החומר ואף לפתיחת תיק פלילי. במקרה של שמן ההמפ, למשל, ב”ספירולינה פול לייף” אנו מוכרים מוצר ייחודי לבליעה בכמוסות רכות, במחיר אטרקטיבי וללא כל סיכון.

   

  גם התאמה לצורכי הכשרות, אינה מצוינת באופן ברור באתרי רכישה בחו”ל. חברות ישראליות המייצרות מוצרים לקהל שרובו שומר כשרות, מחויבות לבחון לעומק את כל הרכיבים ואת תהליך הייצור, בכדי שיוכל לעמוד בהלכות הכשרות.

   

  חברת “ספירולינה פול לייף” אף החמירה בבדיקות ועומדת בדרישות הכשרות הגבוהות של בד”ץ אגודת ישראל. כאשר בוחנים את המחיר הכספי של המוצר לפני משלוח ועלויות בלתי צפויות, עלולים לטעות ולחשוב שהחיסכון במרחק לחיצה על המקלדת. אבל, הבדלי שפה המקשים על התקשורת בהזמנה מחו”ל; זמני משלוח ארוכים בתנאים שלא מתאימים למוצר ושעלולים להרוס אותו; שירות מרוחק שלא עונה על שאלות

  באופן מידי וחוסר התאמה מלא עם חוקי המדינה, לכולם יש מחיר.

   

   

  קונים בארץ, כי יש עם מי לדבר

   

  לאחרונה סייעתי ללקוחה, שהחברה בחו”ל הבטיחה לה להחליף מוצר לא מתאים לצורכיה, בחינם, אבל את המוצר הפגום היא נאלצה לשלוח על חשבונה בעלות יקרה יותר מהמוצר עצמו. אנחנו ב”ספירולינה פול לייף” עומדים מאחורי כל מוצרינו, עונים על כל שאלה באופן מידי ובמידת הצורך, שולחים שליח עד הבית המחליף את המוצר ללא חיוב. אנו מדברים את שפת הלקוח והוא לא נאלץ לבזבז זמן במכס או בדואר. אנחנו תמיד זמינים לשאלות, גם אם התשובות מופיעות בבירור על האריזה בשפה המוכרת ללקוחותינו.

   

  גם בעידן שבו הכל נמצא בלחיצת כפתור, אני שמחה להיווכח ש"ספירולינה פול לייף" תמיד מעניקה את המוצר הנכון ללקוחותיה, במחירים הטובים ביותר הישר מהיבואן לצרכן. מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ איתנו.

   

  את כל המוצרים בכתבה זו ניתן להשיג ב”ספירולינה פול לייף”

  שעות וימי פעילות: ראשון-חמישי 17:30-8:00 ; שישי 13:30-9:00

  טלפון: 077-7006377 או 050-2020944

  מייל: info@spirulina.co.il

  בקרו באתר: www.spirulina.co.il

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד