שבוע האופנה ת"א: יופי מגוון, עיצוב כחול-לבן וכרטיסים לקהל הרחב

ב-10-13 במרץ יתקיים שבוע האופנה המקומי בהפקת מוטי רייף, לראשונה בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה. מי יציגו על המסלול ואיך תתפסו מקום בשורה הראשונה?

Xnet אופנה

|

19.02.19 | 15:21

צפו בתצוגה של ויוי בלאיש בשבוע האופנה בתל אביב, 2018
נושאת דגל הייצור המקומי. התצוגה של דורין פרנקפורט בשבוע האופנה הקודם בתל אביב (צילום: אורית פניני)
נושאת דגל הייצור המקומי. התצוגה של דורין פרנקפורט בשבוע האופנה הקודם בתל אביב (צילום: אורית פניני)
ישובו למסלול עם דוגמניות במגוון מידות. נטע אלחמיסטר ונועה בני למותג בננהוט (צילום: ענבל מרמרי)
ישובו למסלול עם דוגמניות במגוון מידות. נטע אלחמיסטר ונועה בני למותג בננהוט (צילום: ענבל מרמרי)
ריי שגב מאחורי הקלעים בתצוגה של דרור קונטנטו ב-2018. הפעם ישתתפו בתצוגה גם נשים שנבחרו באודישנים מיוחדים לאירוע (צילום: עדי סגל)
ריי שגב מאחורי הקלעים בתצוגה של דרור קונטנטו ב-2018. הפעם ישתתפו בתצוגה גם נשים שנבחרו באודישנים מיוחדים לאירוע (צילום: עדי סגל)
יחתום שוב את שבוע האופנה. התצוגה של ויוי בלאיש (צילום: idocvm@)
יחתום שוב את שבוע האופנה. התצוגה של ויוי בלאיש (צילום: idocvm@)

שבוע האופנה בתל אביב חוזר זו השנה השביעית, ויתקיים בתאריכים 10-13 במרץ בנמל תל אביב. אל יזם ומפיק האירוע מוטי רייף, מצטרף לראשונה שיתוף פעולה עם מטה כחול-לבן של משרד הכלכלה והתעשייה. המטרה: לעודד קנייה כחול-לבן, במיוחד לקראת חג הפסח המתקרב.

 

הגיע הזמן לקנות כחול-לבן. מוטי רייף ונעמה קאופמן (צילום: לנס הפקות)
  הגיע הזמן לקנות כחול-לבן. מוטי רייף ונעמה קאופמן(צילום: לנס הפקות)

   

  "זה לא סוד שכל שנה הקיום של שבוע האופנה הוא נגד כל הסיכויים", אומר רייף, "התחלנו את שבוע האופנה ממקום ציוני של להביא את תל אביב לעולם, והחלום שלי הוא שמהשנה הבאה שבוע האופנה יהיה אירוע של משרד הכלכלה".

   

  "לתעשיית הטקסטיל והאופנה הישראלית פוטנציאל כלכלי משמעותי בתרומה למשק ולתעסוקה בו", אומרת נעמה קאופמן, משנה למנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה ויו"ר מטה כחול-לבן. "לתעשייה יתרונות רבים כגון ייצור מגוון, מענה מהיר, זמני אספקה קצרים ומחירים תחרותיים, אך במקביל מתמודדת תעשייה זו עם קשיים לא מועטים, ובכללם תחרות הולכת וגוברת מהעולם".

   

  חוזרת לשבוע האופנה עם תצוגה עצמאית. שחר אבנט (צילום: אורית פניני)
   חוזרת לשבוע האופנה עם תצוגה עצמאית. שחר אבנט(צילום: אורית פניני)

    

   לצד רתימת הצרכנים להשקיע בייצור המקומי, שבוע האופנה ממשיך את האג'נדה שליוותה אותו בשנה שעברה, ובמרכזה הרחבת מודל היופי – נושא שיתפוס תאוצה בתצוגות הקרובות. בין השאר, מתוכננת תצוגת מידות גדולות של המותג רתמה; תצוגה של דרור קונטנטו, שהציג גם בשנה שעברה נשים בשלל מידות על המסלול והפעם ערך אודישנים מיוחדים לקהל הרחב כדי לבחור דוגמניות לתצוגה; ותצוגת בגדי גברים של המותג באמוס סקוור עם דוגמנים במגוון מידות וגילאים. גם שני מותגי בגדי הים שישתתפו בשבוע האופנה – בננהוט של נטע אלחמיסטר ונועה בני (שהציג גם בשנה שעברה) וריניקיני של נטלי דדון – יביאו למסלול נשים במידות מגוונות.

    

   יביאו למסלול גברים בשלל מידות וגילאים. באמוס סקוור (צילום: גיא נחום לוי)
    יביאו למסלול גברים בשלל מידות וגילאים. באמוס סקוור(צילום: גיא נחום לוי)

     

    את שבוע האופנה תפתח תצוגת מחווה מיוחדת לגדעון אוברזון, שפורש לאחר 56 שנה, בהשתתפות כ-60 דוגמניות שליוו את מעצב האופנה לאורך השנים. עוד בלו"ז של שבוע האופנה: תצוגה של חברת הנעליים שורש שבה יציגו 30 מעצבים ותיקים וצעירים דגם מיוחד שעוצב לאירוע, ערבי התרמה לכנפיים של קרמבו ולעמותת רוח נשית, פרויקט מיוחד של שנקר שמוקדש לקהילה הלהט"בית ותצוגה של חממת המעצבים של מפעל הפיס. לצד אלה יעלו על המסלול תצוגות של דורין פרנקפורט, שי שלום, משכית, קום איל פו, אלון ליבנה, עידן לרוס, אניה פליט, שחר אבנט, אוריה עזרן, לארה רוסנובסקי ו-ויוי בלאיש, שיסגור גם הפעם את שבוע האופנה.

     

    תצוגת מחווה מיוחדת עם כ-60 דוגמניות מכל השנים. גדעון אוברזון (צילום: ינאי דיטש)
     תצוגת מחווה מיוחדת עם כ-60 דוגמניות מכל השנים. גדעון אוברזון(צילום: ינאי דיטש)
      

      

     כחלק מהחידושים השנה, לראשונה יימכרו כרטיסים לתצוגות לקהל הרחב – שעד כה יכול היה לצפות באירועים רק דרך גופי התקשורת. מכירת הכרטיסים תחל מחר (20 בפברואר) באתר של האנגר 11 ותאפשר לרכוש כרטיס לתצוגה באירוע (מלבד ערב המחווה לגדעון אוברזון), במחיר של 160-55 שקל. רוצים מקום בשורה הראשונה? אתם מוזמנים.

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד